Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268388 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #825 -: Юни 02, 2015, 08:39:42 pm »
  :-\ :D :D :043: :043: То е защото нямаш пестелив асц Рак,който си обича парите  :d030:  :57: Имаш ли нещо във Водолей или много аспектиран Уран  :29:
Тук мога да те опонирам аз съм с ац рак и честно казано трудно мога да се определя като пестелива.
« Последна редакция: Юни 02, 2015, 08:43:46 pm от adelina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #826 -: Юни 02, 2015, 08:41:41 pm »
Днес натопиха още една колежка заради едно малко, хитро и подмолно джудже със стационарно-ретрограден Меркурий в Дева. Тая направо ми идва да я смачкам като гнусно насекомо, толкова е подло и подмолно! И злоупотребява със специално отношение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #827 -: Юни 02, 2015, 08:42:30 pm »
аз като го имам, та до преди 3-4 години и аз бях същата шматка  :57:

пък и тя има извинение - ретро Мерка си е направил шега с нея :)
Имам планети във Водолей и аспектиран Уран,но с тригони от Сатурн и само веднъж ми се е случило да загубя пари-банкнота от 50лв,защото преди много време си държах парите в задния джоб на дънките  :012: Много ме беше яд!  :57:
Може ли след 5 дена да се сетиш,че си потумясал някъде картата  :-\ :38: :-* :D

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #828 -: Юни 02, 2015, 08:44:14 pm »
Тук мога да те опонирам аз съм с ац рак и честно казнао трудно мога да се определя като пестелива.
Аз тренирам за пестеливост,не че ми се отдава,но вече не съм безотговорна към парите както съм била  :012: ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #829 -: Юни 02, 2015, 08:46:18 pm »
не, нямам.
имала съм транзитен уран секстил натална луна. луната ми е в близнаци. 

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #830 -: Юни 02, 2015, 08:47:15 pm »
Аз тренирам за пестеливост,не че ми се отдава,но вече не съм безотговорна към парите както съм била  :012: ;D
Пожелавам си искрено, някой ден да те стигна , а за губенето на предмети от дете съм бог , но последно време не ми се е случвало.До преди няколко години редовно ключове, просто нямам равна в това отношение. :) :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #831 -: Юни 02, 2015, 08:50:22 pm »
не вярвам да е само от единия Мерк, аз също съм с Мерк в дева,

Да де, тя си има и други дадености, за които съм споменавала - скорпи Луна в съвпад с Плутон и в опозиция с Марс /Марс в тригон с Меркурий/. От малко вече се е научило много хитро да се измъква и да топи другите, за да мине между капките. Но аз съм безмилостна и в такива ситуации газя като валяк. А напоследък, откакто Уран ми погази наталния Меркурий, си падам по показни акции - цирк да става! ;D

24-годишна пикла натопи 50-годишна жена с три висши образования, в пъти по-опитен и по-квалифициран специалист.

« Последна редакция: Юни 02, 2015, 09:08:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #832 -: Юни 02, 2015, 08:54:49 pm »
По оста Рак/Козирог са скръндзите, Везните също добре си правят сметката. Овенът и да иска да пести, не може - животът с непохарчени пари е сив и безцветен!  :57:  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #833 -: Юни 02, 2015, 08:58:09 pm »
Да,не е от Асц Рак,а е от слънцето в Овен - вече се убеждавам почти на сто процента,това е поредният пример. Големи скръндзи са тези... :X Ориентирани са само към вземане,но не и даване!
Дали всички кардинални знаци не са такива? За Овен,Везни и Козирог имам достатъчно примери вече(мисля).
И теб ще те опонирам сега аз съм със слънце в козирог и мога да ти кажа,че в повечето пъти се мразя на моменти заради това , че давам пари потчти без никакви проблеми.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #834 -: Юни 02, 2015, 09:09:19 pm »
Пожелавам си искрено, някой ден да те стигна , а за губенето на предмети от дете съм бог , но последно време не ми се е случвало.До преди няколко години редовно ключове, просто нямам равна в това отношение. :) :)
Аз не съм стигнала много далече,само до там да се замислям,че мога и без еди-кое си,но не искам  без него :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #835 -: Юни 02, 2015, 09:17:28 pm »
По оста Рак/Козирог са скръндзите, Везните също добре си правят сметката. Овенът и да иска да пести, не може - животът с непохарчени пари е сив и безцветен!  :57:  ;D
Абе и оста Рак/Козирог не може да подтисне широкопръст Овен  :D ако спестя от едно,намирам друго,по-"умно",за което да си профукам парите  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #836 -: Юни 02, 2015, 09:38:25 pm »
Темата се казва "Ретрограден Меркурий"!!!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #837 -: Юни 02, 2015, 09:40:09 pm »
Съжелявам за спама спирам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #838 -: Юни 02, 2015, 09:58:46 pm »
По ретро Меркурий имаме нова колежка в отдела, да видим докога ще издържи... Дева с Луна в Козирог, тази ще да е от търпеливите ;D

Естествено стелиумната Риба не пропусна и нея да я захапе - толкова фино, че някой друг трудно би се сетил, че е целенасочено. Не се сдържах и още по-елегантно отклоних атаката.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #839 -: Юни 02, 2015, 10:25:39 pm »
Да ти кажа, аз също такива приятели привличам, изключенията се броят на пръсти. Смучат каквото могат, а ако няма какво, просто не си им нужен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui