Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038322 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3285 -: Май 14, 2015, 01:22:42 pm »
Долу-горе след 2 седмици имам изпит, какви са ми шансовете да го взема?
ще го вземеш, и преди ти казах
по тази карта Луната прави последен аспект съвпад с Уран у9 в 10д на К11- астрология ли учиш? :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3286 -: Май 14, 2015, 04:00:45 pm »
Благодаря, акрукс.
Не, изпита ми е по данъци.
Първата карта по-добре отразява въпзорса- в нея Луната в козирог е съвпад с Плутон у3 в 4д, но и в тази карта Луната предстои да извърши тригон със Сатурн У8 на К6 , а К6 показва крайния резултат на въпроси по 3д, тъй че ще го вземеш изпита.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #3287 -: Май 14, 2015, 06:37:53 pm »
Девойки и младежи, имам зор  :012:. Зададох следният въпрос: Ще се чувствам ли добре на тази работа?

Предложиха ми работа, условията са добри от гледна точка на заплата и осигуровки, заплатата не е висока, но поне ще е постоянна. НО, тук има едно огромно до небесата НО! Работата е старата ми работа във фирмата на екса и брат му, тоест ще се вселя в гнездо на оси, които по всички правила на изкуството ще се подиграват, ще гледат сеир. Хора, които като се разведох и напуснах дори и не се обадиха да ме питат как съм, сноби и прочие... От друга страна ще трябва да виждам дъртото зло (бившата свекървещица), която ако можеше да ме убие до сега да го е направила с кеф, защото тя не работи много ясно, но досажда и си вре носа там постоянно. От трета страна екса е решил да се жени, та ще трябва да търпя и неговата уфтцъ и суратя и ако се появява... Плюс това ще трябва да ставам в 5 часа, защото работата е в другия край на града и ще сменям по 2 автобуса.

Та цялото ми същество крещи НЕ, но пък от друга страна б*аси то няма работа и колкото и да ровя из обявите все ми посърва носа... Та дори и не знам кво да правя и затова пуснах хорара. Аз хал хабер си нямам от хорари (знаете това) и затова питам вас.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3288 -: Май 14, 2015, 06:56:09 pm »
Девойки и младежи, имам зор  :012:. Зададох следният въпрос: Ще се чувствам ли добре на тази работа?

Предложиха ми работа, условията са добри от гледна точка на заплата и осигуровки, заплатата не е висока, но поне ще е постоянна. НО, тук има едно огромно до небесата НО! Работата е старата ми работа във фирмата на екса и брат му, тоест ще се вселя в гнездо на оси, които по всички правила на изкуството ще се подиграват, ще гледат сеир. Хора, които като се разведох и напуснах дори и не се обадиха да ме питат как съм, сноби и прочие... От друга страна ще трябва да виждам дъртото зло (бившата свекървещица), която ако можеше да ме убие до сега да го е направила с кеф, защото тя не работи много ясно, но досажда и си вре носа там постоянно. От трета страна екса е решил да се жени, та ще трябва да търпя и неговата уфтцъ и суратя и ако се появява... Плюс това ще трябва да ставам в 5 часа, защото работата е в другия край на града и ще сменям по 2 автобуса.

Та цялото ми същество крещи НЕ, но пък от друга страна б*аси то няма работа и колкото и да ровя из обявите все ми посърва носа... Та дори и не знам кво да правя и затова пуснах хорара. Аз хал хабер си нямам от хорари (знаете това) и затова питам вас.
Отдавна не съм девойка, но предполагам няма да се обидиш, че ти отговарям на въпроса, с който малко си подранила- АСЦ е ранен, не друго, та може да се променят обстоятелствата около самия въпрос и напразно да си се тревожила по него...
Луната е У3 на отсрещната страна, т.е. на тези, които са ти предложили, а по някое време ще квадратира Плутон у1 за теб в твоя 3д- или няма да ти се обадят, или пък няма да ти хареса това, което ще ти кажат. Може да поличиш оферта за друга работа за повече пари- Луната ще извърши секстил с Меркурий У11 в 8д, а след това тригон с Юпитер У2, съУ5 в 10д, може да е свързана с творчество, нали правиш сувенири и козметика- Нептун на К5  и Луната в 5д описват това. Последен аспект на Луната е с Уран У4 в 6д- или ще работиш вкъщи, или ще си късаш нерви с хора от миналото/фамилията- последното не си заслужава, в краен случай заминава при някое от децата.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3289 -: Май 14, 2015, 09:11:52 pm »
По тази карта не излиза, че ти предстои пътуване, да не те е излъгал приятелят, с който си имала намерение да пътуваш или да пътуваш при него? Но ще си доволна от крайния резултат.
arkus двам ти обратна връзка за този хорара ,много благодаря за отговорът.Да оказа се лъжа ,както и очаквах ,но мисля най-хубавото е ,че както каза аз съм доволна.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3290 -: Май 14, 2015, 09:29:23 pm »
Веще, нали щеше при някаква дружка-зъболекарка да работиш? От всичко казано, на общо основание само бих отказал… но пък не знам на какъв хал си, не бих ти давал акъл. Ако въпросът е само как ще се чувстваш, хорарът показва, че работата по-скоро няма да ти допадне.
« Последна редакция: Май 14, 2015, 10:28:32 pm от Reptil »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #3291 -: Май 14, 2015, 09:56:20 pm »
Веще, нали щеше да при някаква дружка-зъболекарка да работиш? От всичко казано, на общо основание само бих отказал… но пък не знам на какъв хал си, не бих ти давал акъл. Ако въпросът е само как ще се чувстваш, хорарът показва, че работата по-скоро няма да ти допадне.

Да, ама в тая държава се оказва, че да се пенсионираш си е цяла одисея. Бабето - мед. сестрата още не се е пенсионирала и лекарката не знае като се пенсионира дали ще напусне или ще иска да остава и не смее да я пита. Аз все още си работя на старото си място и не съм заритала точно в момента да хуквам другаде, но съм напълно наясно, че сегашната ми работа си е временна. Относно точно тази работа, за която питам съм абсолютно сигурна, че няма да се чувствам добре, защото отсега ми се обръща стомаха по този въпрос. Просто на екса брат му се обади да ме вика там и ме остави да си мисля до утре. Аз мислих и реших да откажа и днес му го съобщих, ама той от дума не разбира и взе да ме навива. Замислих се какво би било и затова направих хорара. Иначе наистина цялото ми същество се съпротивлява относно това. Всяка друга фирма бих приела без много да мисля, но точно тук и при така стеклите се обстоятелства в живота ми с тези хора ще е истинско божие наказание, което сама съм си избрала... 
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #3292 -: Май 14, 2015, 10:00:35 pm »
Веще, ще се чувстваш ограничена в действията си. Блокирана. И наранена.  :08:

Не му мисли, а отказвай.

Едит: Пфффф, аман от тази ретро сянка на Меркурий. Все едно съм първолак, една дума не мога да напиша правилно. Простете. Явно ми влияе още сега.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3293 -: Май 15, 2015, 12:02:09 am »
Момичета до сега съм питала все за не чак толква важни неща , но сега  ако може да ми кажете, ще си намеря ли скоро работа,защото това ме притеснява наистина .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #3294 -: Май 15, 2015, 12:16:39 am »
Вещичка, според мен изчакай, тия хора ще те тормозят

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3295 -: Май 15, 2015, 09:18:06 am »
Вещер и аз мисля, че по-добре да не си слагаш таралеж в гащите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3296 -: Май 15, 2015, 10:55:18 am »
Да, ама в тая държава се оказва, че да се пенсионираш си е цяла одисея. Бабето - мед. сестрата още не се е пенсионирала и лекарката не знае като се пенсионира дали ще напусне или ще иска да остава и не смее да я пита. Аз все още си работя на старото си място и не съм заритала точно в момента да хуквам другаде, но съм напълно наясно, че сегашната ми работа си е временна. Относно точно тази работа, за която питам съм абсолютно сигурна, че няма да се чувствам добре, защото отсега ми се обръща стомаха по този въпрос. Просто на екса брат му се обади да ме вика там и ме остави да си мисля до утре. Аз мислих и реших да откажа и днес му го съобщих, ама той от дума не разбира и взе да ме навива. Замислих се какво би било и затова направих хорара. Иначе наистина цялото ми същество се съпротивлява относно това. Всяка друга фирма бих приела без много да мисля, но точно тук и при така стеклите се обстоятелства в живота ми с тези хора ще е истинско божие наказание, което сама съм си избрала...
ама ти в момента работиш, ето защо Луната е в разходящ хармоничен апсект с Марс У1, У6.. Тогава работата, за която питаш е по 11д, а както писах, Луната предстои да извърши хармоничен аспект с Мерка У8, У11- може да приемеш предложената работа, парите ще са сигурни и повечко- следва аспект с Юпитер у2 до мц

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3297 -: Май 17, 2015, 03:34:56 pm »
Имам един въпрос с повишена трудност. Майка ми и леля ми (по-голямата сестра на баща ми, той има две сестри по-малки от него) ще си изгладят ли отношенията. Помежду им има напрежение. За пререканията им няма явна причина. Като два остри камъка са.
В една статия прочетох, че лелите по бащина линия се гледат по 12 ти дом, а майката по 4ти. Направи ми впечатление, че в хорара на върха на 12ти дом е рак (зодията на леля ми), а на върха на 4ти е скорпион (зодията на майка ми).
Моля за помощ по разчитането на картата.
при хорари майката е по 10д, а бащата по 4д, неговата сестра е по 6д, производен 3-ти от 4-ти
Луната У3 за майка ти е извършила квадрат с Юпитер съУ3 на леля ти, което показва напрегнатите им отношения; Венера у1 за майка ти е в сходящ квадрат с Уран У1 за леля ти, така че едва ли ще се сближат, а точно обратното. Слънцето и Марс в 1д на майка ти показват, че е властна и войнствена натура, но обича семейството си и брани интересите ви.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3298 -: Май 17, 2015, 04:16:04 pm »
 Здравейте,моля за помощ относно въпрос,който ме вълнува доста - Ще се преместя ли да живея в друг град през 2015г.?
П.С. Преместване свързано с работа най-вече 
 

Да, ще заминеш неочаквано надалеко, може да е в чужбина при тоя мъж, работа малко по-трудно, но ще намериш

Обратна връзка по този хорар - Да, смених местоживеенето от Пловдив на морския бряг във връзка с работа, за която ме потърсиха няколко месеца след конкурса (била съм в резервите) и за която също питах в хорар дали ще ме потърсят и всъщност двете карти ми изглеждат много еднакви.
« Последна редакция: Май 17, 2015, 04:21:20 pm от dani »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3299 -: Май 19, 2015, 11:33:05 pm »
Момичета утре съм на интервю за работа , как ще минеспоред вас.