Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284368 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Синастрии
« Отговор #1275 -: Юни 24, 2017, 07:57:41 am »
Благодаря за отговора akruks, но за съжаление отношенията ни окончателно приключиха. Поздрави.

 :08: и по добре
негов Юпитер квадратира твой Сатурн/Марс,Юпитер идва от негово рож. каре Слънце/Плутон-Юпитер,тотален контрол ,подчинение и доминантност
негов Марс квадратира тв.Юпитер,всеки воюва за неговата си истина
той е с меркурий скорпи умело манипулира,знае къде и как да удари по слабото място,в опозе на луната ти е,наранява с думи,
като добавим и сатурн в опозе към нея ,усещането за разочарование и липса на щастие,вгорчават желанието на водните планети за близост,съпричастност,съчувствие,подкрепа

това са 4 конфликтни асп. ,с които трудно се живее,илюзиите ви събират,сблъсъците ви разделят
« Последна редакция: Юни 24, 2017, 08:06:51 am от strelicka »

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Синастрии
« Отговор #1276 -: Юни 24, 2017, 11:57:24 am »
:08: и по добре
негов Юпитер квадратира твой Сатурн/Марс,Юпитер идва от негово рож. каре Слънце/Плутон-Юпитер,тотален контрол ,подчинение и доминантност
негов Марс квадратира тв.Юпитер,всеки воюва за неговата си истина
той е с меркурий скорпи умело манипулира,знае къде и как да удари по слабото място,в опозе на луната ти е,наранява с думи,
като добавим и сатурн в опозе към нея ,усещането за разочарование и липса на щастие,вгорчават желанието на водните планети за близост,съпричастност,съчувствие,подкрепа

това са 4 конфликтни асп. ,с които трудно се живее,илюзиите ви събират,сблъсъците ви разделят
Благодаря strelicka, опитахме се да избегнем сблъсъците, и нямаше такива, но е супер гадно, ден преди рожденния ти ден да те зарежат окончателно без причина.  ??? Надявам се да е за добро. Поздрави.

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Синастрии
« Отговор #1277 -: Юли 07, 2017, 07:20:13 pm »
Имате ли наблюдения върху опозиция Плутон-Венера?
Non est ad astra mollis e terris via!

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Синастрии
« Отговор #1278 -: Септември 19, 2017, 10:21:33 pm »
Трябва да избера лекар във връзка с важен за мен момент. Имам дата на раждане (без час) на лекар, към който съм се насочила. Ще се радвам, ако някой има опит в този вид синастрии и сподели, кои са нещата, на които трябва да обърна внимание!!!
Сърдечно благодаря на всеки решил да се включи!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1279 -: Септември 20, 2017, 09:42:29 am »
Трябва да избера лекар във връзка с важен за мен момент. Имам дата на раждане (без час) на лекар, към който съм се насочила. Ще се радвам, ако някой има опит в този вид синастрии и сподели, кои са нещата, на които трябва да обърна внимание!!!
Сърдечно благодаря на всеки решил да се включи!

Седми дом в твоят натал трябва да е активен, негови планети или транзитни в този момент да минават от там.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Синастрии
« Отговор #1280 -: Септември 21, 2017, 08:51:02 am »
Седми дом в твоят натал трябва да е активен, негови планети или транзитни в този момент да минават от там.

Благодаря Тери! Синастрията според мен е направо любовна:). Лекарят е жена. Слънцето и Марса й са в мой 12 дом. Засегнати са и възлите. Всички аспекти са доста точни, но най-точен е аспектът опозиция на моята Луна към Марса й. Те са свързани с причината на срещата ни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1281 -: Септември 21, 2017, 01:14:03 pm »
Трябва да избера лекар във връзка с важен за мен момент. Имам дата на раждане (без час) на лекар, към който съм се насочила. Ще се радвам, ако някой има опит в този вид синастрии и сподели, кои са нещата, на които трябва да обърна внимание!!!
Лекар специалист е по 9-ти дом в хорарната астрология, в случая нещата не опират до синастрия, няма да осъществяваш партньорство, а ще раждаш, за избора на подходящ ден и час се прави елективна карта.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Синастрии
« Отговор #1282 -: Септември 21, 2017, 04:54:54 pm »
Лекар специалист е по 9-ти дом в хорарната астрология, в случая нещата не опират до синастрия, няма да осъществяваш партньорство, а ще раждаш, за избора на подходящ ден и час се прави елективна карта.
Благодаря за това, че се включи! Аз не съм бременна. Не искам да ползвам хорарна астрология за да разбера дали ще бъда. Не защото не вярвам, а съм си избрала да не зная отговора. Изборът на лекар към момента беше грешен и сега ще опитам отново ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1283 -: Септември 21, 2017, 08:30:00 pm »
Трябва да избера лекар във връзка с важен за мен момент. Имам дата на раждане (без час) на лекар, към който съм се насочила.

Аз не съм бременна. Не искам да ползвам хорарна астрология за да разбера дали ще бъда. Не защото не вярвам, а съм си избрала да не зная отговора. Изборът на лекар към момента беше грешен и сега ще опитам отново ...

Както си го написала, разбрах, че ти имаш определена дата на раждане :)
Колкото до хорарната астрология, не съм я препоръчвала да я ползваш за подобен въпрос, само отбелязах, че при нея лекар-специалист е по 9д., понеже видях, че сте коментирали по кой дом се гледат лекарите.


adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1284 -: Октомври 06, 2017, 09:33:40 pm »
Момичета пускам една синастрия за мен и дъщеря ми ще бъда ли добра майка или и за нея ще съм най- лошото нещо в живота й .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1285 -: Октомври 07, 2017, 07:59:16 am »
Благодаря ти за отговора.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1286 -: Октомври 07, 2017, 05:04:46 pm »
Пусни синастрия с домове, че така нищо не се разбира. Нейното слънце върху твоя юпитер ли е? Мнооого хубав аспект в синастрия.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1287 -: Октомври 07, 2017, 07:19:09 pm »
Пусни синастрия с домове, че така нищо не се разбира. Нейното слънце върху твоя юпитер ли е? Мнооого хубав аспект в синастрия.
отдолу има таблица с нейните и на детето планети с градуси, включително с AC и MC, червеното е на детето

Radost P

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Синастрии
« Отговор #1288 -: Октомври 23, 2017, 01:32:22 pm »
Здравейте,
тепърва прохождам в темата за синастриите. Ще ми помогнете ли да си разясня добра ли е тази любовна съвместимост или точно обратното. Отношенията ми с този човек са странни, но и много силни, поне моето отношение към него със сигурност е такова и това продължава повече от две години, макар че реално не сме двойка. Благодаря ви предварително за помощта!!!  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1289 -: Октомври 23, 2017, 02:43:24 pm »
Radost P, пусни си наталната карта, за да се разбере, защо или какво все още поддържа такова отношение към другия, след като реално не сте в близка връзка .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“