Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 200134 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #435 -: Април 11, 2016, 12:36:19 am »
Нека всички да печелим джакпот!  :1rij:  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #436 -: Април 11, 2016, 11:26:38 am »
Извинете ме за глупавия въпрос, но дали дир. Юпитер съвпад нат. асц може да даде печалба от тотото? Като Юпитер по натал управлява 8-ми и 9-ти дом(където е и натална венера).   ;D

трябва да има връзка със 2 и 11/5 дом.
По натал също. Или поне венера/Плутон/Уран/Юпитер връзка с тези домове

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #437 -: Април 12, 2016, 03:47:25 pm »
От известно време започнах да изследвам дирекциите за събитийност.
Забелязвам, че за догодина имам квадратури по всякакви точки, засягащи 5, 8, 11 домове, а нещата започват от затъмненията тази есен, които ми активират точки по стелиума в 10д, после лунното е точно върху Сатурна в 11д.

Открихме с една позната, че дир Луна от 8д ми квадратира мидпойнт 5/8, както и там върху Луната е и пр. К7.
Изобщо, бая квадратури с транзити на Уран върху Луна, Сатурн върху У5, възврат на нодална ос, и за капак активно участие пак около стелиума в 10, а после и в 11д на прогресивна Луна.
При обрата на нодалната ос животът ми се обърна на 180градуса. Сега кво ли ме чака при възврата, не знам. При предишния възврат животът ми придоби съвсем нов облик.

Някой минавал ли е през подобна година, с толкова квадратури по дирекции? С какво свързвате активни 5, 8, 11 домове?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #438 -: Април 12, 2016, 03:54:56 pm »
Яя, кои са управителите на 5/8 домове?
За 5, 8, 11 виж и производни на кои са. Малко става сложно в един момент, но може да ти дойдат идеи.

И на мен ми стана интересно цялото това разнищване на картите и също ще погледна моята довечера :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #439 -: Април 12, 2016, 04:04:52 pm »

Открихме с една позната, че дир Луна от 8д ми квадратира мидпойнт 5/8,

това можеш да го изключиш. Ако беше съвпад, ... ок .... ама чак пък квадрат .... Тка или иначе, мидпойнтите в дирекциите идват в повече. Има достатъчно други реални аспекти.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #440 -: Април 12, 2016, 04:07:47 pm »
Ами точно това е другото, което ми се казва - дирекциите активират планети, купсиди, оси и мидпойнти. А аз тепърва прохождам.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #441 -: Април 12, 2016, 04:12:00 pm »

Някой минавал ли е през подобна година, с толкова квадратури по дирекции? С какво свързвате активни 5, 8, 11 домове?

Яя, имаш само една квадратура на дир куспида и две квадратури на планети .... къде ги видя толкова много. Не се вкарвай излишно в притеснения.

дир Асц към Юпитер
дир Плутон към Марс
дир Луна към Юпитер

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #442 -: Април 12, 2016, 04:16:55 pm »
Яя, кои са управителите на 5/8 домове?
За 5, 8, 11 виж и производни на кои са. Малко става сложно в един момент, но може да ти дойдат идеи.

И на мен ми стана интересно цялото това разнищване на картите и също ще погледна моята довечера :)

От там идва многостта на нещата - в 11 са събитията, за 5д - активита се планети Нептун и Юпитер, а за 8д се активира с дир. Луна там, ама виж сега Хепи как ми я отвя.

Хепи: И опозиция на МЦ с Мерка, пак в тези домове, в солара имам 5 съвпада на планети и куспиди, като добавя и транзитите, се втелясвам :-)

Уча се сега, все пак :-) :-) :-)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #443 -: Април 12, 2016, 04:19:18 pm »
Къде ти е картата, Яя?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #444 -: Април 12, 2016, 04:23:37 pm »
Това е, но е за догодина.
Но нали ти казвам, гледам и солара, и транзитите, и лунациите от есента.
Може и нищо да не виждам, щото още не са ми ясни дирекциите.
Аз тръгнах всъщност от лунациите през септември, погледнах транзитите, увлякох се по възврата на нодалната ос, загледах се по пр. Луна, и почнах да се ровя в дирекциите най-накрая. От краката за главата, в общи линии.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #445 -: Април 12, 2016, 04:46:07 pm »
От там идва многостта на нещата - в 11 са събитията, за 5д - активита се планети Нептун и Юпитер, а за 8д се активира с дир. Луна там, ама виж сега Хепи как ми я отвя.

Хепи: И опозиция на МЦ с Мерка, пак в тези домове, в солара имам 5 съвпада на планети и куспиди, като добавя и транзитите, се втелясвам :-)

Уча се сега, все пак :-) :-) :-)

Мерка ти е съвпад с ИЦ, а не опозиция с МЦ. Нормално е да има влияние и върху МЦ, но събитието ще е по ИЦ.

Ами ние те учим, не ти се караме :)
Някои много обичат да са учителки :) (това ми беше любимата игра като малка - да съм учителка по математика)  :57:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #446 -: Април 12, 2016, 05:07:30 pm »
трябва да има връзка със 2 и 11/5 дом.
По натал също. Или поне венера/Плутон/Уран/Юпитер връзка с тези домове

Благодаря!  :) Надявам се не ви засичам, бях тръгнала да отговарям и се появиха нови отговори, реших да изчакам добър момент.

Извинена си, не е глупаво човек да си мечтае за пари- всички го правим на моменти  :012:
 
             СД ЮПИТЕР  СЪВПАД с ASC: ДОБРО ЗДРАВЕ, бодрост, духовност, добра работа. Уважение, дружба, покровителство. В подх. възраст - женитба. За женен човек с деца - те растат служебно и имат благосъстояние. СИЛЕН Ю.- изгода, СЛАБ- само незначителни подобрения. Ако Ю. управлява 8д- наследство, 4д- успех от недвижима собственост, мини, строителство.За религиозен, юридически или образователен деятел - успех и прогрес.           

Благодаря ! Ако стигна до там, че да печеля ще ви пиша да почерпя. Ако е джакпот, почерпката ще е дебела.  :08:

Akruks, наследство получих октомври месец. За мен изобщо не е било важно и от значение това наследство, прехвърли се на мен поради други причини. Тогава дир. юпитер е бил далеч от асцендента и сега е далеч беше ми интересно като въпрос. По натал е в 12-ти дом. Но наследството ми го прехвърли вуйчо ми, брат на майка ми, той е описан от 6-ти дом, меркурий. Дир. меркурий е съвпад с нат. юпитер., упр. на 8-ми и 9-ти натален дом. Сд Юпитер е в далечен съвпад с прогресивна луна, упр на 4-ти дом. СД Луна вече е минала  в 1-ви дом. Прогресивен Юпитер е в 0 градуса на знак.
А СД Юпитер на асц ще има да си почакам още доста до 2020. СД Меркурий управител и на 2-ри и 3-ти ще е в съвпад с прогресивен Юпитер.
Така докато пишех стигнах до извода, че щом меркутий упр. 2-ри, 3-ти и 6-ти. Парите ми ще идват само от работа. Сатурн упр. на Мц е в 8-ми дом. Къртовски труд, в служба на другите може би и от наследства, които неискам.
« Последна редакция: Април 12, 2016, 05:15:35 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #447 -: Април 12, 2016, 05:22:47 pm »
Мерка ти е съвпад с ИЦ, а не опозиция с МЦ. Нормално е да има влияние и върху МЦ, но събитието ще е по ИЦ.

Ами ние те учим, не ти се караме :)
Някои много обичат да са учителки :) (това ми беше любимата игра като малка - да съм учителка по математика)  :57:

Добре де, след като по-важни са АЦ и МЦ в дирекционната карта, защо ще ми е в съвпад с ИЦ...
Сипваш ми на час по лъжичка, Хепо!!! Не съм от търпеливите - виж ми Луната  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #448 -: Април 12, 2016, 05:53:14 pm »
Коя ти е книжката, акрукс?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #449 -: Април 13, 2016, 09:22:05 am »
От известно време започнах да изследвам дирекциите за събитийност.
Забелязвам, че за догодина имам квадратури по всякакви точки, засягащи 5, 8, 11 домове, а нещата започват от затъмненията тази есен, които ми активират точки по стелиума в 10д, после лунното е точно върху Сатурна в 11д.

Открихме с една позната, че дир Луна от 8д ми квадратира мидпойнт 5/8, както и там върху Луната е и пр. К7.
Изобщо, бая квадратури с транзити на Уран върху Луна, Сатурн върху У5, възврат на нодална ос, и за капак активно участие пак около стелиума в 10, а после и в 11д на прогресивна Луна.
При обрата на нодалната ос животът ми се обърна на 180градуса. Сега кво ли ме чака при възврата, не знам. При предишния възврат животът ми придоби съвсем нов облик.

Някой минавал ли е през подобна година, с толкова квадратури по дирекции? С какво свързвате активни 5, 8, 11 домове?

каретата ни подтикват към нови дейности -5-8-11 - ново хоби,творчество,спорт,проект с приятели ,изискващо много енергия и любов
пътувания,забавления с приятели,интернет приятелства,който ще са дълготрайни предвит Сатурн върху У5 - сериозна любов ,не флирт
в женска карта - бременост
или игрите на късмета,лотария,тото