Автор Тема: Венера и сексуалността  (Прочетена 46645 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #165 -: Юли 03, 2014, 11:38:44 pm »
През последните 7 години е започнал този цикъл на промяна. И съвпадна с трудни транзити на тежкари.

На да ти кажа, така се чувствам по-добре - вече не си разпилявам чувствата и съпричастността за сульо и пульо. Енергията е ценен ресурс и трябва да се пази за тези, които наистина заслужават.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #166 -: Юли 03, 2014, 11:45:42 pm »
През последните 7 години е започнал този цикъл на промяна. И съвпадна с трудни транзити на тежкари.

На да ти кажа, така се чувствам по-добре - вече не си разпилявам чувствата и съпричастността за сульо и пульо. Енергията е ценен ресурс и трябва да се пази за тези, които наистина заслужават.  :)
Дали? Дано дойдат тези, нека влязат. :08:
Така изглежда да е по-добре, но и не е. Роботизирано ми е малко. Чакай сега, някой ден ще те хване тока, тогава ще е друго. :08:
Овенът си иска взрива, експлозията,  ай стига сатурн и плутон! Доста! :91:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #167 -: Юли 03, 2014, 11:55:38 pm »
Ще ме хване тока съвсем скоро - първо съвпад на Уран с Меркурий, после ще налази и Венера.

А при контакт с Уран нали се сещате Меркурий колко ще го е грижа какъв ефект създават у някого думите му?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #168 -: Юли 04, 2014, 12:03:40 am »
Ще ми е интересно да споделиш  :). И при мен Меркурий е в Овен, но в 3-та декада - чакам го с нетърпение този съвпад  :d030:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #169 -: Юли 04, 2014, 12:08:31 am »
Понеже темата е за Венера (нека не спамим  :) ), по ми е интересно как ли ще се прояви преминаването на Уран през нея, тя е в доста специфична позиция. Да не ме отнесе някоя извънземна любов през кризата на средната възраст?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #170 -: Юли 04, 2014, 12:14:39 am »
Ами на мен това ми се случи при Уран през Асц и секстил към Венерата в Телец - направо ме отнесе  :57: А при съвпад мога само да гадая, какво ще е  :012:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #171 -: Юли 04, 2014, 12:17:08 am »
Да добавя, че и въпросният е с точна квадратура Слънце / Уран в натала, ексцентрик - точно уранов тип.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #172 -: Юли 04, 2014, 12:20:01 am »
А Уранът ретрограден ли ти е в натала и какъв аспект има с Венерата ти там?  :012:

И той е ретро, и Венера също. Но аспект помежду си нямат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #173 -: Юли 04, 2014, 12:58:39 am »
А за уран съвпад мерк и аз го чакам, защото ще ми е и опозе плутон, трябва да си завържа езика :012:

Уран развързва, не завързва  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #174 -: Юли 04, 2014, 11:08:47 am »
Понеже темата е за Венера (нека не спамим  :) ), по ми е интересно как ли ще се прояви преминаването на Уран през нея, тя е в доста специфична позиция. Да не ме отнесе някоя извънземна любов през кризата на средната възраст?  :012:

за извънземна любов не знам, ама си виж, имаш ли транзити за връзка/любов с мъж с дете (а може и две), и за да можете да сте заедно, ще трябва да приемеш грижата за това дете - един вид, да му бъдеш втора майка. Тогава вече може и собствено да си родиш. Но как ще го вържеш това с транзитите ...... това важи само за следващите 3 години. После нещата се променят.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #175 -: Юли 04, 2014, 02:28:41 pm »
Имаш предвид овдовял мъж с едно или две деца или деца, изоставени от майката? По принцип ми е жал за такива дечица, но все повече се замислям за генетичния материал и за произхода, не зная дали бих рискувала. Независимо от това какви грижи и възпитание му дадеш, някои наследстевни обременености си казват тежката дума, не говоря за заболявания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #176 -: Юли 04, 2014, 03:23:57 pm »
Имаш предвид овдовял мъж с едно или две деца или деца, изоставени от майката? По принцип ми е жал за такива дечица, но все повече се замислям за генетичния материал и за произхода, не зная дали бих рискувала. Независимо от това какви грижи и възпитание му дадеш, някои наследстевни обременености си казват тежката дума, не говоря за заболявания.

Вдовец или разведен. И би трябвало да е стабилен, сериозен мъж - цифрите са такива.

По принцип, може да ти идват някакви идеи/проблясъци, да помогнеш на някои изоставени деца, или на някоя самотна майка - примерно с пари или някаква услуга. Не се замисляй - направо го прави, ако се "срещнеш" с такава ситуация. Не е задължително да ги взимаш при себе си - можеш и от дистанция да направиш помощта. Като, това са си две различни неща - мъжа с детето си е мъж, а помощта си е помощ. Действай според това, кое ти се изпречи по-рано на пътя. Според мен, ако е помощта и ти откликнеш със сърцето си, мъжът след това ще дойде. Първото може да е проверка. Знам ли как точно ще стане?
Може би пък твоите знания, упоритост, твърдост да помогнат на някоя уплашена самотна майка за нещо - я докумен някакъв, я нещо друго .... неведоми са пътищата Божии .... просто внимавай, какво идва.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #177 -: Юли 04, 2014, 03:50:36 pm »
Хепи, достатъчно съм помагала. Хубави съвети давате, но изобщо не познавате живота ми – каква съм и какво съм правила. Сега не съм в ситуация да издържам самотна майка с дете – такива липсват в обкръжението ми (ако имах такава приятелка, щях да подам ръка - според възможностите, с които разполагам). Преди няколко години щях да приютявам и издържам бременна приятелка, която временно напуснала мъжа си. Впоследствие се оказа, че проблемът е и в нея – има нужда от такъв начин на живот и постоянно да мрънка и да е недоволна от съпруга и отношението му. И истината е, че не живее зле и не изпитва материални затруднения, за да бъде подпомагана. Това просто е номер в живота – всеки е възприел някаква роля и я играе.

И още нещо - след постоянна загриженост за някого и за чуждите проблеми в един момент осъзнах, че съм се превърнала в магнит за консуматори и паразити. И бях много изненадана да разбера колко много хора са с такава нагласа. Това цифрите на моята дата на раждане показват ли го - че ще бъда обект на консумация, че все имам да давам?  ;D

Така че засега се задоволявам с изхранване на улични кърмещи котки и техните безбройни котила.

Сега да не си помислиш, че ти се репча – разбирам какво искаш да кажеш (и да помогнеш със съвет и добра дума), просто обяснявам ситуацията.


За ръчкането и ината си абсолютно права! Няма такъв инат наистина.  :012:

Хепи, а изпуснатият предишен шанс на каква възраст трябва да е бил - това номерологично вижда ли се? Стана ми интересно...



« Последна редакция: Юли 04, 2014, 03:54:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #178 -: Юли 04, 2014, 04:00:41 pm »

На въпроса ти за "използването" - ако е било в периода от 20 до 30години - мога да кажа някои неща, но те вече са минало.

Позволявам се да ти ги казвам тези неща, защото цифрите ти са много красноречиви и ясни. :)

Да, абсолютно точно - в периода от 20та до 30та годишнина бях абсолютна будала, оттам нататък пак, но по-малко.  ;D

А за пропуснатия шанс кога мислиш, че е бил? Просто се чудя кой е бил "щастливецът".

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Венера и сексуалността
« Отговор #179 -: Юли 04, 2014, 04:09:57 pm »
Happy, разполагаш ли с линкове към знанията по номерология, които използваш в анализите си?