Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304593 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #615 -: Май 07, 2015, 12:19:59 am »
Трз Юпитер във 2Д тригон към Венера,Слънце трупнах няколко килца докато лентяйствах и си угаждах на лакомийката с всичко.  :d030: :012: Сега ям мЪрули.  :012:

Дракон имаш да сваляш след Юпитер в 1 ви :) , след него свалих 12 кг

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #616 -: Май 07, 2015, 12:27:53 am »
Дракон имаш да сваляш след Юпитер в 1 ви :) , след него свалих 12 кг
Той се завъртя директен точно на К2.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #617 -: Май 07, 2015, 12:29:44 am »
Парите сега ще валят като Дъжд :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #618 -: Май 07, 2015, 12:31:06 am »
Парите сега ще валят като Дъжд :)
Ще докладвам  :012:
Прочете ли какво ти написах в Сатурновите транзити? ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #619 -: Май 07, 2015, 12:34:34 am »
Не , съм , ама нещо започнах да го харесвам този Сатурн , след поредната измама ... много ми стана смешно като се обадих на единия от мениджърите, как пелтечеше по телефона , ама ние , не знаехме, нямаме бюджет ... нещо се обърна в мен ...
Сега ще погледна

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #620 -: Май 07, 2015, 12:46:44 pm »
Това нещо докато е в Лъв ми аспектира с тригон Венерата три пъти. И трите пъти при сходящия аспект я напомпа със захаросани емоции. При точният аспект достигнаха пик. Когато стана разходящ балоните се пукнаха. Захарния памук се оказа накацан с мухи. ;D
Всеки път като ми аспектира Луната или Венерата раздува розови балони чудовището. Вярно ми е У12, ама все ли трябва да ме прецаква?:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #621 -: Юни 18, 2015, 04:24:31 pm »
Юпитер малко преди да напусне Лъва 28* - ще направи квадрат към Нептун.Някой вече премина ли през тази квадратура? Как ви се отрази?
При мен ще е  - 11/3 дом / 4/10 са ми интерсептирани /,а отражението -  Г4,Г6,Г7.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #622 -: Юни 18, 2015, 06:18:30 pm »
Юпитер е диспозитор на Слънцето на здравния ни министър, който е с Луна и ЮЛВ в знака лъв.
вдигна периода за възстановяване на здравни права от задължителните 36 сега на 60 месеца, от догодина  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #623 -: Юни 18, 2015, 06:31:22 pm »
Тр. Юпитер в точен тригон с нат. Меркурий, Уран в съвпад - днес, половин час преди края на работното време, ми съобщиха, че ме съкращават. Разговорът мина доста позитивно и интелигентно, изплатиха ми всички обезщетения, няма да им отработвам един месец, дори обещаха да ме ползват за дистанционни услуги.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #624 -: Юни 18, 2015, 07:27:43 pm »
Лили, при теб Мерка беше управител на МЦ, нали?
Уран ще се обърне ретро в 20-я градус - тоест, върху него.

Обаче виждам еднакво проявление. При мен при точния съвпад с Луната (У7) рязко прекъсна половингодишна връзка. При теб - пак неочаквано прекъсване на работа. Не знам дали при обръщането ще има подновяване или същата ситуация ще се повтори при други обстоятелства.
Но мисля, че в твоя случай Юпитер няма нищо общо. Поне не със самото съкращение. Заради аспектите от него разговорът е минал прилично и сте запазили добрия тон. Юпитер нали е по куртоазията:)

В солара ти има ли индикации за промяна в работата?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #625 -: Юни 18, 2015, 07:29:26 pm »
Нали казват, че при транзит на уран в аспект с лична планета ни освобждава от неща, които са ни заробвали, и дори да се плашим от промяната всъщност чувстваме и облекчение. Ти така ли се чувстваш?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #626 -: Юни 18, 2015, 07:41:01 pm »
Аз точно така се чувствах - облекчена. Лили доста се оплакваше от колегите...но да си каже и тя как се чувства.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #627 -: Юни 18, 2015, 08:24:16 pm »
Аз точно така се чувствах - облекчена.

И аз усетих голямо облекчение, макар че ми е малко притеснено при тая безработица каква ще е следващата ми работа и на каква заплата. Но наистина цялото ми същество желаеше да се махне от това злокобно място. Днес на една сделка пак си пролича тяхното непрофесионално отношение и липсата на добра организация, този път и нотариусът не се сдържа и ми го каза. А аз отвърнах "Знам, аз също не издържам вече, не зная докога ще изкарам в тази фирма". После се върнах в офиса и късния следобед, малко след 17 ч. главната ме извика в една стаичка и ми го сервира. Личало ми било нежеланието за такава работа, но пък и ме похвали, за да замаже положението - била съм твърде квалифицирана за тази длъжност, а нищо друго не можели да ми предложат. Също така сподели, че е изключително доволна от моята работа, с което искрено ме учуди.

И какво стана - съкратена поради твърде висока квалификация.  :D

Цитат
В солара ти има ли индикации за промяна в работата?

Ще ви пусна и солара след малко.

Прогресивната карта работи като по часовник - пр. МС в опозиция с нат. Меркурий, пр. АС в точен тригон с Меркурий, пр. Луна в точен тригон с пр. Марс и сходящ квадрат с нат. Марс.

« Последна редакция: Юни 18, 2015, 08:49:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #628 -: Юни 18, 2015, 08:58:07 pm »
Лили, няма да се ядосваш и притесняваш! По-добре че така стана, не ти беше добре там, сега имаш възможност за нещо хубаво, иначе ти нямаше да предприемеш промяна и щеше да си се скапваш на това работно място.
Както неочаквано остана без работа, така и неочаквано ще намериш нова  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #629 -: Юни 18, 2015, 09:01:23 pm »
Лили, определено тази година това ти е темата. Имаш сол. Мц на асц и ретро У на сол. хороскоп в сол. 10 дом. Сол. асц ти е във втори. Внимавай с доходите, възможно е да имаш малко затруднения. Но У на сол. МЦ - Марс е на трон, така че със забавяне и малко трудности, когато Сатурн тръгне директен ще имаш нова работа.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.