Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 297885 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1815 -: Февруари 11, 2023, 07:03:52 pm »
В съвпад с Меркурий в соларите ни, Романтика.
При мен акцентира по втори дом.
Пари ще има, но за какво ще ги давам?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1816 -: Февруари 11, 2023, 07:26:06 pm »
Да, Люба.

При мен ще е в 5-ти соларен дом, също на 1⁰ от съвпад с дир. Меркурий/У7,4; на 3⁰ от прогр. Венера/У2,8 и дир. Луна/У5.

Ще инвестирам пари в чужда литература по медицински теми.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1817 -: Февруари 11, 2023, 08:39:41 pm »
Хубаво си го намислила с развитието, но описаните от теб домове са по друга тематика  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1818 -: Февруари 12, 2023, 07:50:05 am »
Люба,ще ги даваш за нещо по Марс в близнаци-кой дом?!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1819 -: Февруари 12, 2023, 07:51:29 am »
При мен този съвпад се случва върху натален Марс на к12.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1820 -: Февруари 12, 2023, 05:37:19 pm »
съвпад на Хирон с Юпитер е един от аспектите на Пепеляшка, при мен ще съвпадне с наталния Юпи в 8д.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1821 -: Февруари 13, 2023, 04:32:36 am »
Люба,ще ги даваш за нещо по Марс в близнаци-кой дом?!
В солара Марс е ингресен в Рак на к5.
Освен да отработвам с ненужни харчове по безумно скъпи и излишни парфюми  ::)
Каквото, такова. За мишлето всичко си струва.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1822 -: Февруари 13, 2023, 04:39:28 am »
Е,да.Хрумва ми -уред за тренировки,масажор,нещо за дома-печка,пералня,вид уред.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1823 -: Май 15, 2023, 02:02:25 pm »
Да ни е честит, чисто новия Юпитер в 29 * Овен ! Честито и на печелившите с планети по дъгата на Овен в последните градуси, домът с Овен,  всички, които са в година и период на Юпитер, и всички, които се спъват на прав участък и не виждат какво точно стои пред тях. Вече има смисъл и вяра къде да срещаме възможности,  да рискуваме, да видим къде е посоката ни в бъдеще. )))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1824 -: Май 15, 2023, 05:22:50 pm »
Рени,видим ли е вече ?Главните се развихриха на политическата сцена :)
Ти си с овенски планети,честито и на теб.
При мен е в 12 дом,фирдар на Юпитер съм,сол.асц е в риби.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1825 -: Май 15, 2023, 05:36:38 pm »
в период на Венера и под период Юпитер съм, а Овен имам в края на 7д и по-голямата част на 8д. , но си го чакам Юпи в Телец, ще извърши тригон с Уран като за начало, пък после ще го мисля после. С по-голямо нетърпение го очаквам в Близнаци, където имам мийдпойнт Юпитер/Уран  :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1826 -: Май 15, 2023, 07:09:53 pm »
Съвпад ми е с IC на солара за тази година.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1827 -: Май 15, 2023, 08:33:28 pm »
Съвпад с Луната ми. Имам нужда да се преобразя, да се разхубавя. Срещам звуци и хора, които акцентират върху физическата красота и важността на външния вид. Подтикват ме да променя философията си върху значението на женската визия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1828 -: Май 16, 2023, 09:42:40 am »
Юпитер се появява в компанията на новия Меркурий, вероятно  в сферите, където изгрява, ще се преследват теми свързани с Меркурий и то с голям ентусиазъм и безгранични интерес и финансови вложения. Може да се усили умственото напрежение или трудно да се фокусираме върху една тема, ангажимент. Да започне не само изучаването, но и изследването  на планове и идеи в непознати области. Тук няма граници по отношение на проучвания, търсения, нови хоризонти- все си гладен в посочената сфера. Любопитство и любознателност в едно, факти и абстрактност. Вероятно, при неправилна преценка изобилие/то/, да се излее само в една посока, нарушавайки се баланса. Явно предстои експеримент, който е мащабен, но има и показател за склонност към самоунищожение- при наличие на прекомерен растеж, и във финансов, и във физиологичен план. Юпитер е свързан с хипофизата на ниво човешко тяло и ако не регулира обмена биохимия и външна среда, настъпва бъг. Тук може да се даде гласност, да се направи пробив, даже и като отговор на изначалния въпрос:" защо не се появява/ не може да разпознаем нова форма на живот при все оптималните условия в момента ?!. Всичко това важи и в личен, и в обществен план.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1829 -: Май 16, 2023, 09:44:32 am »
Сафо, аз лично нямах удоволствието да се насладя на изгрева му, защото времето беше облачно. Надявам се към края на седмицата да са ясни сутрините, за да го наблюдавам. Който наблюдава с опитно око ще разпознае и тълкува като бъдеще, според яркостта му, атмосферни влияния, колко дълго се е застоял и т.н. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“