Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239171 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #585 -: Януари 10, 2016, 02:54:02 pm »
Може да гледаш на 4-ти дом, като край на нещата, свързани с дома/-те управлявани от Луна или Юпитер . Преместване(голямо) или обмисляне план за такова, провинция,подобряване на ситуация свързана с личен живот, дом, нещо неясно, семейство (недвижимост).
Иначе на по-фино ниво, може да да съответства на обновена представа за себе си или увеличаване на вътрешната ти увереност. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #586 -: Януари 16, 2016, 08:13:30 pm »
От вчера имам прогресивна Луна в Близнаци( в 10 дом). Имах и възврат на Венера (У3,10) и нов Лунар от днес. Аспектите на прог. Луна ще бъдат основно опозиции, куинконси и един секстил с нат. Луна. Явно тепърва ще се развива темата за 10 дом, един от сложните ми.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #587 -: Януари 16, 2016, 09:12:20 pm »
Пр. Луна опозиция Меркурий?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #588 -: Януари 16, 2016, 10:10:58 pm »
Пр. Луна опозиция Меркурий?
Разходящ аспект вече, но все още в орбис. Майка му на приятеля ми не е доволна, че не работя и ми каза какво мисли за мен.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #589 -: Януари 31, 2016, 10:37:15 pm »
Прогресивна Луна в Скорпион вече гордо ме притежава.  :08: :cheer: В други случаи бих написала, че аз съм горд притежател. Но за скорпионските истории не ми се вижда удачно.
Сега виждам, че в деня на пълнолунието и в началото на новия ми лунар е влязла в Скорпион.
Не знам дали е трябвало да усетя нещо по-различно. И кога ще я усетя. Някак... ми се губи. Или много съм им свикнала на скорпионските прогресии.

В край на Везни ми беше малко притеснено, че й предстояха много натегнати съвпади с натални планети - Сатурн и Плутон. Но не е имало крайно излишни драми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #590 -: Февруари 01, 2016, 09:48:48 am »
Прогресивна Луна в Скорпион вече гордо ме притежава.  :08: :cheer:

а  наталната  в кой знак е

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #591 -: Февруари 01, 2016, 10:09:31 am »
В Лъв е, Стреличка. В съвпад с Дсц. Ще си имам квадратура след 8 градуса.
А в край на знака ще имам прогресивно новолуние.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #592 -: Февруари 01, 2016, 12:13:46 pm »
В Лъв е, Стреличка. В съвпад с Дсц. Ще си имам квадратура след 8 градуса.
А в край на знака ще имам прогресивно новолуние.

 не е добро положение водна прогр. за огнена натална,пък и квадратурата,ще привличаш плутонянци,които ще те напрягат емоционално и ще те вадят  от комфорно състояние ...
ще забременяваме ли  ;) ,през 10-прогр.Луна промяна на статус,ако съ У5, чрез майчинство,пр.новолуние ново начало
« Последна редакция: Февруари 01, 2016, 12:16:15 pm от strelicka »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #593 -: Февруари 01, 2016, 01:39:29 pm »
Колко повече плутонковци? Около мен няма други. Всички са със светила натегнати от Плутон, осмодомни Слънца, Луни, стелиуми и асценденти.  :012: Аз винаги съм привличала плутоновите хора. Слънце у7 в 8 дом и в съвпад с Плутон, Мц в Скорпион.
Живея си с прогресивно Слънце, Венера, Меркурий и Юпитер в Скорпион.
Прогресивното новолуние ще е на 23 градуса, а останалите ще гравитират около него на 1-2-3 градуса преди и след новолунието. Но имам по-малко от 2 години до него. Тогава ще му мисля.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #594 -: Февруари 01, 2016, 01:52:57 pm »
Живея си с прогресивно Слънце, Венера, Меркурий  в Скорпион.
Е, то този живот всички везни го живеят в даден период, също съм имала пр. Новолуние в скорпион, при мен се случи в нат. 3д и задейства третодомните дейности , при теб ще активира 9д.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #595 -: Февруари 01, 2016, 07:47:33 pm »
При мен предстои интересно - пр. луна ще направи едновременно точни квадрат с натален марс и секстил с прогресивен марс ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #596 -: Февруари 02, 2016, 09:09:50 am »
Прогресивното новолуние ще е на 23 градуса, а останалите ще гравитират около него на 1-2-3 градуса преди и след новолунието. Но имам по-малко от 2 години до него. Тогава ще му мисля.  :012:

Прогр.Новолуние У +съУ5 +Юпитер в 8 дом тригон К5 - голяма съм орисница


ще забременяваме ли  ;) ,през 10-прогр.Луна промяна на статус,ако съ У5, чрез майчинство,пр.новолуние ново начало

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #597 -: Февруари 04, 2016, 08:53:36 am »
Ще наблюдавам в чужд натал пр Луна в съвпад с нат Юпитер.Думица няма.да кажа на натива,за да няма предубеждения.А аз ще опитам да нямам очаквания,защото знаем си го Юпитер. ;)
 На ниска пророботка до тук има незначително събитие,но ще споделя високата проработка,ако има такава. :)
 Имам предположения,които са много "висока топка",ако съдя по домовете,които управляват планетите в натала и мястото на съвпада.Опитвам да изчисля бързия транзит,който евентуално би задействал прогресията. :) На лунация се е активирало слабото проявление.
Да дам ОВ:
Транзитен Марс и Лунация минаха върху пр Луна съвпад с нат Юпитер."Високата топка" още не се е случила,а ниската ми е толкова незначителна,че не ми се коментира,но нативът е доволен и много нахъсан.За любовните му трепети не съм наясно,но със сигурност не е забременил никоя.Въпреки всичко смятам,че емоционално не е удовлетворен  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #598 -: Февруари 04, 2016, 09:10:57 am »
Да дам ОВ:
Транзитен Марс и Лунация минаха върху пр Луна съвпад с нат Юпитер."Високата топка" още не се е случила,а ниската ми е толкова незначителна,че не ми се коментира,но нативът е доволен и много нахъсан.За любовните му трепети не съм наясно,но със сигурност не е забременил никоя.Въпреки всичко смятам,че емоционално не е удовлетворен  :012:
а поправяне на несправедливости  ::)
...и бързаш ,зачатието се хваща след месец,два, ако не е швестър :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #599 -: Февруари 04, 2016, 09:13:52 am »
а поправяне на несправедливости  ::)
...и бързаш ,зачатието се хваща след месец,два, ако не е швестър :)
Не съм научила да е овъзмезден за нещо.Въпреки всичко се надявам да има и друго,нещо истински значимо при него.Не,не е швестър.Щом казваш месец-два-за никъде не бързам и ще дебна събитията.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: