Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 166997 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #255 -: Януари 29, 2015, 08:26:30 pm »
Всъщност в нощна карта бенефикът е венера

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12578
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #256 -: Януари 29, 2015, 11:07:46 pm »
А ако беше плутон...и така нататък. В звездите има повече логика, тъмни/светли градуси, управление по терми, някак не може с лека ръка по 3 производни управителя...
Астрологията не е статистика, нали рени така вика, ама и още не съм повярвала да е наука

Статистиката не се води от астролози в тази материя,така вика Рени. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13562
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #257 -: Януари 30, 2015, 01:07:29 pm »
Всъщност в нощна карта бенефикът е венера
значи при мен Венера е голямото ми щастие, че нали съм нощна  :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13562
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #258 -: Март 02, 2015, 05:17:46 pm »
Може да не е тази тема най-подходяща за случая, тъй като не се търси събитие- то е налице, въпросът е дали е реално или човекът е въвлечен в събитието?
Случаят е такъв- на моя приятелка синът дълго време живееше на семейни начала с разведена, с нейното детенце, но се разделили преди 2г някъде, тогава е излизал на среща с друга, която е необвързана и без деца, преспали са няколко пъти и тя заявила в един момент, че е бременна, на което той отговорил дали е сигурна, че е от него забременяла, понеже контактите им са само няколко и не са имали сериозна връзка... Тя пък нали е лъвица се засегнала (то и аз ще се засегна на такава реакция, макар да нямам нищо лъвско в натала) и го отрязала тотално, по-късно ражда, моята приятелка е ходила да види бебето, занесла подаръци, питка и каквото се носи в родилното, но после и нея отрязала, като станало дума за бащинство и това, че синът ѝ не искал да го признае и да си даде личната карта- онази писала детето на нейно име и казала, че не иска занапред нищо от сина на моята приятелка, ако са имали излишни пари да плащат днк-тест, тя нямала пари за това, а и вече не държи детето ѝ да има такъв баща.
Въпросът на моята приятелка е свързан с това дали наистина това дете е на нейния син, за когото помни, че е роден в 9ч вечерта, но не знае съвсем точно минути, картата не е ректафицирана, но и така сол 5д е в негов 1д, а сол 8д попада в негов 5д, което според мен показва раждане на първо за него дете. Транзитите и прогресиите са за деня, в който е родено детето му, което не е признал. Вашето мнение по казуса?
« Последна редакция: Март 02, 2015, 05:23:21 pm от akruks »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #259 -: Март 02, 2015, 05:33:33 pm »
Не мисля, че успешното донорство на сперма го има в картата
По принцип той си има заложено проблеми покрай деца, ако бяха живели заедно, раждането нямаше да е свързано с негов осми дом, а с 4/10, 5/11, естествени сигнификатори.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #260 -: Март 02, 2015, 05:51:32 pm »
Зачеване може да се случи и от първия път, няма значение колко пъти са го правили и откога се познават. Но зависи какви намерения е заявил мъжът. На тях като нещо не им изнася, винаги могат да кажат "не е от мен... виждали сме се само няколко пъти".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13562
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #261 -: Март 02, 2015, 06:00:16 pm »
Зачеване може да се случи и от първия път, няма значение колко пъти са го правили и откога се познават. Но зависи какви намерения е заявил мъжът. На тях като нещо не им изнася, винаги могат да кажат "не е от мен... виждали сме се само няколко пъти".
ами водел я у тях, запознал я с майка си, която ги е гощавала
по американските филми когато мъж заведе жена при майка си се тълкува като деклариране на сериозно намерение
« Последна редакция: Март 02, 2015, 07:00:18 pm от akruks »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #262 -: Март 02, 2015, 06:26:56 pm »
Не знам какъв е пича , но мацката много ме кефи как го е отязала яко. Не ми се сърди Акрукс, но шапка й свалям на тази жена , която не му се е молила. Дано той да е бащата , но не мисля , че след тези изпълнения имат бъдеще като семейство.

Може да го е харесала физи4ески и да го е искала като донор на сперма , без да о4аква нищо от него. Ако е симпатяга, има жени , които не се интересуват от връзки и просто искат да имат дете. Според мен пича много трябва да осмисли оттук нататък живота си.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #263 -: Март 02, 2015, 06:41:11 pm »
Акрукс , а той полага ли някакви грижи , за детето , иска ли да го вижда , бори ли се за него? От това , което си писала излиза , че майка му е по-заинтересувана , за да има внуче един вид...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #264 -: Март 02, 2015, 06:51:54 pm »
Акрукс , чисто Астрологи4но Уран управител 7 ми дом е в дирекционен съвпад с Венера управител на 10 ти дом , моето мнение е, че той е бащата. Често новите членове на семейството , дори и деца идват по 7 ми дом, знам за жени при раждане на деца имат активиран 7 ми дом, трудно може да мине подобна тежка дирекция без събитие ... Моето мнение е 4е той е таткото.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13562
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #265 -: Март 02, 2015, 06:53:51 pm »
Не знам какъв е пича , но мацката много ме кефи как го е отязала яко. Не ми се сърди Акрукс, но шапка й свалям на тази жена , която не му се е молила. Дано той да е бащата , но не мисля , че след тези изпълнения имат бъдеще като семейство.

Може да го е харесала физи4ески и да го е искала като донор на сперма , без да о4аква нищо от него. Ако е симпатяга, има жени , които не се интересуват от връзки и просто искат да имат дете. Според мен пича много трябва да осмисли оттук нататък живота си.
За какво да ти се сърдя, аз не одобрявам такъв тип мъже, независимо дали са синове на мои приятелки или не... Че той биеше предишната, с която живееше в нейния апартамент, как да уважавам такъв??
Сега да уточня- не го е харесала за донор, хубава и млада жена е, не е стигнала до там, че да не иска никой да си легне с нея и тя да бърза да хване последния влак, с единствената цел да забременее- явно е хлътнала първоначално в него, както се е случвало на почти всяка жена, предполагам щом е оставила детето е имала чувства към този мъж, което е нейна грешка- може да е писала детето на нейно име, но кръвта вода не става!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13562
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #266 -: Март 02, 2015, 06:58:48 pm »
Акрукс , а той полага ли някакви грижи , за детето , иска ли да го вижда , бори ли се за него? От това , което си писала излиза , че майка му е по-заинтересувана , за да има внуче един вид...
Той полага грижи единствено за себе си, каква борба да вижда дете, което не иска да признае за свое и се пазари жената да плати днк-теста, за да докажела, че е от него и тогава щял да даде бащинство... Майка му е заинтересована да си задоми синовете и да има внуче, тя и потърси съвет от мен, дали астрологично се виждало кое що...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #267 -: Март 02, 2015, 07:01:22 pm »
Уф, какви са тия хора, какви са тия отношения... имам чувството, че тук някои още живеят в средновековието  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #268 -: Март 02, 2015, 07:06:08 pm »
Акрукс, аз точно това щях да пиша , заради Уран опозиция Луна , че и квадрат МАрс, той има сериозни проблеми с жените , семейството и отговорностите според мен. Детето си е негово , няма какво да се лъжем тука , ако бабата е отракана да си поеме грижите , все пак и е внученце. Това за детето дали ще е като бащата няма гаранция изобщо има някои деца изобщо не прили4ат на родителите си. Детето моми4е ли е?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #269 -: Март 02, 2015, 07:09:35 pm »
според мен и кажи на жената истината астрологично. Той според мен ще поеме грижи по-сериозни за детето , но когато Сатурн нагази в 5 ти дом. Не мисля , че той някога ще се ожени.