Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304655 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #285 -: Юли 18, 2014, 11:01:41 pm »
аз викам -гривата  :72:
на гривата сега ѝ купих боя с нюанс “блестящо рус", като за лъвски Юпитер  :29:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #286 -: Юли 19, 2014, 10:08:48 am »
Tanya,
Мъжът се нуждае от материална/сексуална емоция ,той си има сила ,Сатурн е минал,сега или ще минава към Луната му ,а Юпитер ,когато направи квадрат към нея ще "напълни " кощничката му.
Квадратурата Уран/Плутон са го "шейкнали " ,но явно има за какво-сякаш той е по-напорист в думите ,отколкото в делата и малко повече от необходимото драматичен   ,в своите изяви и така реагира на случващото се,сякаш нещо му вземат. :)
Ах ти, Рени, като добрата орисница си  :38:!
Мъжът ми снощи реши да купи търговско помещение, днес е вече при нотариуса с продавача. Щукна му изведнъж, без много да го е мислил. Веднага се сетих за "материалната емоция" и "пълната кошничка", пък аз се чудех, откъде ще се вземат  :).
Да попитам - защо в случая има такова отчетливо събитие при ингреса на Юпитер в Лъв, а в много други случаи ( съвпад със Слънце и други лични планети ), нищо особено не се е случило?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #287 -: Юли 19, 2014, 01:06:22 pm »
Този Юпитер, раздут балон и нищо друго  :57: Бяха се разбрали с продавача, част от сумата да се изплати в рамките на година, понеже не ни достигаха парите. Онзи се съгласи, но днес заявил, че си иска цялата сума кеш  :57:.
Иначе, Юпитер е управител на ИЦ и е там по натал. Марс е в първите градуси на Лъв, 11-ти дом, У8. Прогресивната Луна е в Скорпион, 2-ри дом.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #288 -: Юли 19, 2014, 08:46:58 pm »
Този Юпитер, раздут балон и нищо друго  :57: Бяха се разбрали с продавача, част от сумата да се изплати в рамките на година, понеже не ни достигаха парите. Онзи се съгласи, но днес заявил, че си иска цялата сума кеш  :57:.
Иначе, Юпитер е управител на ИЦ и е там по натал. Марс е в първите градуси на Лъв, 11-ти дом, У8. Прогресивната Луна е в Скорпион, 2-ри дом.
Юпитер У4 (недвижима собственост) в сходящ съвпад с Марс У3 (търговията) и У8 (кредит), но не пишеш У1 как се вписва в тази схема...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #289 -: Юли 19, 2014, 11:17:46 pm »
Юпитер У4 (недвижима собственост) в сходящ съвпад с Марс У3 (търговията) и У8 (кредит), но не пишеш У1 как се вписва в тази схема...
Меркурий е управител на асц и МЦ - в Лъв, 11-ти дом. Юпитер първо ще направи съвпад с Марс, към 10-тия градус и с Меркурий.
Разговор за крупни сделки, дето се оказаха въздух под налягане - точно по Юпитер / Лъв / Меркурий  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #290 -: Юли 19, 2014, 11:25:23 pm »
Меркурий е управител на асц и МЦ - в Лъв, 11-ти дом. Юпитер първо ще направи съвпад с Марс, към 10-тия градус и с Меркурий.
Разговор за крупни сделки, дето се оказаха въздух под налягане - точно по Юпитер / Лъв / Меркурий  :57:
Ами не са по Меркурий приказките му, а по аспекта Юпитер/Марс у3, нали 3д е меркуриев и свързан с комуникация, търговия, а и нищо още не е свършило, апектът още не е приключил и когато Юпитер наближи съвпада с Мерка може да се осъществят плановете му за покупка на недвижима собственост, свързана с кариерата

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #291 -: Юли 20, 2014, 02:05:46 pm »
Да бутна едно рамо на Юпитерчо. Прочетох новина на НАСА преди седмица, че смятат, че Юпитер има ядрени процеси в ядрото си, защото излъчва 2,5 пъти повече топлина, отколкото приема от Слънцето, и засега нямат други обяснения. Тоя факт може да е известен и по-отдавна. Тогава Юпитер се явява едно мини-слънце, с черти и на звезда, и на планета.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #292 -: Август 01, 2014, 02:38:05 am »
Юпитер в действие  :57: - съвпад с Марс / Меркурий в 11-ти дом на мъжа ми, Марс - квадратура към съвпада. Спират негов приятел за проверка при шофиране, оказва се, че е употребил алкохол и мъжа ми - на разпит като свидетел.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #293 -: Август 05, 2014, 01:59:44 pm »
Транзитен Юпитер на МЦ, сходящ съвпад с натален Марс, сходящи квадрат към Луна и тригон Слънце, ми донесе нова титла, вече разпечатах новите бизнес картички :) Вероятно и прогресивна Луна на МЦ също оказва влияние, в съчетание с Юпитер и като негов диспозитор в натала, се получиха изключително благотворни събития.

Подписах и договор като лектор в чужд университет. Имах около 4 полета през последните две седмици, пътувах и по море, сега обаче единственото което ми се иска е да спя!

Юпитер в 9-ти натален, У3, много буквално!

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #294 -: Август 05, 2014, 02:05:03 pm »
Транзитен Юпитер на МЦ, сходящ съвпад с натален Марс, сходящи квадрат към Луна и тригон Слънце, ми донесе нова титла, вече разпечатах новите бизнес картички :) Вероятно и прогресивна Луна на МЦ също оказва влияние, в съчетание с Юпитер и като негов диспозитор в натала, се получиха изключително благотворни събития.

Подписах и договор като лектор в чужд университет. Имах около 4 полета през последните две седмици, пътувах и по море, сега обаче единственото което ми се иска е да спя!

Юпитер в 9-ти натален, У3, много буквално!

Еее, най-накрая да получим обратна връзка за твоите случки :)

 :clap: :clap: :clap:

Радвам се за теб! Нека ти е на късмет и да си щастлива! :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #295 -: Август 05, 2014, 02:18:51 pm »
Еее, най-накрая да получим обратна връзка за твоите случки :)

 :clap: :clap: :clap:

Радвам се за теб! Нека ти е на късмет и да си щастлива! :)

Хапи, благодаря ти от сърце :58: Всяко зло за добро, както се казва! Нямаше стипендия, но пък стана още по-добре, защото сега сама ще си печеля парите от преподаване и същевременно ще трупам опит, в една съвсем нова за мен област!

Числата ти познаха, казаха че няма финанси отвън да има,  и че от мен се очаква да си плащам за академичните аспирации, то така и стана в крайна сметка!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #296 -: Август 05, 2014, 03:01:55 pm »
Транзитен Юпитер на МЦ, сходящ съвпад с натален Марс, сходящи квадрат към Луна и тригон Слънце, ми донесе нова титла, вече разпечатах новите бизнес картички :) Вероятно и прогресивна Луна на МЦ също оказва влияние, в съчетание с Юпитер и като негов диспозитор в натала, се получиха изключително благотворни събития.

Подписах и договор като лектор в чужд университет. Имах около 4 полета през последните две седмици, пътувах и по море, сега обаче единственото което ми се иска е да спя!

Юпитер в 9-ти натален, У3, много буквално!
Конграчулейшънс  :012: :012:

Шегата настрана, радвам се за твоите успехи  :08:

Ето какво ти бях написала по текущия солар:
Цитат
По солара ти - не помня напреди не го ли обсъждах покрай разглеждането на общите тенденции, свързани с твоята дългоочаквана стипендия, но сол АСЦ в 10д, сол МЦ в 6д и сол Слънце У1, У2 в сол 10д ясно показват, че ще имаш израстване в работа, в кариерата, както и на парите, които ще получиш във връзка с това- парите може да са свързани с твой проект, творческа работа, защото сол 5д е във 2д в натала, а твореската работа да е свързана с висше образование и чужбина- сол 9д в 5д
СЗ от края на април е в съвпад със Слънцето ти в 7д- това е много хубаво- ще имаш подкрепа от влиятелен човек, ако не си семейна да започнеш нова връзка, която да доведе до брак- сол Слънце в сол 10д дава същите индикации.
сол Венера У4 в сол 9д, където е и сол Уран У8- ще заминеш да живееш в чужбина и ще получиш стипендията, която очакваш- пожелавам ти го от все сърце, както ти желая весело посрещане на рождения ти ден в неделя и една много щастлива и успешна соларна година- тр Юпитер през 9д в секстил с твоето Слънце да излее щедро благини!
« Последна редакция: Август 05, 2014, 03:41:51 pm от akruks »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #297 -: Август 05, 2014, 03:14:41 pm »
Браво, Мей!

Викаш-ходи ходи по чужди морета, па намина насам да ни видиш :)
Юпитер на мц е много хубаво нещо, макар че моят нищо не донесе

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #298 -: Август 05, 2014, 03:36:19 pm »
Браво, Мей!

Викаш-ходи ходи по чужди морета, па намина насам да ни видиш :)
Юпитер на мц е много хубаво нещо, макар че моят нищо не донесе
Само една птичка пролет не прави- Майското цвете има сол МЦ в 6д, сол АСЦ в 10д и сол Слънце У1 в сол 10д, и СЗ от края на април в съвпад с натално Слънце У10 в 7д

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #299 -: Август 05, 2014, 04:25:55 pm »
Хапи, благодаря ти от сърце :58: Всяко зло за добро, както се казва! Нямаше стипендия, но пък стана още по-добре, защото сега сама ще си печеля парите от преподаване и същевременно ще трупам опит, в една съвсем нова за мен област!

Числата ти познаха, казаха че няма финанси отвън да има,  и че от мен се очаква да си плащам за академичните аспирации, то така и стана в крайна сметка!

е те числата си познаха за всичко :) - и за вида на работата, и че ще е изненадващо, внезапно, неочаквано, и че все пак ще е издигане и че няма да е със стипендия :) - радвам се, че се получи, но не ни забравяй покрай еуфорията. :)

на мен нещо обаче ми става - вчера се сетих за Яя и тя се появи, днес, докато се мотках пък се сетих, че ти също не си споделила, какво се случва с теб и ти след малко се появяваш. Не знам какво се случва .... малко ме плаши, защото имам и едни други мисли, които въобще не ми харесват ....

сега изчетох и на акрукс поста - и астрологически си пасва, ...  :08:
« Последна редакция: Август 05, 2014, 04:28:18 pm от Happy58 »