Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290878 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1680 -: Декември 07, 2017, 05:36:26 pm »
Транзита на Сатурн у9,у10  през 7дом-криза в брака,прекъснах връзка с близки хора,уреждане на документи,чести срещи с адвокати,нотариуси.Спря стационарен в опозиция на луната ми,спря завинаги и месечният ми цикъл,мама сключи брак отново с баща ми.

Ти асц Близнаци ли имаш? Кое ти е на върха на 10-ти дом - Козирог или Водолей? И коя зодия си?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1681 -: Декември 07, 2017, 07:34:36 pm »
Ти асц Близнаци ли имаш? Кое ти е на върха на 10-ти дом - Козирог или Водолей? И коя зодия си?
Да,близнаци ми е асц,10 дом-водолей,зодия-водолей.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1682 -: Декември 08, 2017, 01:17:34 am »
като си говориш за тр.сатурн в 5 дом,редно е да се спомене,че неподходящите хора са защото имаш да учиш урочета по натал

луна каре уран ,привличат те  партньори с ексцентрични отклонения
венера, У5,12 д.- заточена каре нептун/7д./нереални очаквания във връзките,неправилни преценки за партньор
сатурн каре слънце,ест.сигнф. на 5-домните трепети,изисква сериозно отношения от твоя страна в  любовта,
марс е диспозитор на венера и сатурн, съвпад е с венера и каре към нептун-
осмисли как се заявяваш в една връзка,в квинконс с плутон в 5 дом-повтаряш едно и също,а трудно се променяш,
изолираш се вместо да промениш поведението си

трябва да преодолееш твой вътр.бариери,който ти пречат да имаш самочувствие в една връзка
много трудно достижимо с дадените ти венера и луна,като сигнф.на партньори,които привличаш
и не на последно място 5 дом е 12 сатурнов преди възврат,разочарованието ,болката,отхвърлянето  е все по 12,
преживяваш ги,когато грешиш в избора си на партньор,избираш такива,който не са дълготрайно важни за теб
любовта не е само емоции и кекс,тя е доверие,отговорност,споделеност,взаимност,грижа ,мисъл ,позитивно заредена за другия,да започва и да свършва деня ти

Да на мен по натал ми е дадено да страдам в любовта ... тогавашното ми гадже ме изостави и на следващия месец се ожени за друг. Това беше към края на транзита през пети. От тогава 2013 до сега никакви интимни връзки ... тогава бях на 28 сега почти 33

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1683 -: Декември 08, 2017, 11:09:33 am »

Да на мен по натал ми е дадено да страдам в любовта ...

Как ти е показано това в картата ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1684 -: Декември 08, 2017, 11:13:45 am »
Как ти е показано това в картата ?

И какво е дадено в картата за да компенсира това? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1685 -: Декември 08, 2017, 03:21:13 pm »
И какво е дадено в картата за да компенсира това? :)


Ха, ха, при мен е компенсирано с 2 DD/E.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1686 -: Декември 08, 2017, 03:37:07 pm »
Рени номер сутиен ли е това, чашки ли  :012: че пак не вдявам ,наистина ме удари ретрото в процесора и съвсем изглупях от два дни .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1687 -: Декември 08, 2017, 03:50:59 pm »
Рени номер сутиен ли е това, чашки ли  :012: че пак не вдявам ,наистина ме удари ретрото в процесора и съвсем изглупях от два дни .
Този път вдЯна от първия път.  :clap:  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1688 -: Декември 08, 2017, 04:04:21 pm »
Квадрата на Нептун към Венера/Марс дава разочарованието , жаждата за невъзможната любов, Флоранс Найтингейл , първата жена медицинска сестра е имала такъв аспект. Любов към умиращите / болни войници от Кримската война ... С какво го компенсирам Венера -секстил - Юпитер според мен дава брак / връзка по любов, още повече , че Венера е управител 5 , Юпитер 7/10 , Сатурн ги тригонира - държи ...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1689 -: Декември 10, 2017, 07:23:02 pm »

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1690 -: Декември 20, 2017, 07:58:42 am »
Айде, "честито" на Козирозите! Сатурн от днес е в техния знак.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1691 -: Декември 20, 2017, 01:45:54 pm »
Квадрата на Нептун към Венера/Марс дава разочарованието ,
С какво го компенсирам Венера -секстил - Юпитер според мен

Компенсира се и с тригон(и) в картата, към 3,7,11, леки аспекти към планети в Телец и/или Везни.  :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1692 -: Януари 04, 2018, 10:03:26 am »
Приятелка, слънчев стрелец, слънцето в края на трета декада, баща й починал. Сатурн вече е бил излязъл от стрелец.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1693 -: Януари 04, 2018, 10:55:51 am »
Една приятелка на майка с която се познават от 4 ти клас близо 50 години я диагностцираха с рак на белите дробове веднага щом сатурн влезе в Козирога. И двете в момента са във втори сатурнов възврат.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1694 -: Януари 04, 2018, 05:27:54 pm »
Приятелка, слънчев стрелец, слънцето в края на трета декада, баща й починал. Сатурн вече е бил излязъл от стрелец.

Че Сатурн.. Какво общо има,какво като е Сатурн в Козирог.. Нали трябва 8-ми дом да е замесен... При мен Козирог е на върха на 8-ми дом... Какво да очаквам... Смърт,тъга,травма..??