Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304991 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #195 -: Юли 14, 2014, 10:06:31 pm »
Юпитер трябва да бъде изтрит,взривен и заличен.Тая планета не съществува,надутоо манекенче по млечния път,вселенски смешник,нааай-раздутото астро клише за 'късмет'.Дебелогъз палячо,трябва да се пенсионира от употреба в астрологията,а темите за него в секция СМЯХ.Древните май са били кривогледи,а съвремените звездобройковци-късогледи.За мен не съществува,точка.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #196 -: Юли 14, 2014, 10:10:49 pm »
Ребека, не се ядосвай толкова за неща, които не съществуват. Но наистина поставяш интересен казус  - в смисъл, че не си първата, която казва, че транзитите на Юпитер нещо не действат - та на кои хора може такива транзити да не действат? Моя дебелогъзьо не е никак зле поставен, но пак не се усеща кой знае колко много.  :D :D :D :D

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #197 -: Юли 14, 2014, 10:40:14 pm »
Юпитер трябва да бъде изтрит,взривен и заличен.Тая планета не съществува,надутоо манекенче по млечния път,вселенски смешник,нааай-раздутото астро клише за 'късмет'.Дебелогъз палячо,трябва да се пенсионира от употреба в астрологията,а темите за него в секция СМЯХ.Древните май са били кривогледи,а съвремените звездобройковци-късогледи.За мен не съществува,точка.

Дур бе жена  :012:. Юпитер е и освобождение, а не само късмет. При мен при транзити ми действа освобождаващо, а не късметлийски. Например при транзита му през 10 дом се освободих от една работа, която отдавна обмислях да напусна. И те така. При някои може и да е късмет, но при мен определено действа освобождаващо, но пък от друг ъгъл може и да се приеме за късмет след като спреш да беснееш  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #198 -: Юли 14, 2014, 10:45:24 pm »
Не съществува и толкоз.Ако някога се прояви,обещавам лично да го изографисам и да му закача иконата на най -видното място в хладилника-м/у червеното вино,бонбоните и сиренето. ;D

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #199 -: Юли 14, 2014, 11:20:31 pm »
Юпитер трябва да бъде изтрит,взривен и заличен.Тая планета не съществува,надутоо манекенче по млечния път,вселенски смешник,нааай-раздутото астро клише за 'късмет'.Дебелогъз палячо,трябва да се пенсионира от употреба в астрологията,а темите за него в секция СМЯХ.Древните май са били кривогледи,а съвремените звездобройковци-късогледи.За мен не съществува,точка.

Това е едно от най-забавните неща, които съм чела.  :012: Понеже и аз чаках хубави работи през Северния възел, даже писах, че нищо не стана, мога да допълня, че стана, но със закъснение, просто явно на тая планета и "тежи з*****а", както казват италианците. Та се отчете с хубава екскурзийка в чужбина и две сватби на приятели, но трябва да отбележа, че не е само в него причината.

Покрай това се замислих за "уроците на Юпитер". Не онези класическите от вида "олях се и сега ме е срам". Аз всичките работи, даже и най-късметлийските и лежерните, приемам като уроци (от Южен възел в Козирог с екзалтирал Сатурн няма спасение). Текущият ми лунар е с точен съвпад на Юпитер с АЦ, много приятно между впрочем. Може и това да ме прати по тържества и пътешествия. Отклоних се от "урока". Той не е за всички, но за такива като мен е отличен. Юпитер като мине през хубаво място, и нещата се позаглаждат, поолекват, и тогава на тоя фон много ясно изпъква вътрешното напрежение, което си създавам и пренасям навсякъде. Това е първата част. Втората част е, очевидно като всичко върви гладко и подредено, защо вътрешното напрежение не изчезва, при положение, че и го осъзнавам? Значи умението да влизаш в спокойно състояние на духа не е по-лесно от умението да отиваш на житейския фронт в пълно бойно снаряжение. Еднакво трудно е. В един момент ми просветна, че ако успея да го постигна, после ще ми е от полза в не толкова спокойни ситуации вече. Така че, заставам на страната на дебелогъзия, той също е учител по житейско и психическо оцеляване. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #200 -: Юли 14, 2014, 11:29:16 pm »
Ами честито.Наблюдавах много двойно подчертани " мечтани "транзити,подкрепени от дирекция и го зачеркнах.Сега съм вдигнала мерника и на други планети-ще ги заличавам,или не действат или съм в паралелна реалност. :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #201 -: Юли 14, 2014, 11:34:48 pm »
Въпросът е в коя? И защо не ги побутнеш, като не действат? Ех, как искам да не подейства предстоящият квадрат Сатурн/Слънце!

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #202 -: Юли 14, 2014, 11:42:15 pm »
Сатъра, обаче не дава напразни обещания, за разлика от Юпитер. Но не го мисли много, Смарта, преди 3 години някъде имах квадрат на Слънцето от Сатурн, беше си много добре, даже. Материализира ми някои работи, имах награда. И ти ми правиш впечатление на доста изпълнителна, дисциплинирана и вярна на себе си и ако е така, просто няма повод за притеснение.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #203 -: Юли 14, 2014, 11:51:01 pm »
То това е тема за Юпитер, но да ти кажа, Тъндъре, Сатурн на всичките му трудни аспекти към Луна и Слънце се отчита подобаващо. Надеждата ми е в това, че много си промених отношението към живота. Но не ме успокояваш, защото съм се размързеливила и не полагам достатъчно усилия.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #204 -: Юли 14, 2014, 11:58:53 pm »
Ще ти отговоря в темата за Сатурн.  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #205 -: Юли 15, 2014, 12:02:34 am »
Въпросът е в коя? И защо не ги побутнеш, като не действат? Ех, как искам да не подейства предстоящият квадрат Сатурн/Слънце!
Даа Плутона и Урана ще ги пообутна,че са ми симпатични.при добро развитие на космическия боулинг-няма да ги пенсионирам.А ти защо още си с твоя мъж Смарта,а мислиш за други?Аз от полуфабрикатите на Юпитер се разболявам.Има много планети в галактиката,за да чакам на Юпитер.Ставам галактически стопаджия,ще диря нов прочит на райска градина,нова фруктиера с райски ябълки,нова гала-вечеря-астрология.Дали има друга астрология-Нибиру,тез/онез ;D

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #206 -: Юли 15, 2014, 12:09:00 am »
Ребека, замисли се да напишеш астро фентъзи роман. :)
Аз къде споменах мъжа ми или имаш добра памет?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #207 -: Юли 15, 2014, 09:05:34 am »
юпитер  си съществува, обаче в няколко енциклопедии на детето се казва, че планетите са 8. и лиспващата е плутон.  ::) и в едно филмче също.  ::)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #208 -: Юли 15, 2014, 09:08:39 am »
юпитер  си съществува, обаче в няколко енциклопедии на детето се казва, че планетите са 8. и лиспващата е плутон.  ::) и в едно филмче също.  ::)

E, те преди няколко години астрономите решиха, че Плутон прекалено малък им се видел и го отписаха от планетите и го обявиха за планетоид, тиквениците му с тиквеници...

Толкова години е използван в астрологията и си работи, та те ще ви кажат какъв е бил  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #209 -: Юли 15, 2014, 09:15:35 am »
мерси за информацията