Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 234065 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #15 -: Януари 07, 2014, 01:06:36 am »
Според теб кой е Юпитер тук -"някоя  ", "голяма" или "беля " ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #16 -: Януари 07, 2014, 01:11:52 am »
Аз пък очаквам моята погресивна Луница да влезне в близнаци, че много се размуча моята докато пътуваше в телец и на мен ми писна от фиксации. Ама то такова съм си и по природа - мучащо теле пред заколение!   :lol_hitting:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #17 -: Януари 07, 2014, 01:26:07 am »
Според теб кой е Юпитер тук -"някоя  ", "голяма" или "беля " ?!?  ;)

Беля си е необмисленото. А е голяма, защото Юпитер е голям.  :72:


Азазеле, чакам ти сектантската книга за маги астрологи.  :012: :012: :012: Грехота е да не издадеш книга по време на прогресивна Луна в Близнаци.  :D

Ами "или "?!?  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #18 -: Януари 07, 2014, 01:28:39 am »
Да бе 5 книги ще напиша.  :85:  По - скоро бих навързал некоя мома с моята Венера в близнаци  :72:, обаче ще имам да почакам до съвпада ...  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #19 -: Януари 07, 2014, 01:40:18 am »
 :08: :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #20 -: Януари 07, 2014, 12:13:45 pm »
Eхе, Акрукс, честито  :58:
Пожелавам ви винаги да бъдете влюбени и много щастливи  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #21 -: Януари 07, 2014, 03:02:18 pm »
След завръщането на прогресивната ми луна, вече съм минала през всички знаци  :). Имала съм в стрелец, но ще погледна кога точно е било, за да навържа събития, като гледам така около 9-10 год възраст.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #22 -: Януари 07, 2014, 05:54:30 pm »
пр. Луна през Стрелец(през 10-ти дом) си я спомням като период на големи промени - завърших техникума през това време, после първа работа, преориентирах се в професионалната си реализация, но това донякъде се дължеше и на Плутоновата опозиция към нат. Слънце от 10-ти.
Така, че Тъндър в това отношение прогресията през този знак ще те зареди с оптимизъм и желание за големи промени, след период на ретроспекция/пр. през Скорпион/.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #23 -: Януари 07, 2014, 07:01:02 pm »
Когато ми навлезе пр. луна във водолей, открих форумите и то по грешка, търсех друго. По същото време с недоверие четох Ръшман. Но е права, отскоро съм в риби, ами не ми е форумно, нито колективно. Хубаво ми е да си творя, да чета още и още. Дори ми е вдъхновено, но не съм социална и ми е добре така.
На пр. луна в скорпион беше ужасно-много интензивно и за пръв път исках да раздам според заслуженото. По принцип не съм така, не харесвам отмъстителността. Тоест влияе си луната, нека да е прогресивно, обаче. :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #24 -: Януари 07, 2014, 07:19:06 pm »
Индивидуалното значение на прогресивната Луна в случая в Стрелец е в зависимост от характеристиките на наталния й управител.
Рождената Луна е отразеното АЗ, тя е онази част от същността ни, която представяме пред света. Прогресивната Луна е емоционалният барометър за съответните 2г и половина и да се пренебрегне е все едно да се проектира къща, без да се погледне парцела, върху който ще се строи. Прогресивната Луна показва в какъв емоционален климат се намира човек, какви хора ще привлича, пред какви дилеми може да се изправи и какви ще са емоционалните му реакции.
Освен това може да отключи транзит или прогресия, което подобно на лунациите и затъмненията да е индикратор за събития.
Когато пр Луна напусне знака на скорпион и навлезе в стрелец човек усеща как цялата му тежест и напрежение изчезват.
Може да добие влечение към пътешествия, да се зареди с оптимизъм, да реши да се дообразова или започне обучение, свързано с неговата кариера. Когато пр Луна е в стрелец трябва да се погледне в кой дом се намира рождения Юпитер и на върха на кой дом е знака стрелец, за да се направи по-задълбочено тълкуване. При Тъндъра транзитен Юпитер У4, У7  в 11д, в знак лъв и пр Луна в 4д в стрелец нов дом и смяна на жителство едва ли ще донесе, но със сигурност ще има разширение в кръга на приятелите, а може да влезе в някоя престижна колегия/кантора и да има много клиенти.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #25 -: Януари 11, 2014, 07:51:16 am »
И аз се надявам да има разшитение в кръга на приятелите ми. Прогресивната ми Луна в близнаци - минаваща през мой 1 дом ще направи тригон с У11 натален дом - Уран. Каква орбиса се използваше за прогресиите?  ::)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #26 -: Януари 12, 2014, 09:31:50 pm »
Някой може ли да сподели за прогресивно новолуние в Риби? И то на излизане на Луната от знака - в последните градуси.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #27 -: Януари 12, 2014, 09:37:08 pm »
Някой може ли да сподели за прогресивно новолуние в Риби? И то на излизане на Луната от знака - в последните градуси.

май мога - ставаш милата майчица дето спасява бедните деца - за мен е кофти, не съм била толкова човечна преди и повече съм си се кефила, ама може да е било от дома
моето не е било в началните

valinka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #28 -: Януари 18, 2014, 10:37:54 am »
На мен ми предстои Луната У6 да премине в 8 дом  ::)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #29 -: Януари 18, 2014, 12:33:04 pm »
Някои забременяват при пр луна в 8-ми
Моята е в 3 натален и при прогресията в осми починаха 2 съученици от гимназията.