Автор Тема: Венера и сексуалността  (Прочетена 46639 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #195 -: Октомври 19, 2014, 07:32:15 pm »
Венера в Скорпион в лоното на Сл.затъмнение-ще има ли изпепеляващи страсти и куфарчета с "мръсни пари под масата ? :)
Дай Боже!  :012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #196 -: Октомври 19, 2014, 07:36:30 pm »
Не може ли чисти пари,така звучи като гангстерска среща с мръсни чорапи в куфарчета.Не хващам идеята,ретрото ми е в повече ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #197 -: Октомври 19, 2014, 07:38:33 pm »
Мръсни пари с бели якички  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #198 -: Октомври 19, 2014, 07:41:16 pm »
О, не! Само да не е това, аз и художествена литература не превежам. Извършвам специализирани преводи, но са доста по-прагматични от детските книжки. Най-глупавото нещо, което досега съм превеждала, са новинарски емисии. :)

Лили от какви езици превеждаш ,преводач ли си по професия?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #199 -: Октомври 19, 2014, 08:15:15 pm »
Не може ли чисти пари,така звучи като гангстерска среща с мръсни чорапи в куфарчета.Не хващам идеята,ретрото ми е в повече ::)

Трябват й няколко дни на Венера докато се срещне с Нептун, за да я "изкъпе" и още две седмици, докато Сатурн ги" узакони"-финансите.Трите дни около затъмнението са идеални за "тихо, скрито и покрито" в сферите по Венера,а и Луна среща Сатурн в дълбокото.Идеите се схващат след този период и материализират,разбира се ако имаш такива . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #200 -: Октомври 19, 2014, 08:33:44 pm »
Венера в Скорпион в лоното на Сл.затъмнение-ще има ли изпепеляващи страсти и куфарчета с "мръсни пари под масата ? :)
зависи кой дом е засегнат
новата страст може да е ново занимание, хоби или новост в старо твое занимание, свързано с красотата, красиви изделия
куфарчета с пари носи Юпитер, Венера най-много да ти напълни портмонето или гардероба
при шефката гледам е в тригон с МЦ и секстил с Венера У1, У2 в 4д, ще вложи пари в подобрения, разкрасяване на дома си, ще има подкрепа от страна на майка си или нейната шефка, самото СЗ е в неин 1д, което предполага издигане, покачване на рейтинга  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #201 -: Октомври 19, 2014, 08:42:42 pm »
важи ли тригона на затъмнието към МЦ , като се има предвид че МЦ е само точка?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #202 -: Октомври 19, 2014, 08:44:47 pm »
Коментарът ми е в посока ингрес на  Венера Скорпион срещайки Сл. затъмнение като "усещане за жена" . :)
Бих се радвала на мнение от натални Венера Скорпион, Венера в 8-ми, Венера / Плутон, Венера / нодална ос ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #203 -: Октомври 19, 2014, 09:29:03 pm »
важи ли тригона на затъмнието към МЦ , като се има предвид че МЦ е само точка?
точка, ама връхна  :012:
 важат аспектите на всяка лунация към куспиди, но докато към планетите се усеща влиянието и при по-широк орбис, към куспидите е е до градус-два

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #204 -: Октомври 19, 2014, 09:33:50 pm »
точка, ама връхна  :012:
 важат аспектите на всяка лунация към куспиди, но докато към планетите се усеща влиянието и при по-широк орбис, към куспидите е е до градус-два
при мен МЦ е на 2 градуса и 50 мин в Риби, при положение ,че затьмнението е на 0  Скорпио , влизам ли в допустимите граници , за да кажа че си е тригон?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #205 -: Октомври 19, 2014, 09:40:19 pm »
Коментарът ми е в посока ингрес на  Венера Скорпион срещайки Сл. затъмнение като "усещане за жена" . :)
Бих се радвала на мнение от натални Венера Скорпион, Венера в 8-ми, Венера / Плутон, Венера / нодална ос ?!?

Моята Венера е в 8-ми, управлява 8-ми и е в тригон с Плутон. Усещането за жена винаги си го е имало, за жалост или не, винаги съм го игнорирала. Околните обаче, за моя досада, винаги ми го напомнят. Аз никога не съм имала време да играя "женски" игри, Юпитер привлича и поглъща цялата ми енергия, за другото време и желание няма.
 
Какво казвате да очаквам от ингреса на Венера в Скорпион? ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #206 -: Октомври 19, 2014, 09:41:00 pm »
при мен МЦ е на 2 градуса и 50 мин в Риби, при положение ,че затьмнението е на 0  Скорпио , влизам ли в допустимите граници , за да кажа че си е тригон?
ами не, но ако ти влезе свиркай  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #207 -: Октомври 19, 2014, 09:42:51 pm »
ами не, но ако ти влезе свиркай  :)
:'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #208 -: Октомври 19, 2014, 09:58:37 pm »
:'(
Ами то дори и да прави тригон с МЦ нали писа, че СЗ е в точен квадрат с Юпитер У10- този квадрат е с по-голяма сила
в съвпад с Плутон У6 може да има някакви трансформации в работата, ежедневието при теб, които ще са за твое добро,  темите на 5д също ще са засегнати- нали СЗ е в 5д, може да изникне нещо ново, да има дълбочина в чувствата, в любимите ти занимания

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #209 -: Октомври 19, 2014, 10:18:15 pm »
Моята Венера е в 8-ми, управлява 8-ми и е в тригон с Плутон. Усещането за жена винаги си го е имало, за жалост или не, винаги съм го игнорирала. Околните обаче, за моя досада, винаги ми го напомнят. Аз никога не съм имала време да играя "женски" игри, Юпитер привлича и поглъща цялата ми енергия, за другото време и желание няма.
 
Какво казвате да очаквам от ингреса на Венера в Скорпион? ;)

May, аз очаквам ти да дадеш някаква насока от личен опит, преживявания . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“