Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 29834 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #30 -: Февруари 20, 2014, 11:59:02 am »
Не бяха 2-3 дни а баше още на следващия ден! :D :D :D
Така веднъж с братовчедка ми, сънувах нещо гадно и на следващия ден и гърми лаптопа, след седмица пак сунувах нещо гадно с нея и тогава на следващия ден и гръмна другия компютър ... Хората ми забраняват да ги сънувам вече.  :85:
Преди около месец сънувах много негативен сън с другата ми братовчедка, която не живее в България (явно антенките ми ловят на хиляди километри разстояние ;D) и тя точно тогава е скъсалa с гаджето си ... Сънувах и дядо ми като се разболя, а тогава уж всичко му беше наред, но после се установи, че е закъснял да ходи на лекар (а е трябвало да отиде, когато го сънувах) и след това състоянието му доста се е влоши.

Иначе Рени не мисля, че умея да си повиквам хора, а просто усещам кога някой си мисли за мен... понякога. Не че го осъзнавам, а просто внезапно се сещам за човека, който си мисли за мен.  ;)

Разстоянието не е от никакво значения явно, защото пак ще дам пример за братовчедка ми от чужбина, не си бяхме писали около месец, а аз и отварям чата и тя в същото време ми пише и аз на нея по същото време. Няма как да е случайно всичко това - развита телепатия си е.  :012:
« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 12:04:47 pm от AzaZaeL »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Телепатия
« Отговор #31 -: Февруари 20, 2014, 12:34:31 pm »
Все ми се струва, че само по голия хороскоп не може да се отчете телепатията, ясновидството, ясночуването и прочие щуротии от сорта. Едни и същи констелации не правят хората еднакви. Някак по ми се струва правилно да се отчитат нивата на отработка на планетите участващи в дадени конфигурации, но дори и това не е правилно... Има хора, които хал хабер си нямат от нищо, но ВА е решил в тази им инкарнация да са телепати или ясновидци - тва като неуките врачки по дивите села...

Въобще си е необходимо да се познава човека. И например да се направи сверка поне на стотина изявени телепати например на хороскопите им и дори и тогава няма да е някаква представителност за астрологията. Ок, Уран е висша октава на Мерка, ама кой къде го избие, па може и на лудост да го избие човека  :57:. Хеле па както Нептун е отговорен за сливането, а при телепатията си е нужно сливане на енергии за да можеш да "четеш" другия, та един квадрат на Мерк с Нептун може да си даде сериозни умствени отклонения  :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #32 -: Февруари 20, 2014, 12:38:55 pm »
Не бяха 2-3 дни а баше още на следващия ден! :D :D :D
Така веднъж с братовчедка ми, сънувах нещо гадно и на следващия ден и гърми лаптопа, след седмица пак сунувах нещо гадно с нея и тогава на следващия ден и гръмна другия компютър ... Хората ми забраняват да ги сънувам вече.  :85:
Преди около месец сънувах много негативен сън с другата ми братовчедка, която не живее в България (явно антенките ми ловят на хиляди километри разстояние ;D) и тя точно тогава е скъсалa с гаджето си ... Сънувах и дядо ми като се разболя, а тогава уж всичко му беше наред, но после се установи, че е закъснял да ходи на лекар (а е трябвало да отиде, когато го сънувах) и след това състоянието му доста се е влоши.

Иначе Рени не мисля, че умея да си повиквам хора, а просто усещам кога някой си мисли за мен... понякога. Не че го осъзнавам, а просто внезапно се сещам за човека, който си мисли за мен.  ;)

Разстоянието не е от никакво значения явно, защото пак ще дам пример за братовчедка ми от чужбина, не си бяхме писали около месец, а аз и отварям чата и тя в същото време ми пише и аз на нея по същото време. Няма как да е случайно всичко това - развита телепатия си е.  :012:

Нямах предвид буквално ,че ги викаш,изразих се символично,разбира се.Благодаря ти много за споделеното,приемам че всичко това се случва несъзнателно и най-вече сънувайки. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #33 -: Февруари 20, 2014, 01:27:11 pm »
Хеле па както Нептун е отговорен за сливането, а при телепатията си е нужно сливане на енергии за да можеш да "четеш" другия, та един квадрат на Мерк с Нептун може да си даде сериозни умствени отклонения  :D...
Познавам един такъв Меркурий и мяза малко на бавноразвиващ. Да не говоря за нещата, които мисли и говори - никаква логическа свързаност и си вярва, когато лъже! Също така има нуждата да живее в някакъв негов филм, защото реалността не му харесва. :) Иии да сериозни са психическите отклонения ...  :72:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2014, 01:32:57 pm »
Хеле па както Нептун е отговорен за сливането, а при телепатията си е нужно сливане на енергии за да можеш да "четеш" другия, та един квадрат на Мерк с Нептун може да си даде сериозни умствени отклонения  :D...
Познавам един такъв Меркурий и мяза малко на бавноразвиващ. Да не говоря за нещата, които мисли и говори - никаква логическа свързаност и си вярва, когато лъже! Също така има нуждата да живее в някакъв негов филм, защото реалността не му харесва. :) Иии да сериозни са психическите отклонения ...  :72:

А Луната тук ,има ли връзка под някаква форма с Нептун/Риби ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #35 -: Февруари 20, 2014, 01:42:11 pm »
Луната е в близнаци ... прави куинконс с Нептун и Уран, прави тригон с Мерка му. Явно съм твърде прагматичен за неговите патологични вярвания. Мерка му е ретрограден и изгорял освен това.  :29: Иначе не е тъп, просто си има психически отклонения.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #36 -: Февруари 20, 2014, 01:48:34 pm »
Луната е в близнаци ... прави куинконс с Нептун и Уран, прави тригон с Мерка му. Явно съм твърде прагматичен за неговите патологични вярвания. Мерка му е ретрограден и изгорял освен това.  :29: Иначе не е тъп, просто си има психически отклонения.  :012:

Не е точно психични отклонения ;)

А МЦ /10-ти дом,по някакъв начин свързан ли е със същите предпоставки-Риби /Нептун ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телепатия
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2014, 02:03:18 pm »
Риби са му вмъкнати в първи дом. Стрелец е на МЦ и 10 дом е празен - без планети близо до куспида. Друго идеалистично в хороскопа му мисля, че няма. То стигат вече предпоставките. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #38 -: Февруари 20, 2014, 02:18:34 pm »
Риби са му вмъкнати в първи дом. Стрелец е на МЦ и 10 дом е празен - без планети близо до куспида. Друго идеалистично в хороскопа му мисля, че няма. То стигат вече предпоставките. ;)

Благодаря .

Юпитер в Риби ,в 12-ти  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #39 -: Февруари 21, 2014, 08:01:21 pm »
Като разсъждавам за телепатията логическия сравнявам с радио.Главните части на радиото са антена,усилвател,тунер .Мисля може да се направи аналогия за антена риби,12 дом ,Нептун-дълги вълни,скорпион,8дом,Плутон-средни,рак,4дом,Луна-къси .За усилвател-юпитер.стрелец,9дом /да усили сигнала/.За тунер/настройка на станцията-Плутон,скорпион,8 дом .За предаване на сигнал аналогия е радиопредавател-същите елементи,но доколкото знам е нужен източник на по силна енергия към тях,примерно Слънцето или силен Юпитер.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #40 -: Февруари 21, 2014, 09:57:58 pm »
Като разсъждавам за телепатията логическия сравнявам с радио.Главните части на радиото са антена,усилвател,тунер .Мисля може да се направи аналогия за антена риби,12 дом ,Нептун-дълги вълни,скорпион,8дом,Плутон-средни,рак,4дом,Луна-къси .За усилвател-юпитер.стрелец,9дом /да усили сигнала/.За тунер/настройка на станцията-Плутон,скорпион,8 дом .За предаване на сигнал аналогия е радиопредавател-същите елементи,но доколкото знам е нужен източник на по силна енергия към тях,примерно Слънцето или силен Юпитер.

Хареса ми  ;)
Според мен,обаче усилвател са външните планети-Уран,Нептун и Плутон,антената -Луна ,тунер -6/12 ,подвижен кръст,предавател -Меркурий и вече същите поставени специфично .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #41 -: Февруари 21, 2014, 10:26:39 pm »
Рени,направо ме шашна,точно се бях включил скрито и след 5 секл се появи отговора ти.Уран съм го изключил,понеже се свързва с телевизия/по скоро с ясновиждане е аналогията,някакви внезапни прозрения/,меркурий са собствените мисли и говорене-те по скоро биха били смущаващ сигнал,едно изпразнено от мисли съзнание като че ли е нужно,Плутон за тунер  защото едновременно трансформира/променя/,а като е нагласен фиксира ,това е моя интерпретация ,Меркурий,може би е включен като управител на дева,да така енергията му е по ,,ин,, ,по вътрешна,той ли наистина управлява дева или Прозерпина не ми е ясно.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2014, 10:46:03 pm »
Имам един проблем напоследък,като си мисля нещо по телевисра го повтарят,понякога почва предаване на темата по която мисля,астрологически силно ми е акцентирана Луната в момента,това не знам какво е вид телепатия ли ,синхронизация ли или психическо отклонение ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #43 -: Февруари 21, 2014, 10:48:33 pm »
Oposit,аз също предполагам кои може да са предпоставките ,по-скоро ги визуализирам. ;)

Плутон за да трансформира ,първо трябва да има какво ,тогава се налага да включим и Марс,без Меркурий няма "внос " и "износ " на мисли ,но не може без Луна и Вода/Овен ,защото телепатията е "клон" на интуицията .
Аз съм лаик в техниката и технологиите ,така че може би и неправилно да съм направила аналог със същите ,но всички външни планети докосвайки лични усилват енергията им .

Ха ,как така намеси Прозерпина и какво знаеш за нея ,стана ми любопитно ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #44 -: Февруари 21, 2014, 10:56:51 pm »
Имам един проблем напоследък,като си мисля нещо по телевисра го повтарят,понякога почва предаване на темата по която мисля,астрологически силно ми е акцентирана Луната в момента,това не знам какво е вид телепатия ли ,синхронизация ли или психическо отклонение ???

Уран /Плутон ли "държат " в периода Луната ти ?1?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“