Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304599 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #240 -: Юли 16, 2014, 10:37:53 pm »
Драконе, ще те послушам.  :)

Рени, квадратът беше миналата година. Жива съм. Догодина към Слънцето. АЦ Дева.

Благодаря .И защо да не си жива ?1?
Сатурн към Юпитер и твърд аспект към АСЦ,упр.АСЦ,Слънце/5-ти дом ,Лъв  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #241 -: Юли 16, 2014, 10:42:59 pm »
Благодаря .И защо да не си жива ?1?
Сатурн към Юпитер и твърд аспект към АСЦ,упр.АСЦ,Слънце/5-ти дом ,Лъв  :)
Последният ред не ти го разбирам. А иначе, казвам че съм жива, защото ние бяхме две, ама едната не оцеля, гътна се.  :012: Сега ще се задоволявате само с мене. То и прогр.Луна го отрази - от двоен мина в сингъл знак.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #242 -: Юли 16, 2014, 10:46:39 pm »
Последният ред не ти го разбирам. А иначе, казвам че съм жива, защото ние бяхме две, ама едната не оцеля, гътна се.  :012: Сега ще се задоволявате само с мене. То и прогр.Луна го отрази - от двоен мина в сингъл знак.

Попитах как са активиране по транзит,след като се чувстваш с понижен виталитет.
Надявам се ,че е останала Златната Рибка ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #243 -: Юли 16, 2014, 10:58:11 pm »
Брех, по ще ми лесно карта да ти пусна. Ами квадратът беше към Луната и Муркурий У/АС. Съвпад с Юпитер. Понижен виталитет имах, от депресията, но извърших геройски подвиг, благодарение на Юпито в 10. Сега съм в почивка. Догодина ще наквадрати Слънцето. То ми е У12, но за щастие Юпито ще е там. А подогодина ще мине през ИЦ (и Антареску, който обожава твърди транзити през себе си), където ще е с квадрат към АЦ. След туй квадрат към себе си върху Южния възел и Венерата и после пак Луната и Меркурий. Ей това му е цикълът на гадта. Много кратки почивки имам в картата.

Коя оцеля не знам, руса(лка)та си замина, по един принц нещастен!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #244 -: Юли 16, 2014, 11:01:20 pm »
Брех, по ще ми лесно карта да ти пусна. Ами квадратът беше към Луната и Муркурий У/АС. Съвпад с Юпитер. Понижен виталитет имах, от депресията, но извърших геройски подвиг, благодарение на Юпито в 10. Сега съм в почивка. Догодина ще наквадрати Слънцето. То ми е У12, но за щастие Юпито ще е там. А подогодина ще мине през ИЦ (и Антареску, който обожава твърди транзити през себе си), където ще е с квадрат към АЦ. След туй квадрат към себе си върху Южния възел и Венерата и после пак Луната и Меркурий. Ей това му е цикълът на гадта. Много кратки почивки имам в картата.

Коя оцеля не знам, руса(лка)та си замина, по един принц нещастен!

Ами ,пусни я таз' карта ,все пак Юпитер е щедър и в момента е в щедър знак .Ах,този акцент на Водолей как мъти водата  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #245 -: Юли 16, 2014, 11:08:02 pm »
Как я мъти? Толкова съм субективна, че нищо не мога да видя отстрани. Ти сигурна ли си, че е от Уран, а не от Нептун? Че той още е на 3° от Слънцето.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #246 -: Юли 16, 2014, 11:23:45 pm »
При мен е в края на 5-ти дом. Започвам платен стаж от другата седмица в сферата на здравеоопазването - тр. Юпитер ще е на върха на 6-ти дом в тригон със Слънцето/У6 и нат. Юпитер/У10 в 1-ви дом :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #247 -: Юли 16, 2014, 11:29:31 pm »
Тоя Юпитер днеска се не спря - преди малко разбрах, че ще идват на гости роднини от чужбина, които по принцип по-рядко си пристигат.  :012: :012: :012: :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #248 -: Юли 16, 2014, 11:41:12 pm »
Браво, Романтика!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #249 -: Юли 16, 2014, 11:43:06 pm »
При мен пък се изразява в голям харчелък тая седмица  :012: :D Ама сега нали е сезона на разпродажбите- подходящото време да се набява всичко необходимо. Освен това планирам и др. удоволствия като концерти и тн. Днес дадох пари и за неща от икеа, едното все още не мога да го сглобя  :012:

Иначе вчера при анарентния в рак ми провървя за жилището. От месец и нещо търсих ново , че уж момичето , което ми го предотстъпи сегашното временно,  щеше да си идва от чужбина средата на август. Но имаше възможност да си удължи там работата с няколко месеца. Вчера ми писа, че оставала там до ноември- викам си идеално  :012:  Че положението с квартирите хич не беше розово, все супер скъпи и по гадни квартали ( ако изобщо успее човек да се добере до кастингите, тука е ужас)  :012:Сега поне имам повече време да търся това, което ми харесва и дано изкочи нещо подходящо.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #250 -: Юли 16, 2014, 11:45:29 pm »
Тази година се надявам да мина без гости от чужбина.На теб в 4ти ли е къде.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #251 -: Юли 16, 2014, 11:46:39 pm »
Тази година се надявам да мина без гости от чужбина.На теб в 4ти ли е къде.

У4 ми е и транзитира през 11ти.  :)

Оф, забравих да кажа, че приятелката ми - Стрелец за почивката ни на морето (нали почивките са по пети дом, а сега Юпи ми е опозе у5 в 5ти), намери някакво супер изгодно място в курорт, близо до Бургас, било изпитано, щели сме да ходим с някаква компания.

Тоя Юпитер взема да ми харесва, обаче.  :012: :012: :012: Чувствам се като дете от сиропиталище на Коледа.  :012: :012: :012:
« Последна редакция: Юли 16, 2014, 11:49:14 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #252 -: Юли 16, 2014, 11:53:09 pm »
Аз пък се чувствам барон на диета сред гладни африканчета с подути коремчета.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #253 -: Юли 17, 2014, 12:03:54 am »
Как я мъти? Толкова съм субективна, че нищо не мога да видя отстрани. Ти сигурна ли си, че е от Уран, а не от Нептун? Че той още е на 3° от Слънцето.

Няма изолирани транзити,просто ти обърнах внимание и на Уран. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #254 -: Юли 17, 2014, 12:11:09 am »
Няма изолирани транзити,просто ти обърнах внимание и на Уран. ;)
Тенкс! :)