Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290768 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #75 -: Март 06, 2014, 09:51:42 am »
Аз на Уран там съм му свикнала, че и с Нептун в другия край на 2д. Като брашнен чувал съм, а парите изтичат през пръстите ми. А все се опитвам да се контролирам, да заделям... Но сега със Сатурн близо до Урана ми се наби канчето сериозно. :lol_hitting:

Тр.Сатурн  върху Уран  в емоционална карта ,ще придаде форма и реализира творческите прозрения,идеи и ще "изравни" нивото на сляп идеализъм с реалността.
 
Yaya,в частност -твоята карта ,Сатурн още не е капсулирал  Уран ,посочвайки  и Марс,и Слънце ,и нодална ос,когато това се случи в края на лятото ,ще е добре да реализираш или сбъднеш една възможност ,която имаш по натал и тогава ще разбереш (щом за теб е важно) ,къде "живее" Уран в натала ти-дали Ти ще пътуваш навън по работа или работата ти ще "пътува" към теб отвън. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #76 -: Март 06, 2014, 10:08:24 am »
Да, страстна ми лейди, това доста хора (аз и други от форума) го очакваме. Може с 6д да е свързано, а може и със 7д, но при всички положения ще е дадено по натал.
При все, че Уран го усещам само и единствено като квадратиращ У7, крайно време е да се прояви в цялата си същност.

Аз викам да взема да кача солара вече, а?  ;)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #77 -: Март 06, 2014, 11:49:02 am »
Да, страстна ми лейди, това доста хора (аз и други от форума) го очакваме. Може с 6д да е свързано, а може и със 7д, но при всички положения ще е дадено по натал.
При все, че Уран го усещам само и единствено като квадратиращ У7, крайно време е да се прояви в цялата си същност.

Аз викам да взема да кача солара вече, а?  ;)

А ,може би винаги е свързано с 10 дом ,както го очаквате и както не го очаквате с Луна /4-ти  ?!?  ;)

Нали търсим специфика ,как ще се отрази съвпада на тр.Сатурн върху доста хора с конфигурация Уран /Сатурн ,според темперамента на съответния натал или ...?!?


P.S.За протокола и по темата за Сатурн -сега съм само "лейди" ,а на същата не са и присъщи страсти .)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #78 -: Март 06, 2014, 01:06:45 pm »
Да, затова казах, че доста хора го очакваме. При мен обаче го очаквам да повлияе на 6, 7, 4 и 2, а 10ти не съм сигурна. А това за Луна в 4ти не го разбрах.

Май прие прекалено лично обръщението и този път. Ще се опитам занапред да се ограничавам само до "Рени", не искам да се сърдиш :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #79 -: Юни 13, 2014, 02:08:08 pm »
Здравейте, някой може ли да ми каже какво може да се случи при транзит на сатурн през  натална венера която ми е 1 дом в скорпион Благодаря ви предварително :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #80 -: Юни 13, 2014, 02:16:49 pm »
Здравейте, някой може ли да ми каже какво може да се случи при транзит на сатурн през  натална венера която ми е 1 дом в скорпион Благодаря ви предварително :)
Здравей  :)
Ако Скорпион е на Асц-та, Венера е управител на 7-ми дом. Акцентирана е оста 1-ви / 7-ми, предполагам ще доведе до преразглеждане на партныорски взаимоотношения. Кои домове попадат във Везни и Козирог, Сатурн в кой натален дом е?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #81 -: Юни 13, 2014, 02:31:06 pm »
Сатурн ми е 12 натален дом, Везни 11 дом, Козирог 2 дом
Имам връзка от 3 години дано не ми се разпадне връзката  ???


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #82 -: Юни 15, 2014, 12:02:00 am »
Здравейте, някой може ли да ми каже какво може да се случи при транзит на сатурн през  натална венера която ми е 1 дом в скорпион Благодаря ви предварително :)

Стагнация във финансите за лично и общо ползване,липса на желание за любов,секс ,романтика,може да не се харесваш в периода,социалните контакти да не те удовлетворяват,може да прекъснеш някои приятелства ,но да заздравиш други,ще останат изпитаните във времето,ангажиментите ти сега ,ще дадат резултати след време,смяна на статус... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #83 -: Юни 15, 2014, 12:21:40 am »
Сатурн ми е 12 натален дом, Везни 11 дом, Козирог 2 дом
Имам връзка от 3 години дано не ми се разпадне връзката  ???

Наскоро си преживяла сатурнов възврат, по-скоро би трябвало да те отпуска вече. Ако наталният Сатурн е във Везни, може да узакониш връзката си по-скоро, надали да я прекъснеш.

ПС. Слънцето и Луната въвлечени ли са в случая - Сатурн закача ли ги?
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 12:24:32 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #84 -: Юни 15, 2014, 07:54:07 pm »
Наталния ми Сатурн е в Скорпион в 12 дом,Венерата ми и тя е в скорпион в 1 дом. Сатурн ми мина два пъти през асцендента и той ми е в скорпион :) скоро ще мине трети път, но много се страхувам да не ми се разпадне връзката като ми мине през наталната венера, а луната ми е в рак в 8 натален дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #85 -: Юни 15, 2014, 08:09:00 pm »
Недей чак толкова да се страхуваш, защото Сатурн е по материализацията.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #86 -: Юни 15, 2014, 08:21:59 pm »
Lilla, имаш предвид, че може да ми се отрази на финансите ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #87 -: Юни 15, 2014, 08:23:13 pm »
Нищо конкретно, аз не съм ти виждала хороскопа. Имах предвид да не се фиксираш върху страховете си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #88 -: Юни 16, 2014, 10:19:36 pm »
Подходи нестандартно към нестандартния проблем-изказвай се с възможно най-малко и конкретни думи

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #89 -: Юни 16, 2014, 10:26:49 pm »
Папи, аз започвам елементарни думи да забравям, камо ли да се изразя точно. Просто все едно временно са изтрити от паметта ми и след това си идват. И трябва да търся синоними ли какво ли не, за да кажа неща, които принципно се казват с една дума.  :85: :85: :85: :85:

Аз съм така непрекъснато  :012: