Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037483 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3345 -: Май 25, 2015, 05:55:04 pm »
Извинявам се, че прекъсвам тоз радушен спор. Но някой желае ли да сподели от опит кое повече работи при подобно разположение на куспидите, каквото съм описала по-горе?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3346 -: Май 25, 2015, 06:07:59 pm »
Извинявам се, че прекъсвам тоз радушен спор. Но някой желае ли да сподели от опит кое повече работи при подобно разположение на куспидите, каквото съм описала по-горе?
при теб е по-горе, а при мен е по-надолу, че нали съм се настроила новите коментари да ми излизат най-отгоре  :012:
Веско ти е отговорил, аз съм му харесала коментара, с което исках да покажа, че съм напълно съгласна с написаното от него и повече няма какво да добавя. Ако искаш качи картата да я обсъдим съвместно, нали все пак темата е за хорари, не за лечения  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3347 -: Май 25, 2015, 06:23:29 pm »
Благодаря, не съм видяла отговора на Веско, защото съм през телефона и всичко ми излиза дребно.
Ето го конкретния казус. Доста съм объркана при тълкуването и определянето на сигнификаторите тук.
Въппосът е: Х ще се обади ли днес?

Да поясня, че отношенията ни са по пети дом. Може би заради това се взема предвид Венера?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3348 -: Май 25, 2015, 06:31:32 pm »
Благодаря, не съм видяла отговора на Веско, защото съм през телефона и всичко ми излиза дребно.
Ето го конкретния казус. Доста съм объркана при тълкуването и определянето на сигнификаторите тук.
Въппосът е: Х ще се обади ли днес?

Да поясня, че отношенията ни са по пети дом. Може би заради това се взема предвид Венера?
при всички положения, при това разположение на знаците в 5д Венера е У5, не заради отношенията ви, че са петодомни, а защото К5 е в знака везни
относно въпроса ти, както Весо е посочил, гледа се цялостно, в случая най-малко пък 5д- във въпроса ти участват твои и негови У1 и У3, а така без карта няма как да зная какви са и що са.
Опсс, сега видях, че има и карта и както очаквах Луната е без курс- въпросът си го задала неправилно, затова- питаш си дали ще се обади днес, а е трябвало да питаш "Х ще ми се обади ли днес?"
Точно днес няма да се обади, но иначе връзката и комуникация, срещи между вас ще продължат.
« Последна редакция: Май 25, 2015, 06:37:15 pm от akruks »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3349 -: Май 25, 2015, 07:23:23 pm »
Грешно съм написала въпроса - иначе е зададен с "ми" и знам, че така трябва. А луната може би е без курс, защото съм наясно с отговора и преди да питам.
Но гледах Марс като мой У5, а астрологията си е точна наука и явно не може да пренебрегваме знака на куспидата.
Мерси за разяснението, Акрукс и Веско. :)

П.П. Засега аз имам огромни колебания дали връзката да продължи, освен ако не получа подобаващи извинения. Ще дам ОВ.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3350 -: Май 26, 2015, 12:42:01 pm »
Зададох въпрос, но асцедента е 0.29 градуса. Няма смисъл да пускам карта, нали, нерадикална е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3351 -: Май 26, 2015, 04:16:02 pm »
Зададох въпрос, но асцедента е 0.29 градуса. Няма смисъл да пускам карта, нали, нерадикална е?
Пусни я, ранният АСЦ си има своето обяснение на въпроса, не прави една карта негодна за гледане  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3352 -: Май 26, 2015, 04:23:07 pm »
Въпросът ми беше да се явя ли на конкурса. Самият конкурс още не е обявен официално, а аз по принцип бях решила повече да не се пробвам за тази позиция. Става дума за работа, по 9ти дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3353 -: Май 26, 2015, 04:42:04 pm »
Въпросът ми беше да се явя ли на конкурса. Самият конкурс още не е обявен официално, а аз по принцип бях решила повече да не се пробвам за тази позиция. Става дума за работа, по 9ти дом.
ранен АСЦ често излиза в карти, сочещи промяна в кариерата и показва, че питащият ще трябва продъ;жително време да върши тази работа, докато добие увереност при изпълнение на задълженията си, или че работата ще промени радикално неговата личност.
Луната в знак на Меркурий идва от квадрат с него, диспозитор е на вмъкнат знак в 11д, показващ новата работа, Мерка У1, У2, У11 в 10д е ретро- всичко това показва неяснотите около новата работа, както и твоята нерешителност, затрудненията ти по въпроса.
Меркурий У1, У2, У11 ще извърши съвпад с Марс У9 в 10д, Луната съУ11 ще извърши последен аспект секстил с Венера У3, У10 в 11д, която е в знак на Луната, така че смело може да се пробваш в конкурса, ще си удовлетворена в крайна сметка.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3354 -: Май 26, 2015, 04:44:45 pm »
Благодаря Акрукс!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3355 -: Май 27, 2015, 01:58:27 pm »
Днес разбрах, че конкурс няма да има, информацията ми е била грешна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3356 -: Май 27, 2015, 02:09:48 pm »
Днес разбрах, че конкурс няма да има, информацията ми е била грешна.
Луната съУ11 в 1д  в разходяща опозиция с Нептун У7 в 7д.
Нептун в 7д е показател също, че този, който гледа картата, може да се заблуди  :012:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3357 -: Май 27, 2015, 08:56:21 pm »
Давам ОВ - обаждане няма. По моите изчисления трябваше да е след секстила на Луната с Венера. Но аспектът мина и замина.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3358 -: Май 27, 2015, 09:18:43 pm »
Значи акрукс е била права. Браво на нея за пореден път!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3359 -: Май 27, 2015, 09:21:35 pm »
Тя писа, че в този ден обаждане няма да има, но комуникацията ще продължи. Минаха няколко дни...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.