Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 284451 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #1305 -: Ноември 26, 2017, 01:19:31 pm »
Здравейте,
Дали бихте могли да ми помогнете?
Запознах се с мъж, който не очаквах и не бях подготвена да ме развълнува толкова силно и това ми причинява огромен дискомфорт и лутане.
Чувствам се объркана относно неговото отношение към мен и дали въобще има симпатии от негова страна или всичко е в моята глава... Дали въобще има смисъл и шансове да се получи нещо с него... прикачвам синастрия и моята натална карта (а), на мъжа - (b)
Много ви благодаря за помощта - не спирам да мисля вече месеци и трябва да взема някакво окончателно решение.  :lol_hitting: (или да се набия!)

направи си един хорар с точен въпрос, на който може да се даде отговор с да или не и го пусни във форума .... по тези карти само си губиш времето - няма да получиш конкретика, защото просто не може да се даде

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1306 -: Ноември 26, 2017, 01:25:02 pm »
Разгледах темата за хорарите, но не можах да се ориентирам как да си направя такава карта; видях, че в astrodienst, картата се прави като event, но не намерих тази функция. Помощ?

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #1307 -: Ноември 26, 2017, 01:27:19 pm »
Разгледах темата за хорарите, но не можах да се ориентирам как да си направя такава карта; видях, че в astrodienst, картата се прави като event, но не намерих тази функция. Помощ?

ами точно така - сядаш, успокояваш се, концентрираш ми мисълта в това, което ти е важно да научиш и като си готова, си формулираш въпроса - съответно, гледаш колко е часа - минутките са важни.

И правиш карта - както за човек - с всичко - час, минути, място ..... и толкова - пускаш във форума.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1308 -: Ноември 26, 2017, 01:28:40 pm »
Според мен направи композитна карта - там се вижда ще го бъде или не. Из нета все пишат, че композит се гледа едва ли не като живеете вече заедно, но според мен силен композит показва ще има ли въобще връзка или не.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1309 -: Ноември 26, 2017, 01:37:36 pm »
Според мен направи композитна карта - там се вижда ще го бъде или не. Из нета все пишат, че композит се гледа едва ли не като живеете вече заедно, но според мен силен композит показва ще има ли въобще връзка или не.
Благодаря, това е композитът...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Синастрии
« Отговор #1310 -: Ноември 26, 2017, 01:38:16 pm »
Growandlearn, харесвам избора ти на име, забравих да кажа;
//а и използваме еднакъв синтаксис))
пз с нещо, за което ме подсети още вчера:
https://www.youtube.com/watch?v=W2WNYjfvktw

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1311 -: Ноември 26, 2017, 01:39:28 pm »
ами точно така - сядаш, успокояваш се, концентрираш ми мисълта в това, което ти е важно да научиш и като си готова, си формулираш въпроса - съответно, гледаш колко е часа - минутките са важни.

И правиш карта - както за човек - с всичко - час, минути, място ..... и толкова - пускаш във форума.

Благодаря, готово.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1312 -: Ноември 26, 2017, 01:45:45 pm »
Growandlearn, харесвам избора ти на име, забравих да кажа;
//а и използваме еднакъв синтаксис))
пз с нещо, за което ме подсети още вчера:
https://www.youtube.com/watch?v=W2WNYjfvktw
Благодаря за песента :) Името е напомнянка, че всяко нещо е подтик към израстване и урок и макар привидно негативните емоции са ключ към надграждане ... :)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #1313 -: Ноември 26, 2017, 01:54:53 pm »
и аз се замислих над името ... но бих го обърнала - първо учим и в резултат на ученето - растем :)

хубаво е, че млад човек като теб осъзнава тези процеси  :08:

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1314 -: Ноември 26, 2017, 02:02:56 pm »
и аз се замислих над името ... но бих го обърнала - първо учим и в резултат на ученето - растем :)

хубаво е, че млад човек като теб осъзнава тези процеси  :08:
:08:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1315 -: Ноември 26, 2017, 07:56:42 pm »
Композитът е слаб, има един тригон на светилата и до там. Може да има емоционално разбирателство (двамата сте с еднакъв слънчев знак и комп. луна е в първи дом), приятно прекарване (комп. слънце в пети дом), но няма показатели за значима връзка.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1316 -: Ноември 26, 2017, 08:01:22 pm »
Композитът е слаб, има един тригон на светилата и до там. Може да има емоционално разбирателство (двамата сте с еднакъв слънчев знак и комп. луна е в първи дом), приятно прекарване (комп. слънце в пети дом), но няма показатели за значима връзка.
Благодаря за отговора, както ме посъветвахте, писах и в темата за хорари - няма да я бъде... :) Жалко.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1317 -: Ноември 26, 2017, 08:10:41 pm »
Като губиш не знаеш какво печелиш, чувала си го това, нали?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1318 -: Ноември 26, 2017, 08:15:08 pm »
Като губиш не знаеш какво печелиш, чувала си го това, нали?
Да. Съгласна съм. Благодаря за напомнянето. Печеля втвърдяване. :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Синастрии
« Отговор #1319 -: Ноември 26, 2017, 10:01:41 pm »
Композитът е слаб, има един тригон на светилата и до там. Може да има емоционално разбирателство (двамата сте с еднакъв слънчев знак и комп. луна е в първи дом), приятно прекарване (комп. слънце в пети
дом), но няма показатели за значима връзка.
А кои са показателите за значима връзка в композит.Основни насоки или къде мога да намеря такава информация...