Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 170824 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #180 -: Март 25, 2014, 12:08:03 pm »
Акрукс, следващия път ще подчертавам в любовно розово :)

аз още си се упражнявам :) - днес правя симв дирекции по Шестопалов за тази година :)

то по принцип, според него, още от натала отписваме брака :) - сигнификатор при нощно раждане за жени - Марс :) - може и да е добре в Лъв, но си е наранен.
  Аз също съм родена през нощта, сигурно защото Марс У3,У8 е на трон в скорпион, та затова ме бракува два пъти  :D и двата пъти все един и същ ме прилъга- Марс в точен съвпад с Нептун У7 в 3д  ;D ;D ;D

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #181 -: Март 25, 2014, 12:44:50 pm »
  Аз също съм родена през нощта, сигурно защото Марс У3,У8 е на трон в скорпион, та затова ме бракува два пъти  :D и двата пъти все един и същ ме прилъга- Марс в точен съвпад с Нептун У7 в 3д  ;D ;D ;D

ами Нептун нали дава по много :)

ето, при теб си е с нормално положение боеца :)

може би и останалите девойки ще споделят

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #182 -: Март 25, 2014, 12:51:23 pm »
ами Нептун нали дава по много :)

многото го дава Юпитер У4, съУ7 в съвпад с Луната у11 в 7д

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #183 -: Март 25, 2014, 12:55:59 pm »
многото го дава Юпитер У4, съУ7 в съвпад с Луната у11 в 7д

не се изказах правилно - риби нали е двоен знак .... та оттам и два пъти

е ти съвсем си ги наредила .... няма да се оплакваш ....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #184 -: Март 25, 2014, 01:01:56 pm »
не се изказах правилно - риби нали е двоен знак .... та оттам и два пъти

  които се женят повече от два пъти сигурно имат цаца на К7  :D :D :D

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #185 -: Март 25, 2014, 01:14:04 pm »
  които се женят повече от два пъти сигурно имат цаца на К7  :D :D :D

ти сега ще ме вземеш на подбив :)

чакай, че сега с тези приказки в другата тема за емиграцията ... се подпалих наново ... моя брат някакви мераци такива има ... пък ние се надяваме да не стане (поне жена му де) ...

търсим връзка 4, 9, 12, ... ами 6 или 10 дом??? не трябва ли и те?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #186 -: Март 25, 2014, 01:43:50 pm »
С Близнаци на к7,мечтая да се омъжа и живея с двама едновремено.В Индия женките са дефицит  на места,та мога 5-6 да приютя.И после-яйца от щастливи кокошки. :012:

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #187 -: Март 27, 2014, 08:19:27 pm »
тази вечер ми вързаха една сексуално-любовна тенекия и се питам, може ли да се разбере, каква е причината за това? някаква идея? Чудя се, дали искам да разбера, каква е истината на господина ....

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #188 -: Март 27, 2014, 08:33:08 pm »
Ами питай в тарото,ако отговора не те удовлетвори-хорар :012:Тук има специалисти почти по всичко. :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #189 -: Март 27, 2014, 08:35:13 pm »
С Близнаци на к7,мечтая да се омъжа и живея с двама едновремено.В Индия женките са дефицит  на места,та мога 5-6 да приютя.И после-яйца от щастливи кокошки. :012:

Бекс, на някои тихоокеански острови има такива идилии — банани, кокосови орехи и жените/мъжете общи, децата сами се гледат, направо мечта… Дебни за аспект по девети дом и да пратиш картичка :)

тази вечер ми вързаха една сексуално-любовна тенекия и се питам, може ли да се разбере, каква е причината за това? някаква идея? Чудя се, дали искам да разбера, каква е истината на господина ....

Има — обаждаш се и го питаш.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #190 -: Март 27, 2014, 08:37:14 pm »
Ами питай в тарото,ако отговора не те удовлетвори-хорар :012:Тук има специалисти почти по всичко. :)

не ме разбра правилно, интересно ми е, може ли да се разбере примерно с бързите транзити, че дадено събитие няма да се случи, по еди какви си причини ... или то може би това е начина - с хорар. Не знам, питам, че аз още съм на големите периоди :)

То ако е за таро ... ще хвърля едни И-дзин парички и ще стане ясно.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #191 -: Март 27, 2014, 08:38:03 pm »
Бекс, на някои тихоокеански острови има такива идилии — банани, кокосови орехи и жените/мъжете общи, децата сами се гледат, направо мечта… Дебни за аспект по девети дом и да пратиш картичка :)

Има — обаждаш се и го питаш.

Пробвах, един път - и затвори.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #192 -: Март 27, 2014, 09:31:44 pm »
Ааа да,да ,мъжете общи-не става.Шъ заобичам двама ,трима и после,ако обслужат други жени,ще трябва да ги коля.Не съм чак такова хипи. :012:ще се задоволя само с 5/6 ,ама за лична употреба. :012:

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #193 -: Март 28, 2014, 06:50:11 pm »
многото го дава Юпитер У4, съУ7 в съвпад с Луната у11 в 7д

Акрукс и аз съм с Юпитер У4 при мен е в 4 дом , засега нещата не са се променили още, живея си в апартамент макар ,че мечтая за къща макар и малка....., как ти се струва У4 В 4 дом.....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #194 -: Март 28, 2014, 07:00:27 pm »
Акрукс и аз съм с Юпитер У4 при мен е в 4 дом , засега нещата не са се променили още, живея си в апартамент макар ,че мечтая за къща макар и малка....., как ти се струва У4 В 4 дом.....
ставаше на въпрос за броя бракове- вж. предните ни коментари
иначе моят Юпитер У4 е в 8д, но наследство нямам- по линия на баби и дядовци ме прецакаха братовчедките, по линия на моя мъж- неговата сестра, а аз живея на квартира, голямата дъщеря също е на квартира в Мадрид, а малката на квартира в София и се шегувам с познати, на които им казвам, че с моя мъж сме богати щом три жилища плащаме  :)