Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038801 пъти)

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #2850 -: Февруари 12, 2015, 11:45:57 am »
Привет,
В момента работя, но не се чувствам на мястото си в тази фирма.
Вчера бях на първо интервю за работа в друга компания. Ще ме вземат ли на работа ? Какво виждате?
Благодаря ви

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2851 -: Февруари 12, 2015, 11:56:07 am »
според мен не

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #2852 -: Февруари 12, 2015, 12:15:30 pm »
според мен не


Благодаря
Иска ми се да грешиш ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2853 -: Февруари 12, 2015, 02:39:40 pm »
Pepi, има вероятност по-нататък да ти се даде по-добра възможност за работа. Но вероятно това няма да е фирмата, за която си мислиш в момента. Ще дойде от място, за което в момента не предполагаш.

В момента работя, но не се чувствам изобщо на място.  ???Ииии -  Ще си намеря ли скоро друга работа ?

Съвсем наскоро си задавала подобен въпрос, предишният хорар още си е в сила. Струва ми се, че няма да стане толкова бързо, колкото очакваш - Луната е във фиксиран знак и следващ дом. В такава позиция не дава бързо развитие, но сходящият й съвпад с Юпитер е обнадеждаващ, по-нататък нещата могат да тръгнат в по-благоприятна посока.



« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 02:52:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #2854 -: Февруари 12, 2015, 03:41:06 pm »
Pepi, има вероятност по-нататък да ти се даде по-добра възможност за работа. Но вероятно това няма да е фирмата, за която си мислиш в момента. Ще дойде от място, за което в момента не предполагаш.

Съвсем наскоро си задавала подобен въпрос, предишният хорар още си е в сила. Струва ми се, че няма да стане толкова бързо, колкото очакваш - Луната е във фиксиран знак и следващ дом. В такава позиция не дава бързо развитие, но сходящият й съвпад с Юпитер е обнадеждаващ, по-нататък нещата могат да тръгнат в по-благоприятна посока.

Благодаря ти

Аз пък си мислех, че това са съвсем различни въпроси и ситуации.  Защото когато зададох първия въпрос не бях си подала още кандидатурата  никъде.
Благодаря ти за пояснението. ;)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2855 -: Февруари 12, 2015, 04:12:48 pm »
Благодаря Ви, Just_a_Dream, akruks,
всичко това, което ме съветвате го направих , днес отново  пуснах писмо до отдела за обслужване на клиенти. Затова и пуснах въпроса, да ми помогне да взема решение - да зарязвам парите и да не троша нерви и време :72:
Според Закона ако поръчаната от теб стока не пристигне в определен срок Търговеца е длъжен да ти възстанови сумата. Чуждите търговци са изключително коректни в това отношение.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2856 -: Февруари 12, 2015, 09:54:17 pm »
Привет,
В момента работя, но не се чувствам на мястото си в тази фирма.
Вчера бях на първо интервю за работа в друга компания. Ще ме вземат ли на работа ? Какво виждате?
Благодаря ви
Меркурий У1 в 3д на отсрещната страна е в хармоничен сходящ аспект със Сатурн У9,10 и с Уран У10 в 11д, така че положителна промяна в кариерата ще имаш, като това е свързано с нова работа- Меркурий у1 в сходящ хармоничен аспект с К2 (4ти от 11д), ще те потърсят скоро, но няма да започнеш веднага

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #2857 -: Февруари 12, 2015, 10:43:32 pm »
Akruks, благодаря !
Надявам се, да си точна , както до сега!  Четейки обратните връзки казват, че е така. :72:
Поздрави

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2858 -: Февруари 12, 2015, 10:53:14 pm »
Привет,
В момента работя, но не се чувствам на мястото си в тази фирма.
Вчера бях на първо интервю за работа в друга компания. Ще ме вземат ли на работа ? Какво виждате?
Благодаря ви
Меркурий У1 е в сходяща опозиция с Юпитер У11 (6-ти от 6 дом), така че залагам на отрицателен отговор.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #2859 -: Февруари 14, 2015, 06:59:46 am »
Луната У3 в 4д е извършила хармоничен аспект със Сатурн У9, у10 в 7д- получила си и си прочела у вас писмото във връзка със статута, който ще ти донесе стабилни клиенти от чужбина. На Луната предстои да извърши тригон с Уран У10, а след него секстил със Слънцето в 10д, последен неин аспект е хармоничен- с Юпитер У8, съУ11 и макар със забавяне ще получиш статута, за който си одобрена преди седмица.

Писах им още, когато пуснах хорара, получих отговор едва вчера, бях забравила за това. Та заради една овца съм наказана и с един месец се отлага статуса ми, ако след месец нямам други провинения (това не беше по моя вина, ама не съм им се обяснявал, че не обичам), тогава.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2860 -: Февруари 16, 2015, 10:49:59 am »
ще ми върнат ли поне част от парите, които ми откраднаха?
по принцип съм ги отписала, ама да питам все пак  ::) последния аспект мисля, че е с марс, ама е малко гранично дали е със слънцето или с марс

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2861 -: Февруари 16, 2015, 08:57:33 pm »
ще ми върнат ли поне част от парите, които ми откраднаха?
по принцип съм ги отписала, ама да питам все пак  ::) последния аспект мисля, че е с марс, ама е малко гранично дали е със слънцето или с марс
с Марс е последния аспект на Луната

Не казваш откъде са ти откраднати парите, но крадците са по 7д, Нептун У1 за крадеца, Венера У2 за теб, Марс У2 за него са в негов 12д - добре се е покрил и е скрил неговите и твоите пари
Уран У11 в негов 1д съвпад с южния възел- не му е за първи път и не е действал сам, а в група

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2862 -: Февруари 16, 2015, 09:36:30 pm »
от къщи, ама беше отдавна. полицията чак сега се е задействала и реших да питам все пак

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #2863 -: Февруари 17, 2015, 10:49:28 am »
Моля за помощ по този хорар - "Родителите ми ще се разведат ли?"

Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2864 -: Февруари 17, 2015, 01:47:50 pm »
Моля за помощ по този хорар - "Родителите ми ще се разведат ли?"

Благодаря!
не, няма да се разведат
а в натала У4 и У10, както и техните диспозитори какви аспекти правят помежду си?