Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039077 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4380 -: Октомври 15, 2015, 12:39:57 am »
Здравейте,

Въпросът е: "Ще успея ли да съвместя работата с магистърската програма? Ще запиша ли магистратурата?"
Толкова объркано стана, че май ще се налага да избирам между двете. А не ми се иска да се отказвам, но просто не знам как ще ги съвместя, тъй като ще се налага да отсъствам всеки месец от работата по мин. седмица.

Благодаря!
По мое виждане ще продължиш следването, а работата ще почака.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4381 -: Октомври 15, 2015, 12:52:48 am »
akruks, благодаря ти! Какво имаш предвид "работата ще почака" - прекратяване на договора или нов трудов договор предвид промените :017:?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #4382 -: Октомври 15, 2015, 11:26:30 am »
Maйка ми е в реанимацията, в критично състояние след операция на 13.10. за поставяне на нова клапа на сърцето. Дни преди операцията зададох въпрос дали ще се оправи майка ми в резултат на операцията и слагам хорара тук. Преди малко зададох въпрос дали ще живее, но картата беше абсолютно нерадикална, буквално си показа, че питащият не е адекватен и затова се върнах към старата карта. Аз я разчетох като оптимистична, но дали е така?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4383 -: Октомври 15, 2015, 12:07:52 pm »
Положението изглежда тежко поради отслабени съпротивителни сили на организма.

Иначе има зрънце надежда за благоприятен изход от ситуацията по съвпада на Луната с Юпитер /все пак е бенефик/. Само ме притеснява, че важните сигнификатори са в есенциално слаби позиции. Но пък 8 дом се управлява от бенефик, макар и слабо поставен, при това на Луната не й предстои сходящ аспект с него. Ако гледаме производния 9ти дом като 4ти от 6ти, там е Сатурн. А Юпитер е сигнификатор на майката в хорара /управлява 10 дом/, също така управлява производния 9 дом. Единствено ме притеснява сходящата квадратура между Венера и Сатурн. Трите планети в Дева са в терма на Венера /с изкл. на самата Венера/. Повечето планети, както и АС в хорара, се намират в терми на бенефици, но пък и двата бенефика са слабо поставени.

Да ти кажа, на кантар са нещата.
И според мен благоприятният изход не зависи толкова от усилията на лекарския екип, който се грижи за нея, колкото от "щастливия случай", т.е. волята на Съдбата. Все пак последният аспект на Луната е с бенефик /съвпад/, но той е неин сигнификатор и е в слаба есенциална позиция. Мисля, че до ден-два би трябвало да се разбере, тия дни ще са най-критични за състоянието й.

Ще стискаме палци за майчето!  :engel016:

Ако искаш, пусни и нерадикалната карта - да видим дали наистина е излязла толкова объркваща и не може да се прочете.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4384 -: Октомври 15, 2015, 12:10:28 pm »
Maйка ми е в реанимацията, в критично състояние след операция на 13.10. за поставяне на нова клапа на сърцето. Дни преди операцията зададох въпрос дали ще се оправи майка ми в резултат на операцията и слагам хорара тук. Преди малко зададох въпрос дали ще живее, но картата беше абсолютно нерадикална, буквално си показа, че питащият не е адекватен и затова се върнах към старата карта. Аз я разчетох като оптимистична, но дали е така?
Има отделна тема хорари за здраве.
Луната У4 в 6д за майка ти е извършила опозиция с Нептун У1 в неин 12д, което показва влошено здраве и престой в болница, но много скоро след това ще извърши съвпад с Юпитер съУ1, У9 (9д е 4-ти от 6-ти) и може да се оправи, но въпреки това за в бъдеще има опасност за здравето- Венера У8 в 6д ще извърши опозиция с ретро Нептун У1 в 12д, който е ретро, Слънцето У6 близо до К8 ще извърши опозиция с ретро Уран У12 в 1д.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #4385 -: Октомври 15, 2015, 12:50:54 pm »
Аз я изтрих, беше с асц. в 1 градус, на 2 градус до асцедента сатурн, луна в скорпион в 12 дом... директно я махнах...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4386 -: Октомври 15, 2015, 01:02:21 pm »
Ако е от днес, може и Луната да е била без курс. Наистина с голяма вероятност за нерадикална карта.

Дано по-бързо да излезе от кризата!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #4387 -: Октомври 15, 2015, 05:44:28 pm »
Здравейте. Много съм тъжна в момента.. Защото ми казаха, че не изпитват нищо към мен и не могат да ми дадат това, което искам.. след година и повече връзка.. На 28 години съм близо. Ако можете да погледнете картата ми.. ще се омъжа ли някога, ще намеря ли човека си?? Отчаяна съм вече..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4388 -: Октомври 15, 2015, 05:48:49 pm »
Ако можете да погледнете картата ми.. ще се омъжа ли някога, ще намеря ли човека си?? Отчаяна съм вече..

Айде, почна се... синдромът на 30-годишните моми  ;D

Разбирам колко разочарована и обидена се чувстваш, но ти е твърде рано така да се безпокоиш. На 28 вече била за изхвърляне и щяла да остане сама, ти чуваш ли се!?

На мен са ми го казвали след 4-годишна връзка. Година-година и половина не е толкова много време.  :)

И хорарната карта не изглежда особено радикална, но много ясно показа какво е твоето емоционално състояние в момента. Луната е без курс - нямаш основания за притеснения, освен това към момента на задаване на въпроса нямаш ясна и обективна преценка за ситуацията.



« Последна редакция: Октомври 15, 2015, 05:51:58 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #4389 -: Октомври 15, 2015, 05:51:47 pm »
Имах и 4-годишна.. и тя така приключи..

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #4390 -: Октомври 15, 2015, 05:52:25 pm »
Благодаря все пак за отговора.. Съжалявам че ви обезпокоих

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4391 -: Октомври 15, 2015, 05:52:43 pm »
Имах и 4-годишна.. и тя така приключи..

Минаваме в отбора на черните вдовици  ;D

По-горе ти отговорих и по хорарната карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Общи хорари
« Отговор #4392 -: Октомври 15, 2015, 05:57:33 pm »
Минаваме в отбора на черните вдовици  ;D

По-горе ти отговорих и по хорарната карта.

Благодаря ти! Съжалявам, наистина не съм на себе си.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4393 -: Октомври 15, 2015, 05:59:32 pm »
Аз я изтрих, беше с асц. в 1 градус, на 2 градус до асцедента сатурн, луна в скорпион в 12 дом... директно я махнах...

Ако помниш часа, все пак я сложи. По старата карта, би трябвало да се оправи.
De omnibus dubitandum est

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #4394 -: Октомври 15, 2015, 06:14:03 pm »
Ако помниш часа, все пак я сложи. По старата карта, би трябвало да се оправи.

Помня часа, възстанових картата, въпросът ми беше Дали ще живее, но като го измислях виех, така че не бях адекватна...