Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304391 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1770 -: Декември 22, 2021, 10:26:13 am »
Юпитер ще направи ингрес в знак риби,на 29.12.21г.тригон със скорпионска Луна.Меркурий ,ретро Венера и Плутон съвпад в козирог,да проследим какво ще прелее,какво ще се сипе,сняг,или камъни.
Имам Венера в 1*на риби,10ти дом.

За трети път ангажира Венерата ти и е нейн диспозитор, редно е да внесеш подобрения в  "гардероба " й.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1771 -: Декември 22, 2021, 10:34:12 am »
Ами добре, но незнам как 😊

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1772 -: Декември 22, 2021, 10:53:39 am »
Ами добре, но незнам как 😊

В период на ретро Венера сме, виж какво в гардероба  й вече не ти е "по мярка", не ти е ценно или наново ще оцениш, преправиш, а Юпитер ще ти помогне с увереността, кое да остане, къде да внесеш подобрения, от какво да се освободиш... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1773 -: Декември 22, 2021, 11:54:20 pm »
Ами добре, но незнам как 😊

В период на ретро Венера сме, виж какво в гардероба  й вече не ти е "по мярка", не ти е ценно или наново ще оцениш, преправиш, а Юпитер ще ти помогне с увереността, кое да остане, къде да внесеш подобрения, от какво да се освободиш... :)
А- Да изчистиш скелетите от гардероба на Синята брада,след което да го обръснеш ,за да кротува. ;) :D Б-Да издадеш стихосбирка и да я подаряваш на близки,щото няма кой да я купи ;DЩе ти дам адреса с благодарност за някой касапски стих с необуздан първичен хаос. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1774 -: Декември 23, 2021, 05:41:56 am »
Ами добре, но незнам как 😊

В период на ретро Венера сме, виж какво в гардероба  й вече не ти е "по мярка", не ти е ценно или наново ще оцениш, преправиш, а Юпитер ще ти помогне с увереността, кое да остане, къде да внесеш подобрения, от какво да се освободиш... :)
А- Да изчистиш скелетите от гардероба на Синята брада,след което да го обръснеш ,за да кротува. ;) :D Б-Да издадеш стихосбирка и да я подаряваш на близки,щото няма кой да я купи ;DЩе ти дам адреса с благодарност за някой касапски стих с необуздан първичен хаос. :)
Изпращам ти го веднага в пощата "Поезия" :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1775 -: Декември 28, 2021, 11:35:15 pm »
Тр. Юпитер/У10 съвпад нат. Венера/У3,8 в 12 дом. Активират нат. квадрат Венера/Марс.
Предстои да премине през Луна/У5, Меркурий/У4,7, АС в края на м. януари.
Тепърва и тр. Сатурн/У11 настъпва, в момента е на 17 гр. от нат. Венера...

На предишния подобен тр. на Юпитер + тр. Нептун в 12 дом + тр. Сатурн в 7 дом загубих човек от семейството.

Днес, в последния градус на водолей, тр. Юпитер през 12 дом при мен доведе до негативно събитие.

Изгубих любимо същество - най-любимото и ангелско котенце, което някога съм имала. Разбита съм :'(


Тая година ме "смаза", а уж сол. съвпад Слънце/Юпитер трябваше да донесе хубави неща...

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1776 -: Декември 28, 2021, 11:41:53 pm »
Ще ни спрат тока, буквално.
What you know about rolling down in the deep?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1777 -: Декември 29, 2021, 04:07:15 am »
Какво те кара да мислиш така? Астрологично. И не следва ли новата година да е по-благодатна?
Извън контекста за края на глобализацията и задълбаване на бездната богати-бедни, Албания минава в режим на ток, а всеки си заслужава съдбата. Щом сме смотани, ще си носим кръста. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1778 -: Декември 29, 2021, 07:50:44 am »
Тр. Юпитер/У10 съвпад нат. Венера/У3,8 в 12 дом. Активират нат. квадрат Венера/Марс.
Предстои да премине през Луна/У5, Меркурий/У4,7, АС в края на м. януари.
Тепърва и тр. Сатурн/У11 настъпва, в момента е на 17 гр. от нат. Венера...

На предишния подобен тр. на Юпитер + тр. Нептун в 12 дом + тр. Сатурн в 7 дом загубих човек от семейството.

Днес, в последния градус на водолей, тр. Юпитер през 12 дом при мен доведе до негативно събитие.

Изгубих любимо същество - най-любимото и ангелско котенце, което някога съм имала. Разбита съм :'(


Тая година ме "смаза", а уж сол. съвпад Слънце/Юпитер трябваше да донесе хубави неща...
Романтика,Юпитер упр.10дом ,но и 1ви.Домашните любимци по 6 дом,но твой 1ви е 8ми за тях.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1779 -: Декември 29, 2021, 07:56:06 am »
Ще ни спрат тока, буквално.
Преди година/две,подаряваха от общините климатици,за да не се използват печки на твърдо гориво,щото замърсяват въздуха.С тези климатици за апартаменти е добре горе-долу,защото има съседи и се топлят взаимно .В къщите е отвратително,всички стени са външни и ако няма изолация,пък и да има-влага,теч,мухал отвсякъде.Така....да спрат тока,да вдигнат още бензина.......и да се хвалят,че вдигат пенсиите.Танто за кукуриго. ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1780 -: Декември 29, 2021, 10:19:32 am »
Какво те кара да мислиш така? Астрологично. И не следва ли новата година да е по-благодатна?
Извън контекста за края на глобализацията и задълбаване на бездната богати-бедни, Албания минава в режим на ток, а всеки си заслужава съдбата. Щом сме смотани, ще си носим кръста.

Би трябвало - юпитер вече не е в сатурнов знак.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1781 -: Декември 29, 2021, 11:28:56 am »
Юпитер как е свързан с електричество, енергийната инфраструктура ? А в сезонните  карти от 20 март и 21 декември,  има ли отношение към 2-ри -11 -ти, ресурси и национални планове
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1782 -: Декември 29, 2021, 11:34:09 am »
Романтика, ти защо свързва тр.Юпитер със загубата на домашен любимец- Юпитер има отношение към к6, активира управители на к6, Юпитер е бенефик в твоята карта ? Ти всяка година имаш сол. Слънце към нат. Юпитер, но е важно, дали някой от тях е годишен управител и кои домове управляват в солара ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1783 -: Декември 29, 2021, 12:02:46 pm »
Юпитер как е свързан с електричество, енергийната инфраструктура ? А в сезонните  карти от 20 март и 21 декември,  има ли отношение към 2-ри -11 -ти, ресурси и национални планове
Рени, юпитер с електричество не е свързан, но в знак водолей раздува проблема, ако го има, или когато е с Уран.
Освен това, знакът стрелец носи светлина, а Юпитер може да я усили.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1784 -: Декември 29, 2021, 12:13:21 pm »
Сафо, Юпитер не усилва, а увеличава, когато може. В тази фаза и във Водолей - не може. Преди 12 г спряха ли тока ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“