Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038182 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3360 -: Май 27, 2015, 09:38:40 pm »
Тя писа, че в този ден обаждане няма да има, но комуникацията ще продължи. Минаха няколко дни...
да, написах го, но напред във времето, а не точно сега- Слънцето У3 за теб ще извърши хармоничен аспект с Уран У3 за Х. след 16гр, което може да е 16 дни, седмици, но и месеца...
по 3д е комуникацията, общуването, но и срещите- дали случайно ще го срещнеш или той ще те потърси, но събитие по 3д ще има след време

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #3361 -: Май 27, 2015, 09:42:47 pm »
Благодаря, акрукс:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3362 -: Май 28, 2015, 12:22:20 am »
Едната, гледам картата от предишната страница, нали? И по пети, и по седми да е, неговият У3 все ретро Сатурн се пада. С твоя У1/Луна има аспект, но така и не става точен преди тя да мине в следващия знак. С една дума — надали. Но и да се обади, вече няма да ти пука специално.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3363 -: Май 28, 2015, 12:45:53 pm »
Давам ОВ - обаждане няма. По моите изчисления трябваше да е след секстила на Луната с Венера. Но аспектът мина и замина.
Луната нали е без курс, за какъв предстоящ секстил пишеш? Луна на 28гр лъв, Венера на 18гр рак- в хорарните карти се гледат аспектите на Луната само в знака, в който се намира по време на задаване на въпроса. Отделно се гледат аспекти на другите сигнификатори, имащи отношение по въпроса, както писах за сходящия секстил на Слънцето У3 за теб с Уран У3 на Х.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #3364 -: Май 28, 2015, 02:48:13 pm »
Ох, сестра ми ми се обади преди няколко часа с лоша новина. Сутринта разбрала, че едното ни коте е изчезнало :'(
Няма друго обяснение, освен да е паднало през балкона! Въпреки, че сме заградили заради котките, понякога пак успяват да прескочат. Като се стопли им изнасяме катерушките и легълцата на южния балкон, защото там има цветя и е доста голям, харесва им много и се забавляват.

Тя няколко часа вече го търси, няма го котето :'( Каза също, че щяло да вали, а пък точно тази котка си умира от страх като има гръмотевици, да не вземе да избяга още по-далеч :(

Ще се намери ли Йожи и ще се върне ли скоро у нас?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3365 -: Май 28, 2015, 03:03:48 pm »
Ще се намери ли Йожи и ще се върне ли скоро у нас?
Успокой се, не е паднало от балкона, просто се е скрило - Нептун У1, у12 за котето в негов 12д. АСЦ е на изгорял път, но съвпад със Спика, Луната е в знак на Венера У1 за теб и У3 за котето, ще извърши хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за него в негов 5д- ще се наиграе и прибере или децата в съседство ще го върнат.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #3366 -: Май 28, 2015, 03:14:19 pm »
Успокой се, не е паднало от балкона, просто се е скрило - Нептун У1, у12 за котето в негов 12д. АСЦ е на изгорял път, но съвпад със Спика, Луната е в знак на Венера У1 за теб и У3 за котето, ще извърши хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за него в негов 5д- ще се наиграе и прибере или децата в съседство ще го върнат.

Акрукс, огромно благодаря за бързият отговор по картата!  :58:
Сега веднага ще звънна на сестра ми и ще ѝ прочета тълкуването!

Котето е много страхливо, затова и аз веднага си помислих-крие се някъде! Всъщност тя вече е на 9 години, но е съвсем дребничка, с криви крачета :) Никога не е излизала навън, сестра ми я е намерила на оживена улица,  още докато е била съвсем малко бебе.

Ох, дано се намери! Ще пиша веднага, като има развитие!
« Последна редакция: Май 28, 2015, 03:20:35 pm от MayFlower »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #3367 -: Май 29, 2015, 03:03:04 am »
Успокой се, не е паднало от балкона, просто се е скрило - Нептун У1, у12 за котето в негов 12д. АСЦ е на изгорял път, но съвпад със Спика, Луната е в знак на Венера У1 за теб и У3 за котето, ще извърши хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за него в негов 5д- ще се наиграе и прибере или децата в съседство ще го върнат.

Сестра ми намерила котката късно следобед вчера!

Паднала от балкона, но не се скрила в градината отпред, ами се мушнала в една от мазите, чийто прозорец бил счупен.
Явно, като ѝ омръзнало да се крие с часове, започнала да мяука силно и сестра ми я чула.

Ударила си муцунката при падането, водили я на ветеринар, нямало нищо сериозно. Като я качили у нас горе, започнала да се търкаля от радост:)

Акрукс, благодаря ти още веднъж за точното тълкуване! Може би 5-ти дом в картата показва последващата радост на котката, от връщането ѝ у дома!

Аз да му мисля днес, че петък ми е един от най-натоварените дни, а пък не съм мигнала от притеснение цялата нощ, докато не ми се обадиха на зазоряване (тукашно време), да ми съобщят добрата новина.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3368 -: Май 29, 2015, 05:38:18 pm »
До края на тази година Х (назован по име, мой приятел) ще замине ли да следва в чужбина?
Юпитер съУ1 за Х. е в сходящ хармоничен аспект с Марс У9 в негов 4д и по всяка вероятност ще следва тук, на Луната в 8д остават два аспекта- опозиция с Уран във 2д и квадрат с Венера У3, У8- пари, документация, невзет изпит- нещо от това ще му попречи.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3369 -: Юни 03, 2015, 09:39:09 am »
Tъй като не усях да немеря темата за хорари свързани с работата пускам тук въпроса си.Днес започвам работа ,как мислите ще се развият ли добре нещата там.Притеснявам се понеже се явявах на събеседване по време на ретро мерк,а и той все още е ретро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3370 -: Юни 03, 2015, 10:33:23 am »
Tъй като не усях да немеря темата за хорари свързани с работата пускам тук въпроса си.Днес започвам работа ,как мислите ще се развият ли добре нещата там.Притеснявам се понеже се явявах на събеседване по време на ретро мерк,а и той все още е ретро.
Аз не се сещам дали има отделна тема хорари за работа тук, има за здраве и за любов, както и за такива хорари, на които вече се знаят отговорите, която тема пуснах напреди за тренировка.
По настоящия ти хорар- Луната е без курс, прехвълила е допустимия минимум -18', с последния си аспект, за да е активен, а именоо тригона с Уран в 10д до Мц
АСЦ е ранен, което показва, че работата после може да се отличава от първоначално описаната или ще трябва продължително време да я вършиш, докато навлезеш в нея. На мене друго ми прави впечатление, че Слънцето У1, У2 за теб е в разходяща опозиция с ретро Сатурн У6 и отива към съвпад с Марс У10 в 11д, където е и ретро Меркурий У3, съУ11- все си мисля, че няма да се стигне до подписване на договор с настоящата работа, а ще си потърсиш и намериш нова, кото да ти хареса повече, да  е по престижна за теб и да те задоволява финансово.
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 12:25:36 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3371 -: Юни 03, 2015, 12:04:48 pm »
По-точно, Слънцето е в разходяща опозиция със Сатурн У6.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3372 -: Юни 03, 2015, 12:24:52 pm »
По-точно, Слънцето е в разходяща опозиция със Сатурн У6.
Да, опозиция е, не е квадрат, но е все негативен аспект.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3373 -: Юни 03, 2015, 12:39:21 pm »
Arkus давам ти обратна връзка за хорара благодаря за отговорът и да права си,че като цяло ще търся друго .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3374 -: Юни 03, 2015, 01:08:22 pm »
Arkus давам ти обратна връзка за хорара благодаря за отговорът и да права си,че като цяло ще търся друго .
Защо, какво стана всъщност?