Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038913 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3855 -: Август 01, 2015, 07:11:12 pm »
- Първия път съм попитала на 15 март 2015г. След това на 14 май 2015г., изминали са 2 месеца от задаването на първия хорар. И накрая реших да попитам след самия изпит. Изпита беше на 2 юни, датата на последния хорар е 11 юни, долу-горе 1 месец след предходния.
По принцип какъв е общоприетия период, след който може да бъде построена нова хорарна карта?
По принцип не трябва да се пита за едно и също нещо по няколко пъти, както е в случая. Първата карта трябва да дава отговор на въпроса. Поседният аспект на Луната е негативен, което показва, че дори при положителен отговор (У1 е в сходящ хармоничен аспект с У3), питащата няма да е удовлетворена от крайното развитие по въпроса.
Помести отговорите ми, а аз те помолих за картите- отговорите всеки сам ще си погледне, когато с ОВ е даден линк с въпроса и картата.
1. http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg67429#msg67429
2. http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg73587#msg73587
3. http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg77429#msg77429

Съмняваш се в прогностичната стойност на хорарите, но от януари, когато си се регнала във форума, проявяваш активност точно в темите за хорарна астрология.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3856 -: Август 03, 2015, 07:35:37 pm »
В сряда ме викат на интервю за работа. Според вас има ли шанс да ме вземат?
Като гледам картата, аз съм представен от Сатурн в Скорпион в 10 дом в разходящ квадрат с Юпитер У2. Интервюиращият е по 7 дом, Луната в Риби, предстои тригон между тях и мен, обаче Меркурий У6 е в Лъв и в сходящ квадрат със Сатурн. Като че ли ще имат големи изисквания.  :017: Венера, У3 за интервюиращия, е ретро и в Лъв - дръпната и вероятно с претенции, ще направи квадрат със Сатурн. Марс е У3 за мен, в Рак, някак несигурен, но ще направи тригон със Сатурн, така че все пак ще отида, каквото и да стане.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3857 -: Август 03, 2015, 08:02:55 pm »
В сряда ме викат на интервю за работа. Според вас има ли шанс да ме вземат?
Като гледам картата, аз съм представен от Сатурн в Скорпион в 10 дом в разходящ квадрат с Юпитер У2. Интервюиращият е по 7 дом, Луната в Риби, предстои тригон между тях и мен, обаче Меркурий У6 е в Лъв и в сходящ квадрат със Сатурн. Като че ли ще имат големи изисквания.  :017: Венера, У3 за интервюиращия, е ретро и в Лъв - дръпната и вероятно с претенции, ще направи квадрат със Сатурн. Марс е У3 за мен, в Рак, някак несигурен, но ще направи тригон със Сатурн, така че все пак ще отида, каквото и да стане.
Не те имат големи изисквания, а ти може да имаш големи очаквания, най- вече свързани с парите, които дават и може да не ти хареса по тази причина работата- Меркурий У5, У6, У8 в сходящ квадрат със Сатурн У1
Венера е извършила вече квадрата със Сатурн, освен това е в съвпад с Регул, така че едва ли е дръпната интервюиращата, по-скоро показва великодушие.
Марс У3 заточен по знак, Сатурн У1 е ретро, иначе са в сходящ хармоничен аспект и ще отидеш на интервюто, ще мине добре и ще те одобрят- Луната У1 за отсрещната страна ще извърши тригон с твоя У1, от теб зависи дали ще започнеш работа, че с този сходящ квадрат на У1 с У6 може да не започнеш, дано надделее сходящия хармоничен аспект с Марс У10 и взаимната рецепция на Плутон У1 със Сатурн У1, между които Луната пренася светлина. Успех!
« Последна редакция: Август 03, 2015, 08:04:41 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3858 -: Август 03, 2015, 08:25:52 pm »
Благодаря много, akruks! Дано ти да се окажеш права!  :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3859 -: Август 03, 2015, 08:46:14 pm »
В сряда ме викат на интервю за работа. Според вас има ли шанс да ме вземат?
Като гледам картата, аз съм представен от Сатурн в Скорпион в 10 дом в разходящ квадрат с Юпитер У2. Интервюиращият е по 7 дом, Луната в Риби, предстои тригон между тях и мен, обаче Меркурий У6 е в Лъв и в сходящ квадрат със Сатурн. Като че ли ще имат големи изисквания.  :017: Венера, У3 за интервюиращия, е ретро и в Лъв - дръпната и вероятно с претенции, ще направи квадрат със Сатурн. Марс е У3 за мен, в Рак, някак несигурен, но ще направи тригон със Сатурн, така че все пак ще отида, каквото и да стане.
Ти няма да ги вземеш. Аз те съветвам да не се занимаваш с тях, няма да ти плащат коректно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3860 -: Август 03, 2015, 08:53:59 pm »
Ще го имам предвид. Благодаря!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3861 -: Август 04, 2015, 11:36:51 am »
В сряда ме викат на интервю за работа. Според вас има ли шанс да ме вземат?

Да, няма да са точно възторжени, но ще решат да те пробват.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3862 -: Август 04, 2015, 11:44:39 am »
Да, няма да са точно възторжени, но ще решат да те пробват.
Благодаря!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3863 -: Август 04, 2015, 01:00:09 pm »
Пускам един хорар: ще ме oдобрят ли за работата, за която бях на интервю миналата седмица?

« Последна редакция: Август 04, 2015, 02:24:03 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3864 -: Август 04, 2015, 02:09:07 pm »
Пускам един хорар: ще ме удобрят ли за работата, за която бях на интервю миналата седмица?

Венера У5, У7, У11 предстои да смени знак, като преди това ще извърши квадрат със Сатурн У3 в 1д, така че едва ли ще те одобрят, предстоят промени при тях по отношение на трудов режим, хигиена, легалност на действията им.  Иначе ще ти се обадят, колкото да те излъжат.
 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3865 -: Август 04, 2015, 02:24:52 pm »
Пускам един хорар: ще ме oдобрят ли за работата, за която бях на интервю миналата седмица?
И аз мисля, че ще те викнат на още едно интервю и в последния момент ще решат да не те вземат.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3866 -: Август 04, 2015, 02:35:28 pm »
Да дам малко допълнително инфо за ситуацията. Преди година се явих за подобна позиция на същото място. Точно юли месец беше  интервюто. Може ретро венерата да показва, че се връщам отново на същото място. Тогава интервюиращият беше друг, но позицията беше много подобна. Не ме одобриха миналата година, така беше излязло и по хорара тогава. Но се сещам, че Дияна беше писала, че може да се срещнем отново с венерата тогава. Явно венера е вила сигнификатор и на другия хорар. Ще се разровя в архива , за да намеря коментара. Но така и стана- срещнахме се пак със самото място, но с различен човек.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3867 -: Август 04, 2015, 02:39:22 pm »
Днес зададох хорарен въпрос: Ще ме одобрят ли за работата, за която имах интервю миналата седмица ? Лили ми беше хвърлила таро за самото интервю, но още нямам отговор. Така де, интервюто беше ок, час и половина ( може би най-дългото ми досега), но миналата седмица е имало и др. кандидати ( както излезе втората карта на тарото-жестока конкуренция). Трябва да ми кажат до края на месеца, най-вероятно др седмица, какъв е отговора. Какво виждате по хорара? Последния аспект на луната със слънцето предстои ( тригон). От друга страна марс и раху са на мц, но плутон ми е в 1-и дом.
:72:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3868 -: Август 04, 2015, 02:41:47 pm »
:72:

Точно. На коя страница е ?  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3869 -: Август 04, 2015, 02:44:02 pm »
Не съм сигурна дали часът остава Юпитер и за твоите географски координати и дали Парсът остава в девети дом. Интервюто ти е минало и си се представила блестящо - била си Юпитер в Рак  :) тогава все още. Венера, работата, наистина изглежда, че е в ръцете на конкуренцията, но съвсем скоро сменя знак и идва в знака ти на екзалтация. Меркурий на свой ред току-що е влязъл в Рак също. Луната е в твоя власт също, макар последният й квадрат с Венера да не е ОК. Може би наистина са избрали друг кандидат сега, за следващата седмица, но ми се струва, че ще те потърсят от тази работа след някое време отново. Ако до тогава ти не си си променила нагласите, може и да се срещнете с Венерата отново :).
Открих и нейния коментар.  :012:

77 стр.