Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304567 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #525 -: Ноември 18, 2014, 10:44:53 pm »
ако не спечелиш от лотарии, може да се прояви по друг начин - нестандартна любовна връзка, примерно  ;)
Може,
но както има една приказка " А дано ,ама надали" :012:
Още повече сега като остана сама с детето, няма да мога да ходя никъде освен на работа. Не че досега съм ходила някъде.
Така че къде ли ще го срещна? :012:
Може в градския транспорт,нали уран ми е в 3ти дом.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #526 -: Ноември 18, 2014, 10:47:19 pm »
Може,
но както има една приказка " А дано ,ама надали" :012:
Още повече сега като остана сама с детето, няма да мога да ходя никъде освен на работа. Не че досега съм ходила някъде.
Така че къде ли ще го срещна? :012:
Може в градския транспорт,нали уран ми е в 3ти дом.
по оптимистично де. може и в нета да го срещнеш ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #527 -: Ноември 18, 2014, 10:48:55 pm »
Без Венера, К2-Юпитер/Уран не дават парични печалби, а неочакван късмет, това е записано в тази конфигурация. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #528 -: Ноември 18, 2014, 11:04:25 pm »
по оптимистично де. може и в нета да го срещнеш ;)
Душичка си ми ти :)

О ако знаеш през годините колко много съм излизала на срещи по интернет.Много обичах да се запознавам така. но после се уморих и видях ,че файда няма и не срещам никой специален.Даже преди да срещна този в момента,с един чужденец се запознахме ,дойде тук.....той като си замина,мина една година и после вече не ми беше интересен.....
Мисля,че няма да е по интернет.....вече не се занимавам с нереални чатове и сайтове.Честно, просто не ми е интересно.ПРедпочитам реалния,очен контакт :012:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #529 -: Ноември 19, 2014, 09:22:55 am »
трябва да имаш нещо за печалби в натала..иначе има да си чакаш  :012:
някаква натална връзка на 5 и 8, аспекти на уран, особено с юпитер.

съвпад на У5,8,11 (Плутон, Уран, Венера) - техния диспозитор е в квинтил с Юпитер, но това явно не върши работа, защото не печеля от такива неща :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #530 -: Ноември 19, 2014, 09:33:01 am »
съвпад на У5,8,11 (Плутон, Уран, Венера) - техния диспозитор е в квинтил с Юпитер, но това явно не върши работа, защото не печеля от такива неща :)
а играеш ли редовно :)
при някой определен транзит или прогресия може и да спечелиш ::)
при мен сега пр. луна е в 5 дом. възползвах се от това положение и спечелих доста неща.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #531 -: Ноември 19, 2014, 02:59:35 pm »
а играеш ли редовно :)
при някой определен транзит или прогресия може и да спечелиш ::)
при мен сега пр. луна е в 5 дом. възползвах се от това положение и спечелих доста неща.

не, но когато съм опитвала, все нищо (с една тройчица за да се запиша :) ).
Ама на мен в момента Сатурн ми е в 5 дом :) Лятото, когато Юпитер/Венера кацнаха на К2 пуснах тото, ама .... само тройчицата :) Освен това, по натал в 5 дом е ЮЛВ/Нептун - сигурно оттам идва проблема :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #532 -: Ноември 19, 2014, 08:02:13 pm »

Като говорите за печалби, забелязвам, че синът ми постоянно си намира парички от улицата  :57: Аз не му давам джобни, все пак е само 1кл, но днес си намерил 50ст, после си намерил 10ст, няколко дни намирал по 1-2ст и все някакви бонбони си купува  :012:

Юпитерът му е само квадратиран - от Уран У7, Сатурн У5, само му е тронов в 4д Стрелец. Има тригон със Слънцето с 9гр орбиса. Трява да го накарам да пусне тото, но тр Уран вече разпада тригона.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #533 -: Ноември 19, 2014, 08:25:48 pm »
Транзитен Юпитер на градус от разходящ съвпад с натално Слънце ми донесе една сравнително голяма сума подарък от майка ми без някакъв специялен повод :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #534 -: Ноември 19, 2014, 08:31:57 pm »

И на мен този транзит ми донесе нещо голямо преди години - да изплащам оставаща част о жилищен кредит  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #535 -: Ноември 19, 2014, 08:35:13 pm »
Транзитният Юпитер в точен тригон с нат. Венера ми донесе нов колега в отдела - млад мъж. Змиярникът спря да съска и като цяло сега жените се държат много по-позитивно. Много съм доволна. Вчера е бил първи ден на работа, когато бях взела един ден неплатена отпуска да се занимавам с алармата вкъщи.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #536 -: Ноември 19, 2014, 08:38:52 pm »
Лили, това на новата работа ли е :57: За змиярника питам.... колежките.... много ли съскат  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #537 -: Ноември 19, 2014, 08:44:56 pm »
През първите три раб. дни се чудех на кой свят се намирам, много силно напрежение витаеше във въздуха, бяха изнервени. Сега се поразведри обстановката и се чувствам все по-добре. Вече не съжалявам, че съм напуснала предишната си работа и че съм дошла при тях, а и нямах кой знае какъв избор от възможности. Но разликата в отношенето е огромна - като обучават новия колега мъж не му съскат. А на мен една ми съскаше дори на въпрос в коя стая на долния етаж се намира еди кой си отдел, което не е съвсем нормална, нито културна реакция. Аз съм оптимист и мисля, че появата на колега мъж в отдела ще допринесе за по-любезно и хармонично общуване.
« Последна редакция: Ноември 19, 2014, 08:48:19 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #538 -: Ноември 19, 2014, 09:06:39 pm »
Транзитен Юпитер на градус от разходящ съвпад с натално Слънце ми донесе една сравнително голяма сума подарък от майка ми без някакъв специялен повод :)
Пропуснах да спомена ,че транзитният Юпитер наскоро при съпад с натален Меркурий ми донесе ново работно място ;)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #539 -: Ноември 20, 2014, 08:40:23 am »
А при мен Юпитер в последните 2-3 месеца ми носи само неподходящи покупки - що пари похарчих за неща, които май няма да използвам ..... в момента си се движи във 2 дом, през Марс, който има само квадратура към Нептун :) Тук като У6 хич не го виждам ....