Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 174154 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #150 -: Март 24, 2014, 07:06:13 pm »
Акрукс, това не е задължително.Може да даде връзка, благодарение на приятелска компания, например,там да срещне любовта.Ама, с тоз сатър в 7, направо си е класика. А и брак,изобщо, няма в солара

ами нали уж тоз сатър е У7 в натала ...
в натала може да е У7, но в солара е У2,3 и това не е от значение, по принцип сол Сатурн в сол 7д дава криза в брака, може да се стигне до разпадането му, отлагането на евентуален такъв и от тоя род, все негативни тенденции, в редки случаи може да донесе укрепване на отношенията и то при наличие на други потвърждаващи фактори в солара

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #151 -: Март 24, 2014, 07:07:12 pm »
Дсц. в 11 дом. е един от показателите. Освен това в него има и сатурн, който, почти винаги дава отлагане или че бракът няма да се осъществи. Осми дом заема част и от първи, което говори за трансформации и преживявания, не леки. Луната е в опозиция на Сатъра. А пък, Луната на всичкото отгоре е в 7 по натал и тук има комбинация 8 солар- 7 натален- 1 соларен Малко по-късно, през годината, Сатурн прави квадрат към венера, плутон и уран, независимо,че ще има и секстил с марс.

е то предложението всъщност става по време на този квадрат към стелиума - транзитната карта е на датата на предложението (е, разлика 3-4 дни може да има). И аз реално смятах, че това е причината. В същото време Плутон прави от дръгата страна квадрат към същите тези планети - има Тао (ако се зачита де), а тази опозиция Сатурн-Плутон е в съвпад с транзитната нодална ос.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #152 -: Март 24, 2014, 07:08:37 pm »
Акрукс, той може да управлява 7,както и при мен е така, ама аз се ожених при уран на дсц. ( нъл стана за една седмица) Освен това ще прави квадрат към венера, уран и плутон
това защо на мен го пишеш, Хапи ти е задала въпрос, а не аз
моя Сатурн си управлява все още 5-ти и 6-ти в натала и си стои кротко в самия край на 5д  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #153 -: Март 24, 2014, 07:11:25 pm »
Акрукс, това не е задължително.Може да даде връзка, благодарение на приятелска компания, например,там да срещне любовта.Ама, с тоз сатър в 7, направо си е класика. А и брак,изобщо, няма в солара

ами нали уж тоз сатър е У7 в натала ...
в натала може да е У7, но в солара е У2,3 и това не е от значение, по принцип сол Сатурн в сол 7д дава криза в брака, може да се стигне до разпадането му, отлагането на евентуален такъв и от тоя род, все негативни тенденции, в редки случаи може да донесе укрепване на отношенията и то при наличие на други потвърждаващи фактори в солара

ааа, има някакво значение, ама не мислех, че е важно - имах идея (но той не я знаеше), с моите пари да направим кафе там в Испания (под наем де), за да имам подходяща работа.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #154 -: Март 24, 2014, 07:30:13 pm »
офффф,сори,Акрукс...бързам да чета, че и пиша и мислех,че си ти-)))) Хепи, има значение, разбира се, кво управлява и в солара и за това е комбинация от всички, тези домове.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #155 -: Март 24, 2014, 07:39:43 pm »
офффф,сори,Акрукс...бързам да чета, че и пиша и мислех,че си ти-)))) Хепи, има значение, разбира се, кво управлява и в солара и за това е комбинация от всички, тези домове.

да, признавам си, че ми е объркано ... но аз съм добра ученичка :) - и в нумерологията ми беше объркано ... ама сега - :)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #156 -: Март 24, 2014, 07:42:48 pm »
Хепи, този човек в чужбина ли е бил? Може да е пътувал много, например.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #157 -: Март 24, 2014, 07:44:24 pm »
прави ми впечатление, че за У7 соларен взимате меркурий, не венера. Куспидата всъщност е в Телец. Не трябва ли да се гледат и двата управителя?

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #158 -: Март 24, 2014, 07:45:48 pm »
Аз ти казах венера, къде видя мерк? Не, гледам, винаги този, на който е куспидата
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #159 -: Март 24, 2014, 07:46:18 pm »
Хепи, този човек в чужбина ли е бил? Може да е пътувал много, например.

Ама той живее в чужбина. Когато се запознаваме, той си беше в отпуск тук в БГ. И всъщност аз после отивам при него, там някъде прави предложението, връщам се в БГ и нещата приключват.


Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #160 -: Март 24, 2014, 07:47:53 pm »
Аз ти казах венера, къде видя мерк? Не, гледам, винаги този, на който е куспидата

въпросът беше неуместен, извинете. Пропускът е мой, сега видях.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #161 -: Март 24, 2014, 07:48:35 pm »
А,ами ето. Сатурн си го описва супер, както и венера, управител на соларен 7-ми. Точно това е, което ти казах. Виж, сатър ти управлява 7, но е в 9. В солара венера управлява 7 и е в 9. За това е важно да се търсят потвърждения.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #162 -: Март 24, 2014, 07:54:54 pm »
трябва ми време да ги навържа нещата, по системка :) - аз колкото и солари да пусна, то си е все така :) - даже вече не го гледам :) - въпросът е, че в допълнение все има нещо, което възпрепятства това да бъде осъществено чрез нормална връзка. Защото за мен брак без някакъв вид привличане не е брак, а договор.

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #163 -: Март 24, 2014, 07:59:45 pm »
колкото и да плюете дето ти Люмиер, аз съм се учила от него и винаги съм казвала,че съм негова ученичка, ама той не знае...е,ся знае,де и е много доволен :012:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #164 -: Март 24, 2014, 08:01:37 pm »
колкото и да плюете дето ти Люмиер, аз съм се учила от него и винаги съм казвала,че съм негова ученичка, ама той не знае...е,ся знае,де и е много доволен :012:

че освен николай дойнов и люмиер, май нямаше друго по онова време
всички сме се учили от него :)