Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039116 пъти)

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #3435 -: Юни 11, 2015, 09:09:13 am »
Здравейте,
Моля за помощ....въпроса:
Ще заминем ли за Америка със семейството ми?

По картата моя У1 Луната е в 9 дом и предстои да направи тригон с Юпитер У6 и У9 след 7 градуса.
Това може ли да се тълкува като ДА и до 7 месеца? :)

Не знам мъжа и детето по мой 7 ми и 5 дом ли да ги гледам?
Ако гледам за мъжа ми У7 и У3/негов 9 дом/ са в опозиция, а за детето У5 и У12 им предстои квадрат ::)
Не знам дали правилно разсъждавам...

Ще съм благодарна на всеки коментар :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3436 -: Юни 11, 2015, 11:42:11 am »
Здравейте,
Моля за помощ....въпроса:
Ще заминем ли за Америка със семейството ми?

По картата моя У1 Луната е в 9 дом и предстои да направи тригон с Юпитер У6 и У9 след 7 градуса.
Това може ли да се тълкува като ДА и до 7 месеца? :)
А зелена карта имате ли?  :)
За мен Нептун е основен сигнификатор на 9д, макар че Америка е презокеанска държава и би трябвало да е по 12д, представен заедно с 3д от ретро Меркурий, който е в разходящ хармоничен аспект с Луната У1 в 9д- вероятно си подала/подавала документи в тази посока, но отговорът се бави. А и то не е само документи- има интервю, преди да бъдат одобрени заминаващите- става дума за тези, които отиват да живеят там, а не на екскурзия- ти за кое питаш??

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #3437 -: Юни 11, 2015, 01:32:36 pm »
А зелена карта имате ли?  :)
За мен Нептун е основен сигнификатор на 9д, макар че Америка е презокеанска държава и би трябвало да е по 12д, представен заедно с 3д от ретро Меркурий, който е в разходящ хармоничен аспект с Луната У1 в 9д- вероятно си подала/подавала документи в тази посока, но отговорът се бави. А и то не е само документи- има интервю, преди да бъдат одобрени заминаващите- става дума за тези, които отиват да живеят там, а не на екскурзия- ти за кое питаш??
Избрана съм за зелена карта, сега чакам да стигнат до моя номер за интервю, а остава още 1 месец и ми е притеснено ::)
За постоянно живеене там питам :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3438 -: Юни 11, 2015, 09:38:32 pm »
Здравейте!
Преди време пуснах хорар, за това, дали ще успея да си взема изпита на 2 юни. Резултатите ще ги обявят на 1 ви август.
Реших сега след като съм положила изпита да направя нов хорар, понеже може по-точно да отрази събитието, тъй като е отминало.
Моля ви за помощ по картата - дали съм си издържала изпита или ще ми се наложи отново да се явявам през декември.
Предварително благодаря!
Издържала си го и си се представила на висота- Меркурий У1, У10 в 9д е извършил съвпад с Марс У3 на МС

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #3439 -: Юни 12, 2015, 11:03:45 am »
Избрана съм за зелена карта, сега чакам да стигнат до моя номер за интервю, а остава още 1 месец и ми е притеснено ::)
За постоянно живеене там питам :)
Akruks не можах да разрбера имам ли твоето да като отговор по хорара ми? :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3440 -: Юни 12, 2015, 01:59:40 pm »
Akruks не можах да разрбера имам ли твоето да като отговор по хорара ми?
Да, Луната У1 в 9д  след градус прави точен съвпад с Мц (основна жизена цел), което е месец време, а последен неин аспект е секстил с Марс У10, след 10гр- след 10 месеца ще сте там.

lyuba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Общи хорари
« Отговор #3441 -: Юни 12, 2015, 09:19:41 pm »
Здравейте !
С огромна молба ви пиша относно това дали ми предстои преместване към далечна чужбина ( Америка)  и ако е така, то кога може да се очаква? Ще съм много благодарна ако решите да отговорите- аз самата се интересувам силно от Астрология, но съм в много начален етап в познанията си. Благодаря предварително.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #3442 -: Юни 13, 2015, 08:27:16 am »
Може ли мнение по въпроса:

Да местя ли детето в друго училище?

Сегашната му класна е невъзможна, уговорила съм да го местя в друго, където и пиле не може да прехвръкне. Нови деца, нова класна... И сме на финалната права, почти пред записване, но се притеснявам новия клас как ще възприеме ново дете и дали ще успее да се приспособи... местенето винаги е травма. Сега Меркурий е ретрограден, после Венера (У3 У10 при него) се обръща, а при него прогресивната Венера също му е ретроградна. Аз гледам нещата и през транзитната карта и по-специално транзитите на Сатурн, Плутон и Уран. И не виждам нищо притеснително, но все пак ми е стиснато гърлото...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3443 -: Юни 13, 2015, 12:31:34 pm »
Струва ми се, че по принцип трудно приема промяна в средата, но изглежда сега моментът е правилен. На тази възраст са много възприемчиви децата и трябва да бъдат предпазвани. Аз имах една класна агресорка дето ме спукваше от бой от първи до четвърти клас в 21 век! Удряше ме по силно по главата с пръстен или поне ме шамареше. Вярно, че бях дивак ама чак толкова... След началния курс имахме нова класна. За сметка на физическия тормоз от предишната класна, получихме психически ... бяхме като в армията. Наричаше ни по фамилии, измисляше ни прякори, караше ни да се чувстваме като нищожества. Ама мен сякаш ме харесваше. Даже наскоро ми каза, че съм се разхубавил.  :043: И всичките ми знания по английски са от нея. Добър мотиватор, но тва са деца .....  :lol_hitting: Никога не бих искал да запиша детето си в това училище ... 
Последната ни класна беше с психически отклонения също. В началото и се получаваше тормоза, но после ние започнахме да я тормозя, особено аз.  :D След 10-ти клас нещата се обръщат.  :012:
« Последна редакция: Юни 13, 2015, 12:35:10 pm от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3444 -: Юни 13, 2015, 12:38:45 pm »
Защо съм в списъка на ингнорираните потребители на X? Сърди ли ми се за нещо?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3445 -: Юни 13, 2015, 02:06:41 pm »
Здравейте !
С огромна молба ви пиша относно това дали ми предстои преместване към далечна чужбина ( Америка)  и ако е така, то кога може да се очаква? Ще съм много благодарна ако решите да отговорите- аз самата се интересувам силно от Астрология, но съм в много начален етап в познанията си. Благодаря предварително.
темата е за хорарни въпроси, за което е нужно да поставите карта на въпроса, построена за времето и мястото където се намирате, когато е зададен
има отделна тема за събития и транзити, за натални карти, където е по-подходящо да бъде обсъждан натала с транзитите

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3446 -: Юни 13, 2015, 02:14:21 pm »
Може ли мнение по въпроса:

Да местя ли детето в друго училище?

Не- отговорът ми е конкретно на хорарния въпрос- Луната е с последен нехармоничен аспект, с Юпитер , който управлява производен 3-ти от 3-ти за детето, описващ новото училище
« Последна редакция: Юни 13, 2015, 03:08:14 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3447 -: Юни 13, 2015, 02:18:36 pm »
Защо съм в списъка на ингнорираните потребители на X? Сърди ли ми се за нещо?
Не се сърди, просто не те харесва, не му допадаш- Луната У5 е извършила квадрат с Венера У3 за Х и ще извърши квадрат с Юпитер У1
Ти все едно не игнорираш  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3448 -: Юни 13, 2015, 02:43:12 pm »
Не- отговорът ми е конкретно на хорарния въпрос, по тази карта няма да се сприятели с новите другарчета- последен аспект на Луната У11 за детето в квадрат с Юпитер У4, съУ7 за него
Нещо не ми се връзват домовете на тази карта. Както и да го гледам детето не става. Да не си гледала друга карта?  :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3449 -: Юни 13, 2015, 03:12:14 pm »
Нещо не ми се връзват домовете на тази карта. Както и да го гледам детето не става. Да не си гледала друга карта? 
гледах филм по диема фемили  :012:
ако беше гледал детето по 3д щеше да ти се получи  :D :D :D