Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037971 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3030 -: Април 02, 2015, 02:26:41 pm »
Мерси Акрукс, дано си права, без моята намеса няма да мине, сега ще им се обаждам. В момента съм на фаза да ми е смешно, какъв карък съм, ама преди малко такъв  юмрук забих във вратата, още ме боли. Повече ме притесняват изчезналите пари, акаунта и парите в него, искат не искат ще го отблокират, не съм направила някакво нарушение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3031 -: Април 02, 2015, 03:23:01 pm »
Така, само дето дигнах пушилка ;D Профилактично проверявали акаунти, за да не се правят измами, ще съм активна като ме проверят. Изпратените ми пари, не са стигнали до сметката, защото имали почивни дни и не е завършена още транзакцията, нищо че пишело, че е.
о, даа, забравих да ти кажа, че при тях е страстната седмица- в неделя е Великден на запад и аз съм отложена с превода, че на моя заплатата му не е приведена на 1-ви, когато я получава

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3032 -: Април 03, 2015, 11:09:07 am »
Преди няколко дена ходих за пореден път в полицията да питам какво става с търсенето на брат ми, а там разследващия полицай Янчев ме увери, че разпращали постоянно информация за него из цялата страна и ако има нещо, то щели да ни кажат. Една моя позната обаче ми каза, че е много вероятно, дори и да са открили брат ми, ако той не иска ние да знаем къде е, полицията да си замълчи и да не ни кажа. Въпросът е знае ли нещо полицията за брат ми и крият ли нещо от мен?

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3033 -: Април 03, 2015, 12:07:59 pm »
Здравейте,добре ли е за мен да приема работата,която ми предлагат?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #3034 -: Април 03, 2015, 12:09:13 pm »
това едва ли е възможно. по тази логика, всеки може да си набие камшика и да зареже всичко, ако няма дългове и полицията ще му съдейства. не се вкарвай във филми.
по хорарът мисля, че по-скоро не.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3035 -: Април 03, 2015, 12:18:37 pm »
Благодаря много, Kler!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3036 -: Април 03, 2015, 01:30:29 pm »
Преди няколко дена ходих за пореден път в полицията да питам какво става с търсенето на брат ми, а там разследващия полицай Янчев ме увери, че разпращали постоянно информация за него из цялата страна и ако има нещо, то щели да ни кажат. Една моя позната обаче ми каза, че е много вероятно, дори и да са открили брат ми, ако той не иска ние да знаем къде е, полицията да си замълчи и да не ни кажа. Въпросът е знае ли нещо полицията за брат ми и крият ли нещо от мен?
Не, Весо, полицията не знае нищо за брат ти, а ако научи ще ти кажат, така както са ти казали. По тази карта излиза надалеко, заедно с други млади хора, които са му като братя и сестри.
До 5 мес може да научиш нещо за него, да се обади или прибере у вас.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3037 -: Април 03, 2015, 01:36:11 pm »
Здравейте,добре ли е за мен да приема работата,която ми предлагат?
А какво става с предния хорар, нали питаше как ще мине интервю за работа тази седмица- днес е последния ден от седмицата, как мина??

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3038 -: Април 03, 2015, 02:48:44 pm »
А какво става с предния хорар, нали питаше как ще мине интервю за работа тази седмица- днес е последния ден от седмицата, как мина??


Според мен интервюто мина добре,но още няма резултати от него.А работата,за която питам е всъщност за същата длъжност,но в друг град и за която бях кандидатствала преди време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3039 -: Април 03, 2015, 04:08:31 pm »

Според мен интервюто мина добре,но още няма резултати от него.А работата,за която питам е всъщност за същата длъжност,но в друг град и за която бях кандидатствала преди време.
а за тази, за която си кандидатствала преди време ли пусна предпоследния хорар, че то много хорари за работа станаха, не знам вече доколко може да им се вярва  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #3040 -: Април 03, 2015, 04:15:12 pm »
Сори, че не слагам оригиналния си въпрос
Бях питала за едни пари, дето ги бях забутала
Намерих ги днес, в чантата, в която тогава проверих 100 пъти, тя стоеше в гардероба

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3041 -: Април 03, 2015, 04:19:28 pm »
а за тази, за която си кандидатствала преди време ли пусна предпоследния хорар, че то много хорари за работа станаха, не знам вече доколко може да им се вярва  :)
Да,за тази беше хорара . Последните месеци бях на доста конкурси, какво да се прави  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3042 -: Април 03, 2015, 05:24:54 pm »
Да,за тази беше хорара . Последните месеци бях на доста конкурси, какво да се прави  :)
ами няма как да се пуска хорар за всяко кандидастване за работа, днес може по 20 обяви да кандидатстваш...
 обаче може да гледаш събитийна карта, построена за момента когато си изпратила CV-то на дадена работа- не мен поне досега са ми показвали какво ще се случи

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3043 -: Април 03, 2015, 06:56:16 pm »
Сори, че не слагам оригиналния си въпрос
Бях питала за едни пари, дето ги бях забутала
Намерих ги днес, в чантата, в която тогава проверих 100 пъти, тя стоеше в гардероба
  намерих какви съм ги писала по въпроса, отне ми 10мин  :012:
Луната У2 (парите, за които питаш) са в 5д, който е 4ти от 2ри и показва крайното развитие на въпроса- в сходящ съвпад със СЛВ- гаранция, че ще ги намериш
Високо в северозападна посока, в детска стая, всекидневна, мястото за отдих и развлечения у вас, където има детски играчки, а също спалнята, понеже е везни- в гардероба, в дреха, в кутия с бижута, сред произведения на изкуството, пастелени и наситено небесно синьо като нюанс

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3044 -: Април 03, 2015, 07:41:38 pm »
Сори, че не слагам оригиналния си въпрос
Бях питала за едни пари, дето ги бях забутала
Намерих ги днес, в чантата, в която тогава проверих 100 пъти, тя стоеше в гардероба
и аз съм познала  ::)
няма да ги намериш скоро- луна в следващ дом; първият аспект , който прави луната е квадрат с венера, управител на 5-ти дом /4-ти от 2-ри/.
венера в козирог указва кожени и дървени изделия - в дамска чанта,портмоне,кожено яке; дървена кутия. гаражите също са по козирог.