Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277608 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #1905 -: Декември 27, 2022, 09:49:25 pm »
Козирог и късмет звучи като оксиморон. ;D Козела не бере детелини,яде ги ,без да ги дели на четирилистни и трилистни.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Синастрии
« Отговор #1906 -: Декември 27, 2022, 10:29:35 pm »
Ем, така е, но натал-можеш ли да избягаш от него? Колко се е изписало тук по темата, че мърдане и отработване няма, такъв ми бил ...късмета.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1907 -: Декември 31, 2022, 11:27:23 am »
Как разбирате синастриален съвпад Луна Хирон при две жени седмодомки - колеги, партньори в мисия, в обща кауза, непреки конкурентки, не приятелки, но вероятно не и неприятелки, не знам, не и открити врагове, работата изисква баланс и разбирателство, може би компромиси?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #1908 -: Декември 31, 2022, 12:24:58 pm »
Люба, не се вкарвай в измислен филм.Аз не бих обърнала внимание на това,намирам го за безсмислено,маловажно търсене под вола теле.Фокусирай се върху друго,ако има и не позволявай на предозирали с астропсихология и "еволюционна астрология" да ти мътят главата. :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1909 -: Декември 31, 2022, 03:12:29 pm »
Сама съм си го вкарала мътенето, не следя астропсихоложки. Освен теб тук, друго следване нямам.
Не се филмирам, интересно ми е. Англичанските астропсихари говорят за усещането на луната към раните и болежките на хирона. При емоционална интелигентност на двете страни, казват те, може да се получи синергия в посока взаимопомощ и отработка.
Сега, ясно е, че такова състояние е дефицит, тоест ще се проявява негативната страна на аспекта, при която хиронецът ще страда, гледа филма на повторение и ще ревнува, а луната ще избира дали да се кефи от този факт или по фъншуйски да пусне пердето и да й е все едно другите страдат или не страдат, тя там не участва. Хиронецът, разбира се може периодично да налива горчиво лекарство в сокчето и тук е мястото да видим тази луна от дебелокожите ли е или от ревливите. И пие ли сокчета.

Виждаш ли сега как ме накара сама да си философствам и спря джуркането на темата. Пфуууу. Лош човек си ти, казала съм ти 100 пъти.

Обаче хирон никога не го отписвай. Астрокомът нямаше да го вади по дефолт, ако беше някакво си астероидче невзрачно.
« Последна редакция: Декември 31, 2022, 03:14:11 pm от Люба »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #1910 -: Декември 31, 2022, 05:54:34 pm »
Лоша съм,плюя катран във ваниловия сладолед на еднорозите. ;D Сори,че джуркането спряло и само аз се вяснах,дето нещо не вярвам точно на синастриите,които ни учат навсякъде.Но аз не съм авторитет,даже Невидимия не съм виждала. ;D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1911 -: Януари 01, 2023, 04:42:59 am »
Това с плюенето ти си знаеш защо го правиш, ама за силата на синастриите ми е странно защо ти е такава позицията. За мен е изключително мощен индикатор за съвместимост. Мисля, че е достатъчно едно влизане в стая с хора, за да усетим с кой как сме насинастрени. Синастрията се усеща и абстрактно - във виртуален форум с аватари и никове тук, в превключването на телевизионните канали, в симпатиите към даден спортен претендент в състезание.
Разбира се, че не е толкова просто и че ако имаш перфектна синастрия с Брус Уилис, това не значи щастлив брак с него, но теоретично, ако го посрещнеш като луда фенка на червения килим, той би се усмихнал първо на теб.
Да, за живота на хората много неща имат значение, затова и астрологията например използва множество похвати.

Ай, ЧНГ и ще я бистрим и през тази. Не знам вече колко възврата чукнахме в бистрене  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Синастрии
« Отговор #1912 -: Януари 01, 2023, 09:58:56 am »
Как разбирате синастриален съвпад Луна Хирон при две жени седмодомки - колеги, партньори в мисия, в обща кауза, непреки конкурентки, не приятелки, но вероятно не и неприятелки, не знам, не и открити врагове, работата изисква баланс и разбирателство, може би компромиси?
Люба,и аз не съм голям почитател на синастриите,сигурно,защото не ги разбирам ,но винаги имам мнение  ;D
Аз имам Хирон в точна опозиция с Луната на мъжа ми.Много болка преживях.
При жени сигурно е по-различно.Щом ти е направило впечатление,сигурно е важно.
Възможно е нуждите на Луната ,да носят страдание на този с Хирона,не разбиране на женската същност,вид съперничество между семейни жени.Или ,например,нехаресване на стила ,като обличане,женственост,майчинство,интелектът на едната да е подтискащ за другата.Наблюдавай какво първо ще задейства съвпадът-коя планета.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1913 -: Януари 01, 2023, 10:50:20 am »
Не си почитател на синастриите, ама ги чуваш. Виж как отлично се справи с тълкуването!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #1914 -: Януари 01, 2023, 10:56:01 am »
По-хубаво Меркуриите си мерете с жената ,там как са синастрично  е по-подходящо за служебни отношения.Няма да се жените и да я осиновяваш. :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1915 -: Януари 01, 2023, 11:05:27 am »
Бекси, в съвпад са ни Меркуриите, но нейният е в 6 дом, моя го знаеш. И съответно различни са ни специалностите.
Ние няма да се женим, но ако прекарваш няколко петилетки с някого накуп, то си е повече от женитба. И тогава типичните проявления при изменящи се ситуации правят впечатление като особени и неслучайни.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Синастрии
« Отговор #1916 -: Януари 01, 2023, 12:03:45 pm »
Е щом са в съвпад Меркуриите,какво по-хубаво,винаги ще разбирате мотивите,логиката наклона на мислите на другата.Дори и да не се харесвате или уважавате ще можете да въртите мелницата.Това е чудесен пример от синастрията ви,върху който бих акцентирала,а не телето под вола.
« Последна редакция: Януари 01, 2023, 12:05:44 pm от Ребека »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Синастрии
« Отговор #1917 -: Януари 01, 2023, 12:41:13 pm »
Благодаря, Ребека, ще помисля и ще насоча енергията и натам!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Синастрии
« Отговор #1918 -: Януари 24, 2023, 06:33:15 pm »
Ще ви замоля да хвърлите едно очо на тази синастрия.
С този човек имаме еднакви имена и много си приличаме като външност, ама много.
Спира ме това, че е нисък. Иначе съм убедена, че е сродна душа по много случки и факти.
Хем ме привлича, хем ме отблъсква. Той е по- напористия и настойчив.
Като се сетя колко време близах рани , направо не искам да се почва отново със сериозности.
Не му знам АЦ, но заради ниския ръст бих предположила Близнаци . Професията му е по Рак/ Близнаци.
Аз съм отвътре.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Синастрии
« Отговор #1919 -: Януари 25, 2023, 07:10:13 am »
Корея,направи ми впечатление ,че негов Юпитер ти затваря опозицията Меркурий/Сатурн до тао.Връзки между планетите има ,Венери,Слънца,Луни.Негов Сатурн ти квадрати Слънцето.За мен това е тежък аспект.Марса ти е някак самотен.
Луна с Марс не е много добре за жените около него.Възлите не виждам градуси,но негов Сатурн е на твоя Кету.Връзка от минал живот,за секс има потенциал,но според мен ,всичко свършва до тук.Няма лошо,за необвързани хора,но не мисля,че е любовта на живота ти.
« Последна редакция: Януари 25, 2023, 08:47:02 am от Сафо »