Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284371 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Синастрии
« Отговор #1170 -: Ноември 04, 2016, 12:49:53 pm »
Точен съвпад с нейния Плутон.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #1171 -: Ноември 04, 2016, 01:42:36 pm »
Текстът е написан от мъж със Слънце на К5, в съвпад с Луната на жената. Неговият Мaрс е на нейната VSP (началото на пренаталния цикъл на Венера). На пръв поглед нищо друго чак толкова не ми прави впечатление. Учуди ме какво пък толкова, че да има такъв ефект:

не може ли да пуснеш синастрията, да видим и ние - може нещо да изпускаш  :57:

това написаното на мен ми е по-скоро нептуново - на мен ми се налага да го чета дума по дума, за да схвана ... и в крайна сметка така и не разбрах, какво точно иска да каже и за кого ... много отнесено  :57:
« Последна редакция: Ноември 04, 2016, 01:44:36 pm от Happy58 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1172 -: Ноември 04, 2016, 01:44:43 pm »
По-добре да му пусне натала на този мъж, та да видим отде способност за толкова думи при описване на романтични чувства :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #1173 -: Ноември 04, 2016, 01:49:13 pm »
По-добре да му пусне натала на този мъж, та да видим отде способност за толкова думи при описване на романтични чувства :012:

може и да си права - всъщност тук никъде не става въпрос за жена, за лИбов, за романтика .... поне аз не виждам де

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1174 -: Ноември 04, 2016, 02:53:40 pm »
Добре структуриран и подреден изказ, макар че посланието е лирично. Как му е поставен Меркурий и какви аспекти има?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1175 -: Ноември 04, 2016, 04:10:38 pm »
И Казанова е имал добре структуриран и лиричен изказ.  :012: Първо е размахвал Меркурия, а после и добре сложения си Марс, в сърцата и между краката на много жени и все искрено и лично. Дали има някакъв хороскоп на Казанова. После ще търся а може и да съм търсила  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1176 -: Ноември 04, 2016, 05:23:12 pm »
Аа май съм му виждала картата на Казанова ,щото ми е смътно позната-Марс Меркур и Венера в Риби!Голям омаен сладкодумник, тоя е бил женската Шехеризада, а и Марса му в съвпад с тронов Юпитер в Риби- тоя като се е гмурнел в пещерите им е клател корабчетата  до откат !Венерата му в съвпад с моето Слънце. Слънцето му в Овен тръгнало към моите Марс и Венера -оо Дулсинея ще те клатя докато изтрезнея  :D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Синастрии
« Отговор #1177 -: Ноември 04, 2016, 05:57:48 pm »
Добре структуриран и подреден изказ, макар че посланието е лирично. Как му е поставен Меркурий и какви аспекти има?

Ретрограден Меркурий в съвпад със Сатурн на 3 гр в Дева.



Не мога да пусна карти, иначе в самото начало бих го направила.
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1178 -: Ноември 04, 2016, 05:58:55 pm »
Ретрограден Меркурий в съвпад със Сатурн на 3 гр в Дева.


Да, точно така го усетих - или Меркурий/Сатурн, или земен Меркурий.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1179 -: Ноември 04, 2016, 06:38:07 pm »
Щом е адресирано до жена, а е публично достояние, значи търси користни цели -слагач, надяващ се да й смъкни гащите, пишейки бездушни клиширани локуми ,за да я впечатли. Всъщност не виждам кой знае какво въздействащо нещо да е написал ,че да го умуваме,докато не знаем контекстта на питанката ,нищо не може да се каже. За конкретен отговор -конкретен въпрос, какво обсъждаме цитат от незнайният войн все едно е последният боговдъхновен конник на любовта. Ма моля ви и ний сме чели литература, та питам-какво стои зад въпроса и какъв е истинският въпрос!!!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Синастрии
« Отговор #1180 -: Ноември 04, 2016, 06:51:51 pm »
Да ще се държа вече по-зряло като истинска лелка кисела като зелка сбогом инфантилност здравей ферментация  моя духовна трансмутация муу!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Синастрии
« Отговор #1181 -: Ноември 04, 2016, 08:38:19 pm »
Цитат на: a.l.e.n.a в Днес в 12:22:48 pm
Текстът е написан от мъж със Слънце на К5, в съвпад с Луната на жената. Неговият Мaрс е на нейната VSP (началото на пренаталния цикъл на Венера). На пръв поглед нищо друго чак толкова не ми прави впечатление. Учуди ме какво пък толкова, че да има такъв ефект:

Къде е текстът? И картите?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Синастрии
« Отговор #1182 -: Ноември 04, 2016, 09:34:06 pm »
Да, така
Значи като се получи такъв оф-топик, и този, който несъзнателно го е провокирал, реши да трие, става още по-голяма боза
Затова авторът да си премести началото в свободни, примерно, а да остави линк, докато админът не почисти
Изтървам всички клюки така

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1183 -: Декември 11, 2016, 10:09:37 am »
Момичета какво мислите за тази карта , предварително казвам ,че не е моя на сестра ми е .Как мислите ще излезе ли двойка от тях .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Синастрии
« Отговор #1184 -: Декември 11, 2016, 11:01:15 am »
Момичета какво мислите за тази карта , предварително казвам ,че не е моя на сестра ми е .Как мислите ще излезе ли двойка от тях .

Възможно е Николай да се чувства контролиран/манипулиран от Цветелина. Конфликт по отношение на кариера и домашни задължения.
Привлечен е от закачливата й Венера.