Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268403 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #990 -: Октомври 06, 2015, 10:22:30 pm »
Правилно ли схващам, че като се появи момиче, преценяваш възможностите за "пропуск" на нещо по добро/сгодно- във физически, социален и всякакъв там план, което ти пречи да се отдадеш и опознаеш човека до себе си? Знаеш ли колко гадно е това?

Уран , точно за това говорех !!! Глупости в главата ми , търся иделната партньорка , като не забелязвам хората около мен, и най-гадното е , че си въобразявам , че никой не ме харесва ... а то не било така изобщо , грешни преценки - Натално Венера/Марс - управители 5 и 6 ти квадрат натален Нептун , кацнал при това на Десцедента!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #991 -: Октомври 06, 2015, 10:23:57 pm »
Де да знам, аз ли съм станала старомодна или вече започвам да остарявам... Но за мен да правиш секс с някого не е като да отидеш на кино или на цирк  ;D, създава се една емоционална привързаност, дори ако не сте сериозна двойка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #992 -: Октомври 06, 2015, 10:32:22 pm »
не знам Акрукс, преебавам всичко , което се докосне до мен. Нямам никаква увереност, никаква.
Акрукс, иначе си права, доста положителен човек съм и ме харесват хората ...
Колкото до секса, мисля че трябва да взема мерки с тази моя сдържаност, че взеха да се появяват симптоми на импотентност вече ...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #993 -: Октомври 06, 2015, 10:37:32 pm »
не знам Акрукс, преебавам всичко , което се докосне до мен. Нямам никаква увереност, никаква.
Акрукс, иначе си права, доста положителен човек съм и ме харесват хората ...
Колкото до секса, мисля че трябва да взема мерки с тази моя сдържаност, че взеха да се появяват симптоми на импотентност вече ...
Тъй като работя само с мъже,от тях знам,че когато един мъж дълго време няма сексуален живот,дори да е млад,пишката му приключва да пенис.За това вземи мерки и стига с романтичните идеали.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #994 -: Октомври 06, 2015, 10:39:46 pm »
Greg, имаш проблем с доверието. Познато ми е. Мисля, че разбирам/чувствам това, което се опитваш да кажеш. Не ти харесват повърхностни отношения и да си един от многото, които "опознават". :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #995 -: Октомври 06, 2015, 10:40:18 pm »
Айде, айде, стига сте се правили на скромни  ;D - съвпад Венера/Марс в Овен и импотентност!  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #996 -: Октомври 06, 2015, 10:42:45 pm »
Айде, айде, стига сте се правили на скромни  ;D - съвпад Венера/Марс в Овен и импотентност!  :012:
Неговият Марс кога е бил Марс?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #997 -: Октомври 06, 2015, 10:43:45 pm »
Айде, айде, стига сте се правили на скромни  ;D - съвпад Венера/Марс в Овен и импотентност!  :012:

И аз съм с Венера в овен. Да, мога да бъда доста темпераментна както и айсберг, впрочем. Най- често- айсберг.
п.п.Гледам, че на Грег Венера, Слънце и Меркурий са на 4 градуса от моите.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #998 -: Октомври 06, 2015, 10:44:39 pm »
Неговият Марс кога е бил Марс?

Мъжът не се ли увлича по Венера, а се самоутвърждава/налага се като мъж по Марс?

Пак оспамихме темата  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #999 -: Октомври 06, 2015, 10:45:16 pm »
Неговият Марс кога е бил Марс?

 :012: Моят Марс, Марс ли е?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1000 -: Октомври 06, 2015, 10:45:28 pm »
Айде, айде, стига сте се правили на скромни  ;D - съвпад Венера/Марс в Овен и импотентност!  :012:

Тези съвпади са много коварни според мен. Също като съвпад слънце луна, не е най-доброто положение в една карта, нали? Още повече ако едната планета е в собствен знак, а другата в падение...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1001 -: Октомври 06, 2015, 10:45:34 pm »
Да Уран , пак си в десятката... като човек , който живее много години в чужбина и сам си мисля , че всеки потенциално ще ми навреди и дори и хората , които държат на мен , няма как да го покажат и няма как го видя и да стане нещо.
Лили , надявам се да си права :) да има обрат този ''малък проблем'' за сега :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1002 -: Октомври 06, 2015, 10:47:07 pm »
Най- често- айсберг.

И аз, но за моята поне има обяснение - ретроградна, в съвпад с ЮЛВ. Иначе откъм празни приказки го докарвам /задължителна прелюдия/ - Венера в съвпад с Меркурий.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1003 -: Октомври 06, 2015, 10:49:42 pm »
Дракон без да те познавам :) доста ме привличаш , много си ми дива. Този Марс/Венера ми дава страхотни умения в леглото , това е вярно , но трудно искам да стигна до там. То е страст , то е нежност, поглъщащ и отдаващ ... ама трудно преборвам психиката си. Мисля си , че ще ме изоставят и предадат. А все пак живея в Западна Европа , хоарата тука никога не си показват чувствата. Много рядко.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1004 -: Октомври 06, 2015, 10:51:50 pm »
Грег, сексуалното общуване не отрича любовта и идеалите. Какво мръсно намираш в него? Освен някакви идеали, което навярно идва от карето на Нептун.
Не казвам, че трябва да се отречеш от романтичните възгледи, те не са лоши. Но ти направо отричаш едно звено от веригата.
Още малко и ще искаш секс след първата брачна нощ. Не сме диваци. Отпусни се, харесай си едно момиче, нека има тръпка в сърце, душа, тяло. И я нацелувай, за бога!
Никой не е длъжен на друг, нито му е собственост, нито обещава да е завинаги с него. Но това твоето ми прилича на изнудване някакво. Малко манипулативно, жертвено - ще има секс, ако имам уверение, че сме двойка и си до мен. Е... Не е много хубаво това.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.