Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040298 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3450 -: Юни 13, 2015, 03:14:52 pm »
Благодаря, akruks!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3451 -: Юни 13, 2015, 03:17:37 pm »
По хорара за училището, както и да се гледат домовете, щом последният аспект на Луната е квадрат, значи кверентът няма да е доволен от крайния резултат.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3452 -: Юни 13, 2015, 04:13:47 pm »
Висшето образование е по 9ти, т.е. трябва да гледам 3ти дом и управителя на трети. Кои аспекти се гледат сега?
Ако го гледаме като назован по име, както си писала във въпроса, отговорът е "не" - Луната ще направи квадрат с Юпитер, У9 за него (същевременно У3 за питащия).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3453 -: Юни 13, 2015, 04:35:37 pm »
Здравейте!
Отново моля за помощ. Нямам идея кои аспекти да гледам, когато задавам въпрос за приятел, назован по име. Дали аспект между моя сигнификатор и сигнификатора на тематиката или сигнификатора на човека, за когото питам и сигнификатора на тематиката в знака. Много объркано.
Въпроса е, дали А. ще замине да учи магистратура в Канада през септември 2015?
Висшето образование е по 9ти, т.е. трябва да гледам 3ти дом и управителя на трети. Кои аспекти се гледат сега?
твоя 3д е негов 9д и Марс У1 за него е извършил хармоничен аспект с Юпитер У9 за него, което показва, че следва, но дали ще продължи да следва е нужен схоящ аспект, а сходящият аспект с Луната (сигнификатор на въпроса) е негативен- ще квадратира Юпитер У9, съУ12 за него
Луната при него управлява 4д и е извършила квадрат с Венера, у-л на производен 4-ти от 4-ти, което показва, че не предстои да сменя населено място.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3454 -: Юни 13, 2015, 05:17:13 pm »
Може би показва, че работи в момента или че документите, свързани с кандидатстването са изпратени успешно, понеже от куриерската фирма бяха объркали адреса на университета, но не следва в момента.

за да продължи магистър е завършил бакалавър, това показва разходящия хармоничен аспект на негов У1 с негов У9, у12 (12д е производен 4-ти от 9-ти, краен резултат на дейност по 9д)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #3455 -: Юни 13, 2015, 08:08:42 pm »
Благодаря за отговора, Акрукс. А блои ли се, ако на три пъти съм се чудила в рамките на 2 дни дали да не пусна хорар с различен час  :57: Тъкмо съм се решила да го местя и ти ме накара да се замисля. Ето - отговорът не допада на кверента  :D Моят е много общителен, вече започвам дори да се притеснявам, че за него спирки няма. Но винаги има изненади.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3456 -: Юни 13, 2015, 08:14:38 pm »
Тъкмо съм се решила да го местя и ти ме накара да се замисля. Ето - отговорът не допада на кверента  :D Моят е много общителен, вече започвам дори да се притеснявам, че за него спирки няма. Но винаги има изненади.
А не е ли най-добре да питаш детето, в крайна сметка то е всеки ден на училище в този клас с тази госпожа?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #3457 -: Юни 13, 2015, 08:23:01 pm »
Най-добре би било, ако детето може да взема правилни решения на 8г. Но, докато навърши 14-15г аз решавам какво да учи той и каква тсреда да има. За момента има основни пропуски, а учикелката му тук е емоционално нестабилна. Направо изперкала и това не е само мое субективно мнение. Имаше проблеми и през годината. А в момента правя постъпки да го местя от кварталното в едно от трите най-добри училища в града (изключвам първите две, които са си снобарски, тук все още се учи). Та, затова.
Веднъж ми беше чела хорар и отговорът беше, че ще учи в добро училище. Та, сега викам да поправя грешката си от първи клас  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3458 -: Юни 14, 2015, 07:13:34 am »
Здравейте, утре е поредния ми изпит- Ще взема ли изпита в понеделник?
Дано не ви досаждам  :)
Благодаря за вниманието

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3459 -: Юни 14, 2015, 12:07:28 pm »
Здравейте, утре е поредния ми изпит- Ще взема ли изпита в понеделник?
Дано не ви досаждам  :)
Благодаря за вниманието
Ще го вземеш и то с хубава оценка. 5-ца примерно ;)
Хорарите за изпити са ми едни от любимите, така че на мен не ми досаждаш.  :29:

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3460 -: Юни 14, 2015, 12:17:08 pm »
 :-* Благодаря ти ТЕДИ- утре ще дам ОВ. И останаха още три изпита ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3461 -: Юни 14, 2015, 01:10:43 pm »
утре ще дам ОВ. И останаха още три изпита ::)
ще ги  вземеш всичките по тази карта, която не е от днес  :)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3462 -: Юни 14, 2015, 01:23:15 pm »
ще ги  вземеш всичките по тази карта, която не е от днес  :)

Дано си права  :58: много са ми важни

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3463 -: Юни 14, 2015, 01:34:22 pm »
Най-добре би било, ако детето може да взема правилни решения на 8г. Но, докато навърши 14-15г аз решавам какво да учи той и каква тсреда да има. За момента има основни пропуски, а учикелката му тук е емоционално нестабилна. Направо изперкала и това не е само мое субективно мнение. Имаше проблеми и през годината.
Учителката ли е имала проблеми, ти с нея или детето? Ти може да решиш детето ти да учи нещо, което не му е присъщо, само от едната родителска амбиция, което по нашата географска ширина е често срещано явление, а после ако не се справи да обвиняваш учителите. Това дете не е робот, че да го програмираш както на теб ти е угодно- има чувства, които не трябва да се потъпкват- ако на едно пиле му отрежат крилата как ще се научи да лети?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #3464 -: Юни 14, 2015, 05:43:23 pm »
Проблемът е малко п о-комплициран от 5 изречения. Не мога да си позволя грешка с образованието на детето, за да пазя бройката в клас, от който напуснаха вече 2 деца. Учителите трябва да минават  психотест в края на всяка учебна година. Синът ми е общителен, дано се приспособи. Хорарът може да показва друго, но трябва да имам предвид и транзитите поне. Иначе на него му е чудесно в този клас - като не му обръща внимание учителката... Абе, има си причина, не е само болна амбиция :-)))
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински