Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 239126 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #270 -: Юли 07, 2014, 11:42:43 pm »
при някой случило ли се е нещо специално при възврат на прогресивна луна,
 веднъж на около 29 години,както и  при тр.сатурн  ::)

Да, тогава ми се струваше тегаво, но всъщност беше начало на много градивен период по дома на управлението на луната

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #271 -: Юли 07, 2014, 11:59:48 pm »
При мен Пр. Луна съвпадна с Пр. Пълнолуние, точно тогава запо4нах да се занимавам с астрология , но и беше много интересен период , първото ми истинско и дълбоко влюбване , загуба на работа , но по-скоро загубата дойде от Транзите Сатурн Сьвпад Натален Плутон. Пр. Луна в сьвпад с натална по скоро я свързвам с тази далбоко любов. Друго имаше преместване на жилище, но при мен натална луна е в 4-ти дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #272 -: Юли 08, 2014, 12:03:23 am »
По Луната или по Сатурн или и по двете е този прословут лош период ? След 2 месеца пр. Луна заедно с пр.АСЦ съвпадат с нат.Луна и отгоре за похлупак тр. Уран ретро .

Опитай се да се дистанцираш от това как гледаш на нещата през призмата на Близнаци и пробвай с перспективата по Стрелец/Юпитер и ще хванеш информацията в периода по Меркурий .Жокер-касае договаряне и/или експериментиране в сферата на едни взаимоотношения,нещо като иновация. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #273 -: Юли 08, 2014, 12:40:42 am »
При мен Пр. Луна съвпадна с Пр. Пълнолуние, точно тогава запо4нах да се занимавам с астрология
Нали прогресивната Луна е част от прогресивното Пълнолуние, за какъв съвпад пишеш?
Освен това пълнолунията дават приключване, а не начало и добре си започнал да се занимаваш с Астрология, но и да беше почел малко, за да ти е по-лесно да боравиш с материята...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #274 -: Юли 08, 2014, 01:03:44 am »
Нали прогресивната Луна е част от прогресивното Пълнолуние, за какъв съвпад пишеш?
Освен това пълнолунията дават приключване, а не начало и добре си започнал да се занимаваш с Астрология, но и да беше почел малко, за да ти е по-лесно да боравиш с материята...

Акрукс , моля те спокойно , дишай ,
Най-малкото не е учтиво да обиждаш хора в публи4ното пространство , нали така? Не е възпитано ,, а си мисля 4е ти си възпитана жена , т.е. не трябва да се дьржиш по този начин.
В поста си съм споменал , че Пр. Пьлнольние доколкото знам е Пр. ЛУНА Опозициа прогесивно сльнце , т.е. ако бях роден сьс сльнце да ре4ем вьв Везни, пр. сльцне ще да е някьде вьв Везни или скорпион и нямаше да имам Пр. Пьлнолуние , така 4е парвия ти коментап отпада.
И aко беше внимателно 4ела поста ми щеше да разбереш ,4е сьм загубил нещо ,т.е. права си да дало е приключване.
И не на последно място , тъй като най-вероятно съм на вьзрастта на твоите деца, т.е. може да ми бьдеш майка , на  твое  място бих се засрамил от подобни нападки
« Последна редакция: Юли 08, 2014, 01:13:00 am от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #275 -: Юли 08, 2014, 01:21:16 am »
Акрукс , моля те спокойно , дишай ,
Най-малкото не е учтиво да обиждаш хора в публи4ното пространство , нали така? Не е възпитано ,, а си мисля 4е ти си възпитана жена , т.е. не трябва да се дьржиш по този начин.
В поста си съм споменал , че Пр. Пьлнольние доколкото знам е Пр. ЛУНА Опозициа прогесивно сльнце , т.е. ако бях роден сьс сльнце да ре4ем вьв Везни, пр. сльцне ще да е някьде вьв Везни или скорпион и нямаше да имам Пр. Пьлнолуние , така 4е парвия ти коментап отпада.
И aко беше внимателно 4ела поста ми щеше да разбереш ,4е сьм загубил нещо ,т.е. права си да дало е приключване.
И не на последно място , тъй като най-вероятно съм на вьзрастта на твоите деца, т.е. може да ми бьдеш майка , на  твое  място бих се засрамил от подобни нападки
Никъде не съм написала обида към теб или друг потребител, коментирах написаното, без да намесвам човекът, който го е написал, както ти си направил- дали съм жена, на каква възраст съм и от този род не е от значение, тук съм потребител, както теб и останалите!
Ако искаш да бъдеш разбран пиши разбираемо и грамотно, защото и в настоящия коментар не се разбира пак какво точно си искал да кажеш с предишния коментар! И изобщо не ме е срам, че претендирам за грамотно писане!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #276 -: Юли 08, 2014, 09:57:13 pm »
благодаря за споделеното  :08:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #277 -: Юли 08, 2014, 10:48:29 pm »
Някой наблюдавал ли е повишена интуиция при пр. Луна в риби? Знам, че е субективно и че при мен е в Гокленова зона, но все пак...
 
Случват ми се разни неща...
Днес трябваше да меря кръвно на човек от семейството, докоснах ръката му и просто знаех колко е. Познах колко ще имам на два изпита. На приятелка също разни неща...
За мен самата рядко ми се получава, тъй като в повечето случаи подхождам свръх емоционално и това като че ли притъпява интуицията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #278 -: Юли 09, 2014, 12:09:08 am »
Някой наблюдавал ли е повишена интуиция при пр. Луна в риби? Знам, че е субективно и че при мен е в Гокленова зона, но все пак...
 
Случват ми се разни неща...
Днес трябваше да меря кръвно на човек от семейството, докоснах ръката му и просто знаех колко е. Познах колко ще имам на два изпита. На приятелка също разни неща...
За мен самата рядко ми се получава, тъй като в повечето случаи подхождам свръх емоционално и това като че ли притъпява интуицията.
аз интуиция си имам от малка, но при пр Луна в риби преди време ми се случиха доста смахнати неща- тогава тъкмо бях родила и баща ми беше починал, а по тв ни плашеха с полтъргайста Кики и от постоянно будуване, недоспиване и напрежение започнах съвсем реално да чувам починалия си баща как ми чука на прозореца и ме вика да взема млякото, което пък ме накара да започна да надигам чашката, че моя мъж работеше нощем и ме беше страх сама с бебето у нас, сега ми предстои пак пр Луна да бъде в риби след година някъде, шаш

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #279 -: Юли 09, 2014, 12:20:43 am »
аз интуиция си имам от малка, но при пр Луна в риби преди време ми се случиха доста смахнати неща- тогава тъкмо бях родила и баща ми беше починал, а по тв ни плашеха с полтъргайста Кики и от постоянно будуване, недоспиване и напрежение започнах съвсем реално да чувам починалия си баща как ми чука на прозореца и ме вика да взема млякото, което пък ме накара да започна да надигам чашката, че моя мъж работеше нощем и ме беше страх сама с бебето у нас, сега ми предстои пак пр Луна да бъде в риби след година някъде, шаш
Интересно, при мен събитията са подобни при прогресивна Луна в Риби - баща ми почина и около две години след това имах много ярки сънища, буквално усещах присъствието му. Само да вметна, че имаше редица други показатели за подобна загуба, няма да ги коментирам.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #280 -: Юли 09, 2014, 01:07:27 am »
Интересно, при мен събитията са подобни при прогресивна Луна в Риби - баща ми почина и около две години след това имах много ярки сънища, буквално усещах присъствието му. Само да вметна, че имаше редица други показатели за подобна загуба, няма да ги коментирам.
аз не съм написала, че пр Луна в риби е довела до загубата на баща ми, за тази загуба имаше други показатели-негативни аспекти  към Слънцето и У4 от зловредни планети, транзитиращи в 4д

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #281 -: Юли 09, 2014, 11:15:48 am »
Да, постави началото на гаден период

И при мен така.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #282 -: Юли 09, 2014, 11:47:58 am »
при някой случило ли се е нещо специално при възврат на прогресивна луна,
 веднъж на около 29 години,както и  при тр.сатурн  ::)

ами започва нов период .... при мен Луната е У1, намира се в 7 дом и точно тогава започна професионалния ми възход, един вид. По-назад в темата би трябвало да сме обсъждали тази тема и да съм качила книжка по въпроса.

Да допълня - наталната ми Луна е в Козирог, а Сатурн е до МС - може би затова така отчетливо е белязано професионалното начало.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #283 -: Юли 09, 2014, 03:03:46 pm »
Предстои ми скоро и на мен възврат на пр.Луна-ще се боря със зъби и нокти,за да ме повишат в службата.В момента този въпрос ми е на дневен ред.Луна-в 3дом,У12.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #284 -: Юли 11, 2014, 10:47:46 am »
Откакто прогресивната Луна е в Скорпион забелязвам, че пълнолунията започнаха силно да ми влияят - не мога да заспя, появяват се нервно напрежение / превъзбуда, сънувам много, в повечето случаи разни кошмари  ::)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама