Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038809 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3225 -: Май 07, 2015, 01:56:06 pm »
Спря животното проклето, защото се премести в друг град да работи. Ноооо, съм сигурна, че дълго няма да изкара и пак ще се завърне!  :012:
Не си намерих отговора по този въпрос, Луната У6 за Р в неин 10д в сходящ съвпад със Сатурн У1- нова работа, Уран У1 в неин 3д, в сходящ хармоничен аспект и във взаимна рецепция с Марс У4 в 1д показва внезапно преместване на дом/населено място, Уран е ретро, което показва забавянето, а Сатурн е също у12- в морски град ли е заминала?
« Последна редакция: Май 07, 2015, 01:58:11 pm от akruks »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #3226 -: Май 07, 2015, 06:43:50 pm »
а Сатурн е също у12- в морски град ли е заминала?


 :-\ :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #3227 -: Май 08, 2015, 09:09:05 am »
Здравейте,
на 11.05. започвам нова работа - Ще бъде ли успешно начинанието? А вчера докато подготвям документи споделих , къде започвам - доброжелатели ме съветваха да не започвам там. Уж всичко е ОК по условията , но нещо ме кара да се чувствам странно и неспокойна.
Благодаря Ви

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #3228 -: Май 08, 2015, 05:57:29 pm »
Приятелката ми пита "той ли е биологичният баща на детето" - назован е по име. (детето е от друга жена, не от питащата)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3229 -: Май 08, 2015, 10:53:47 pm »
Приятелката ми пита "той ли е биологичният баща на детето" - назован е по име. (детето е от друга жена, не от питащата)
По мое виждане, според това, което показва картата, не.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3230 -: Май 09, 2015, 12:08:34 am »
Приятелката ми пита "той ли е биологичният баща на детето" - назован е по име. (детето е от друга жена, не от питащата)

Много интересна карта. Понеже не се знае чие е детето, разглеждам го по Д5 — дете изобщо (Марс). "Той" е по Д7 (Сатурн). И какво се получава:

1) Броено от К5, IV производен дом (бащата на детето) се пада във Водолей — управляван от Сатурн.
2) Броено от К7, V производен дом (децата "му") се пада в Овен — управляван от Марс.
3) Сатурн е в V радикален дом.
4) Марс е на върха на V производен от К7.
5) Марс скоро ще направи точна опозиция със Сатурн — т.е. ще има контакт, конфликт може би, между "него" и детето (или по-скоро с майка му?).
6) Сатурн е ретрограден — с малко въображение, "той" се отрича, отмята се от детето.

5. и 6. са по-спекулативни като цяло. Бих казал, че да, той е бащата.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 02:44:29 pm от Reptil »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3231 -: Май 09, 2015, 09:58:58 am »
Ако той има дете и това не се знае по принцип от хората, то би трябвало да видим негов 5 дом. В него има интерсептиран знак Близнаци, а управителят на този знак Меркурий е на трон по знак, също в този  5 дом. Меркурий обаче идва от опозиция със Сатурн, негов сигнификатор, което според мен дава отговор "не".

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #3232 -: Май 09, 2015, 11:33:13 am »
Обмисля се вариант за ДНК-тест.
Благодаря ви многооо, многооо, за помощта!  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3233 -: Май 09, 2015, 12:41:42 pm »
Весо, мерси, че ми насочи внимание към Меркурий. Ако го гледаш като (съ)управител на негов пети, разходящата опозиция за мен е по-скоро свидетелство, че му се е родило дете. Ако гледаш Венера (Телец на К5 негов) — У5 в пети, а ако замижиш — У5 в шести (в болницата?).

Колкото повече планети добавяш към картинката, толкова по се усложнява. Според мен, де.

П.П. Марс съвпада с Алгол, на око. Дано е здраво детето.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 02:00:58 pm от Reptil »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3234 -: Май 09, 2015, 01:01:17 pm »
Весо, мерси, че ми насочи внимание към Меркурий. Ако го гледаш като (съ)управител на негов пети, разходящата опозиция за мен е по-скоро свидетелство, че му се е родило дете.
А защо? Доколкото съм чел, квадратите и опозициите в хорарите дават отговор "не" на зададения въпрос или показват нещо, което не се е случило/ няма да се случи.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3235 -: Май 09, 2015, 01:12:09 pm »
С твърди аспекти събитията се случват по-сложно или има напрежение, но пак си се случват, ако картата го показва. Не е чак толкова алгоритмично — има квадрат => не :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3236 -: Май 09, 2015, 01:16:08 pm »
Рептил, приемаш за ДА какъв да е аспект и НЕ- липсата на такъв?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3237 -: Май 09, 2015, 01:47:25 pm »
Гледаш достойнствата на планетите, знакът, в който е едната, какъв е за другата, екзалтират ли се, заточват ли се една друга, има ли рецепции, такива неща. Това дава някакъв фон, тия двама актьори като цяло се разбират/не се разбират. Ако се разбират, аспектът е точката над И-то — нещо ще да става или вече е станало, със зор или без. Ако не се разбират, напрегнатият аспект не случва нещата. Ако е лек аспект, може да ги случи, може да не ги, претегляш. Ако няма хич аспекти, фона го мисля като потенциал някакъв, позитивен (може и да стане) или негативен (не).
« Последна редакция: Май 09, 2015, 02:02:29 pm от Reptil »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3238 -: Май 09, 2015, 02:17:06 pm »
Обмисля се вариант за ДНК-тест.
Благодаря ви многооо, многооо, за помощта!
Това е най-сигурно- да се направи тест.

Луната У12 за питащата в 12д на човека, за когото пита- т.е. иска да узнае неговите тайни, нещо, което би могло да укрива от нея, предполагам питащата има симпатии към него- Сатурн У1 в неин 5д.
Той е представен от Уран в негов 3д, може да е непостоянен и днес каже едно, утре друго, но планетата ще извърши квадрат с Венера У5 за него, а с вмъкнатия Меркурий в негов 5д е в сходящ секстил.
Меркуруй съУ5 обаче е в разходяща опозиция със Сатурн У1, а от всички тези неща заедно, стигнах до моя отговор не- не е той баща на детето. За да е баща е нужно да има отминал хармоничен аспект с негов 5д., а такъв липсва. Луната ще извърши съвпад с Плутон У5 на питащата в негов 12д, а последен аспект е тригон с Марс У5 за нея, У4 за него- ще узнае истината по въпроса и ще е доволна от крайния резултат.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #3239 -: Май 09, 2015, 04:25:54 pm »
Не се стърпях, та затова "ще остана ли доволна от престоя си в .... следващите няколко дни?"
(престоя включва обучение и купони, надявам се  :012: )

Днес разбрах още подробности, които ми вдъхнаха доверие, че може и да си изкарам добре.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."