Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 56631 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #30 -: Януари 09, 2015, 10:07:03 pm »
Моя приятелка, иска да си направи татуировка, според вас, кога е подходящо  да се случи тази процедура -благодаря предварително. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #31 -: Януари 09, 2015, 10:35:12 pm »
Украшение. На ръката под лакътя.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Елекции - практикум
« Отговор #32 -: Януари 09, 2015, 10:54:32 pm »
На намаляваща луна, подходяща венера и кротък марс
Повечето хора ги боли по-малко следобед

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #33 -: Януари 09, 2015, 11:00:32 pm »
Благодаря Ви, Papy и Дракониада, за помощта и вниманието. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #34 -: Януари 10, 2015, 07:18:56 pm »
Моя приятелка, иска да си направи татуировка, според вас, кога е подходящо  да се случи тази процедура -благодаря предварително. :)
Понеже действието се извършва с игла, която е по Марс, подобно на хирургическа интервенция не трябва Луната да е в скорпион
понеже е на ръката, Луната не трябва да е в близнаци, а също да не е ретрограден Меркурий
и понеже ще е нещо, свързано с разхубавяване Венера също да не е ретроградна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #35 -: Януари 10, 2015, 08:01:01 pm »
Понеже действието се извършва с игла, която е по Марс, подобно на хирургическа интервенция не трябва Луната да е в скорпион
понеже е на ръката, Луната не трябва да е в близнаци, а също да не е ретрограден Меркурий
и понеже ще е нещо, свързано с разхубавяване Венера също да не е ретроградна

Благодаря, Акрукс. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #36 -: Януари 13, 2015, 05:41:28 pm »
Не че искам да правя елекция, но ме интересува кой е най-подходящия момент да направя поръчка за обувки. Искам да ми харесат и да не ги връщам. Да нямат кусури и да не се нервирам в последствие...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #37 -: Януари 13, 2015, 05:53:54 pm »
Така като се замисля може би Луната не трябва да е в Риби, и може би да е без курс.Влюбих се в едни боти, заради тях сън не ме лови, но са много скъпи, правят се по поръчка и не ща да рискувам напразно. Ужасно красиви, гъзарски и сексапилни са! Трябва да са мои!!!  :91:  :38:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Елекции - практикум
« Отговор #38 -: Януари 13, 2015, 06:20:45 pm »
по добре луната да е в телец или везни.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #39 -: Януари 13, 2015, 06:23:04 pm »
Благодаря ти, Нереална!  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Елекции - практикум
« Отговор #40 -: Януари 13, 2015, 10:00:31 pm »
Или Луна във водолей, правеща съвпад с Венера и тригон с Уран - диспозитор на съвпада. :)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #41 -: Януари 13, 2015, 11:59:49 pm »
Тая Луна във Водолей не ме кефи нещо... Да не се изненадам неприятно...  :D

Happy58

  • Гост
Re: Елекции - практикум
« Отговор #42 -: Юни 10, 2015, 04:15:19 pm »
Най-накрая си направих и карта на часа, в който излита самолета - заминавам на гости, в чужбина, на море, далеч, при бившо гадже.
По това, което прочетох в нета, Луната отново е най-важната, съответно, нейните сходящи аспекти. както се вижда, тя прави квадрат с Венера и Юпитер в 7 и 8 дом, което е ясно какво означава. Прави и секстил с Нептун във 2 дом.  Фазата на Луната е балсамична. Дотук нищо добро.

Някой вижда ли нещо в положителна посока, за което, един вид, "да се хвана" - поне теоретично.

« Последна редакция: Юни 10, 2015, 04:18:25 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #43 -: Юни 10, 2015, 06:33:39 pm »
Най-накрая си направих и карта на часа, в който излита самолета - заминавам на гости, в чужбина, на море, далеч, при бившо гадже.
По това, което прочетох в нета, Луната отново е най-важната, съответно, нейните сходящи аспекти. както се вижда, тя прави квадрат с Венера и Юпитер в 7 и 8 дом, което е ясно какво означава. Прави и секстил с Нептун във 2 дом.  Фазата на Луната е балсамична. Дотук нищо добро.

Някой вижда ли нещо в положителна посока, за което, един вид, "да се хвана" - поне теоретично.
Хепи, а защо си чукнала към елективната карта и транзити за 2 май, което ме пообърка първоначално?
Елективната карта е с козирог-рак по оста Ац/Дц, подобно на натала ти, само че наопаки  :)
Сатурн у1 е ретро и в разходящ хармоничен аспект с Венера У5 в 7д- отиваш при бивша любов да се забавляваш. Луната 17 е в сходящ хармоничен аспект с ретро Плутон У5 в 7д за отсрещната страна- при него също има връщане на стара любов (ти), като чувството е дълбоко; У5 за двамата в сходящ тригон, Слънцето У2 в сходящ съвпад с Марс У5, У10 за него- ще си прекарате добре двамата, ще похарчи пари за любов, развлечения и подаръци, което ще запази в тайна- женен ли е? Предстои му напрежение в дома и семейството, но няма да ги напусне, въпреки всичко е привързан към дома си- Луната У1 е в знак на Венера У4 за него. Последният аспект на Луната е нехармоничен, но това засяга предимно него, тъй като по картата е представен от Луната, която ще извърши квадрат с Юпитер У6, съУ9 в негов 2д-  покрай грижите за чужденка ще му олекне джоба, което може да го разочарова в крайна сметка или пък ако е правил планове да работи и изкарва пари в чужбина, то няма да се случи.
« Последна редакция: Юни 10, 2015, 06:35:36 pm от akruks »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Елекции - практикум
« Отговор #44 -: Юни 10, 2015, 09:38:01 pm »
Хепи, странна идея