Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222604 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #390 -: Юни 03, 2014, 11:38:52 am »
Моля, ама ти не сподели какво е имало още един възврат преди това - някъде 1996 ???? - нещо по-интересно?

В посока партньорства:
-край на интимно такова
-край на работно такова
-край на едно приятелство
Тогава промените бяха по-скоро с изразен видимо външен характер-имидж,външност,физическо тяло ,маниер.
Финансови загуби .
Това е в общи линии. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #391 -: Юни 03, 2014, 11:40:02 am »
Рени,ти да не си родина на 19 март? :)
Иначе и аз 2005та година съм била в лична година 11.
Беше добра година,тогава бях на 33 години и ме гонеше небивал пубертет.Имах 3 гаджета наведнъж.Единият от тях беше сегашният ми мъж ::)
Това мисля,че е година на избор...и наистина от тримата  избрах него- но е било грешка.....за жалост не съм ясновидка :-X
Споделям преживяното......
През лична година 3 заченах детето си, родих през лична 4 и т.н и т.н....
Та сега съм пак в ЛГ 11 това е!

Да,родена съм на 19 март. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #392 -: Юни 03, 2014, 02:06:19 pm »
Да,родена съм на 19 март. :)
Аз също  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #393 -: Юни 03, 2014, 05:17:37 pm »
Аз също  :)
а сте толкова различни като темперамент, а и не само, сигурно имате различен жизнен път, а и като се включат вибрациите от имената...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #394 -: Юни 03, 2014, 05:23:25 pm »
Различни години, но както каза и  Akruks -различни имена .  :)

Доколкото си спомням тя има достатъчно Земя /Телец ,неподвижност в картата си ....
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Номерология и енергия
« Отговор #395 -: Юни 03, 2014, 09:29:51 pm »
Аз имам от всичко.И земя и въздух и огън.Само едно пусто слънце на 29гр в риби :012:Да размътва пейзажа :012:
Година 1972.
Път на живота 5.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Номерология и енергия
« Отговор #396 -: Юни 14, 2014, 04:37:00 pm »
След два месеца навлизам в лична година 9 ,явно ще е година на приключване . Искам по бързо да свърши този 9 годишен цикъл,който е под знака на 4 и е  много тежък за мен.Надявам се следващия 9 годишен цикъл да е по -добър ,той ще е под знака на 6 и смятам че по добре кореспондира с моето лично число 3.
В момента съм в лична година 8 и изобщо не мога да усетя някаква материална стабилност,която преписват на лична година 8 ???

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #397 -: Юни 14, 2014, 08:42:07 pm »
Сега предполагам ще се раздвижат нещата при лг 9. :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Номерология и енергия
« Отговор #398 -: Юни 15, 2014, 01:19:53 am »
Някой може ли да сподели впечатления от лична година 5  :)?
Олекна ми, че ЛГ 4 вече приключи - много трудна година. Започнах някои нови неща, всичко стигна до задънена улица. Надявам се при 5-тицата да има раздвижване.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #399 -: Юни 15, 2014, 10:22:50 am »
И аз като теб наскоро влезнах в 5-ца и подксачах от радост, когато ме напусна 4-ката. ;D
Чел съм, че петицата може да отвори път към чужбина, а на мен вече ми го отвори. :) 5-цата дава много промени, но не са кармични като при четворката, а по - скоро позитивни - по Меркурий. :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Номерология и енергия
« Отговор #400 -: Юни 15, 2014, 12:05:44 pm »
Сега предполагам ще се раздвижат нещата при лг 9. :)
Надявам се :)
Не знаех ,че 9 води до раздвижване

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Номерология и енергия
« Отговор #401 -: Юни 15, 2014, 12:40:14 pm »
9 е число на Марс, освен това, така че предполага някакво раздвижване, такава му е стихийността. Края на една история винаги е по-динамичен от средата, също мога да добавя - да, в тази година човек си бере плодовете от предишните осем, завършва начинания и няма как това завършване да не предизвика динамика в живота му.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #402 -: Юни 22, 2014, 01:23:50 pm »
   :57:

Тази четворка голяма напаст била! Аз съм родена в 4-ти ден от месеца, това важи ли за рд дата само, или винаги се пресмята комбинирано? Защото ако важи поотделно, то няма смисъл да се живее под тази вибрация :012:

На мен сега ми върви ЛГ 7,  няма кой знае какви суперлативи и за нея написани, така че като гледам дали 4 или 7, все същата. По-скоро гледам аз Дядото накъде се е запътил в картата.

Както акрукс обясни, има разлика между "роден на" и ЛГ. Няма цифра за рожденните дати, която да дава някакви негативни оценки или предсказания.

А относно ЛГ7 - ами нали точно в тази година твоите неща по 9 дом (бяха някакви научни разработки, доклади, и подобни) се раздвижиха - ЛГ7 дава професионален успех, признание, ако преди това си се трудил в тази насока, положил си усилие - но, както после разбрахме, не дава финансова помощ - човек трябва сам да финансира, ако става въпрос за учене. Но ако става въпрос да те издигнат в службата, парите идват. Но ако не си настроен на тази вълна, ще те обземе желание за уединяване, или пък ще станеш критичен към другите, или пък може да започнеш алкохол/наркотици - всичко зависи, как се отработва енергията.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #403 -: Юни 22, 2014, 01:31:51 pm »
Ми щот искам  :012:, за какво друго да е? Па и чакай - около август месец някъде ще си купя така както смятам приходите. Че наистина и тази година взимам същата заплата като миналата, ама нещо все не успявам да скатая нещо, че заминава по други параграфи  :012:.


П.С. А бе четворката не се ли свързва с материята, структурата, защитата. Щото ако е така ето защо си взимам колело - да си защитя структурата/кокалите от дъртешки изцепки  :012: и така да погаля Дедо ти по главичката  :043: :043: :043:...

със доста от нещата, дала акрукс за ЛГ4 съм съгласна.

По принцип 4 се занимава с материята, но без защитата :) - ще се решават разни ежедневни, материални проблеми - но то е във вид на поправка. Парите не секват, но не стигат. Освен това, 4 се свързва и с движението, но на кратки разстояния, не чужбина. Свързва се и с "нещата-шик" - обръща се внимание на външния вид. И както виждаш, ти си купуваш колело, но похарчваш повече от нормалното, и това колело си е шик - джиджано е :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #404 -: Юни 22, 2014, 01:40:23 pm »
Друг вариант на лг "4" е-разпъване на дух в материята. Материални ограничения и трудности, бачкане и "да си правиш сметката", няма късметлийски приходи.