Автор Тема: Черните овци и Уран  (Прочетена 11860 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #30 -: Април 03, 2014, 12:00:34 am »
Значи не си черна овца, щом имаш приятели пък били те и странни - намираш прилягащото ти стадо.  ;D
Абе, черна овца съм като ти казвам.  :012: Изпокарах се с приятелите си и вече почти нямам ...  :72: Просто все съм попадал на странни примати.  :012: :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #31 -: Април 03, 2014, 12:08:42 am »
Черното е в примера е разлика в цвета,разлика по ЕДИН признак,по ЕДНО качество условно прието за основно ,разбира се има и разлики по други качества,но причина за отделяне от стадото е някакво основно качество .Смисълът на отделяне на черните овце е че черния цвят на вълната не е желан,по малко се цени от бялата,която може да се оцветява по желание в различни цветове .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #32 -: Април 03, 2014, 12:11:30 am »
  "никой не посмя да чуе моя глас..." -това прави "овцата "-черна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #33 -: Април 03, 2014, 02:01:54 am »
Повечето черни агънца-багънца стават на чевермета и астраганени калпаци. Които оцелеят, търсят себеподобни по астрофорумите.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #34 -: Април 03, 2014, 09:40:11 am »
Най-странният човек от обкръжението ми в момента е един колега, който всички смятат за откачалка. Той си живее в някакъв собствен свят, опитва се да проповядва някакви неща, които никой не разбира и най-впечатляващото при него е, че се противопоставя на всеки и на всичко. Например кара все в бус лентата, никога не пали фарове и не слага колан - ей така, нарочно, за да демонстрира, че е неуязвим. Постоянно е в конфликт с всички, защото отказва да съдейства и да работи в екип. И зад всичко това се крие едно непораснало дете.
За съжаление не си знае часа на раждане, но най-знаковото в картата му е съвпадът на Слънцето и Уран в Скорпион. Уран участва в Тао-квадрат заедно с Юпитер и Марс. Има и съвпад на Луната с Плутон.
Serve, love, give

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #35 -: Април 03, 2014, 10:43:41 am »
Ефектът ,,черна овца,, съдържа елемента на уникалност,който е правопропорционален на големината на стадото ,7 дом е голямото стадо,3,11- малкото стадо/в малко стадо уникалността е по слабо проявена,уникалност в съотношение 1/10 е 100 пъти по слабо проявена в сравнение в съотношението 1/1ооо например .Открих за себе си друго приложение на планети в падение-мисля има натрупване на резонанс в конкретния пример към сигнификатора Уран,при паднал Сатурн- на принципа отрицание на отрицанието,това може да се използва и за други противоположни по смисъл промисори,на фона на Сатурн в овен,1 дом,принципа на Уран мисля се усилва .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #36 -: Април 03, 2014, 11:18:38 am »
Лав, колегата ти е и доста глупав, освен уникален

Аз твърдя, че никога не съм била черна овца :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #37 -: Април 03, 2014, 12:05:59 pm »
Понастоящем много хора бъркат простащината и непукизма с уникалността и различността.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #38 -: Април 03, 2014, 12:20:28 pm »
Лав, колегата ти е и доста глупав, освен уникален


Не знам дали е глупав, но е прекалено свободолюбив, по начин, по който трудно се вписва в която и да е среда. Неслучайно е лежал в затвор, разведен е и т.н....За мен той е типична черна овца.
Serve, love, give

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #39 -: Април 03, 2014, 12:31:24 pm »
За съжаление не си знае часа на раждане, но най-знаковото в картата му е съвпадът на Слънцето и Уран в Скорпион. Уран участва в Тао-квадрат заедно с Юпитер и Марс. Има и съвпад на Луната с Плутон.
Типичен пример :) .... Благодаря.  :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #40 -: Април 03, 2014, 12:50:02 pm »
Черното е в примера е разлика в цвета,разлика по ЕДИН признак,по ЕДНО качество условно прието за основно ,разбира се има и разлики по други качества,но причина за отделяне от стадото е някакво основно качество .Смисълът на отделяне на черните овце е че черния цвят на вълната не е желан,по малко се цени от бялата,която може да се оцветява по желание в различни цветове .

Цитат
че черния цвят на вълната не е желан,по малко се цени от бялата,която може да се оцветява по желание в различни цветове .

 :clap:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #41 -: Април 03, 2014, 05:16:11 pm »
Ефектът ,,черна овца,, съдържа елемента на уникалност,който е правопропорционален на големината на стадото , 7 дом де голямото стадо,3,11- малкото стадо/в малко стадо уникалността е по слабо проявена,уникалност в съотношение 1/10 е 100 пъти по слабо проявена в сравнение в съотношението 1/1ооо например .

Чета го това и си мисля: ако 7 дом е голямото стадо, то аз със 7 дом лъв и Слънце в 1 дом трябва да съм или чобанина, или черната овца  :D :D :D... Като се замисля до сега обикновено съм го играла и двете :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #42 -: Юли 05, 2014, 10:29:04 pm »
Съвпадът на Луна, Раху и Сатурн дава тенденция към ментални и психоемоционални разстройства, но също така може да означава и много пресметлив, прагматичен престъпен ум, "зъл гений". Остър интелект, който не се използва да благото на обществото. Такива конфигурации са особено опасни в картите на сектанти и псевдогурута. Може да даде и скандална слава, в зависимост от силата му в картата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #43 -: Юли 05, 2014, 10:50:32 pm »
Съвпадът на Луна, Раху и Сатурн дава тенденция към ментални и психоемоционални разстройства, но също така може да означава и много пресметлив, прагматичен престъпен ум, "зъл гений". Остър интелект, който не се използва да благото на обществото. Такива конфигурации са особено опасни в картите на сектанти и псевдогурута. Може да даде и скандална слава, в зависимост от силата му в картата.

Добре, че ЮЛВ-то ми е съвпад с тия двамата, че иначе щях да се преселя във веселата болница  :043:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #44 -: Юли 05, 2014, 10:56:51 pm »
А тези,които нямаме аспекти Между Сатурн,Луна и СЛВне можем да полудеем ли?  :D :85: :D :D :-*

Можем, но по някоя друга планета.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui