Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645345 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2550 -: Февруари 05, 2016, 01:05:35 pm »
Сънувах бял кон. Беше много красив и си спомням, че го галех и прегръщах.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2551 -: Февруари 05, 2016, 08:01:45 pm »
Сънувах бял кон. Беше много красив и си спомням, че го галех и прегръщах.

Сексуален сън.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2552 -: Февруари 06, 2016, 10:11:37 am »
Тази нощ сънувах, че съм в планина. Имаше сняг, а аз вървях по една пътечка в снега, явно направена от животни. Беше ми трудно. В един момент се появи куче с каишка и аз го хванах. В следващ момент кучето буквално ме повлече към върха. Първо се опитвах да се изправя, а после се насладих на усещането, чувах как скърца снега под мен. Кучето беше много целеустремено и въобще не спря до върха.

Да очаквам приятелска подрепа ли?  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Сънувах...
« Отговор #2553 -: Февруари 06, 2016, 11:41:07 am »
Тази нощ сънувах, че съм в планина. Имаше сняг, а аз вървях по една пътечка в снега, явно направена от животни. Беше ми трудно. В един момент се появи куче с каишка и аз го хванах. В следващ момент кучето буквално ме повлече към върха. Първо се опитвах да се изправя, а после се насладих на усещането, чувах как скърца снега под мен. Кучето беше много целеустремено и въобще не спря до върха.

Да очаквам приятелска подрепа ли?  :57:
Да,издигане с помощта на приятел.
Това ,което съм чела е ,че изкачването нависоко е винаги за добро,а слизането обратно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2554 -: Февруари 06, 2016, 12:48:36 pm »
Това ,което съм чела е ,че изкачването нависоко е винаги за добро,а слизането обратно
Така е, когато човек се изкачва по стълби или стръмно с краката си, но когато е на колело се тълкува, че предстои труден път към успехите, в работата, докато спускане надолу с колело е лекота в живота

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2555 -: Февруари 08, 2016, 09:15:06 am »
Аз сънувах, че се изкачвам по мраморна стълба, много красива, от бял мрамор и изрисувана с цветя и фигури. Интересното беше, че сънувах, че съм в чужбина и бях с някакви момичета, които обаче зарязах по стълбите и се изкачих много бързо нагоре :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2556 -: Февруари 08, 2016, 12:36:39 pm »
Аз сънувах, че се изкачвам по мраморна стълба, много красива, от бял мрамор и изрисувана с цветя и фигури. Интересното беше, че сънувах, че съм в чужбина и бях с някакви момичета, които обаче зарязах по стълбите и се изкачих много бързо нагоре :)
До определено време с помощта на приятелки ще успяваш, а след това ще дръпнеш сама напред.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2557 -: Февруари 08, 2016, 02:59:41 pm »
Благодаря Акрукс :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2558 -: Февруари 11, 2016, 11:03:10 am »
Сънувах русо, къдраво бебе  :012: Опита се да суче от една жена, ама не му хареса и аз му дадох шише с кърма и сякаш се зарадва  ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2559 -: Февруари 11, 2016, 03:12:10 pm »
От години сънувам едно и също място. Не знам къде се намира и съществува ли.
Планина, скали, на едно от връхчетата и между дърветата старинен замък от камъни, с обли кули. Превърнат в университет. В ниското се чува много шумна и бърза река, има път с много места за отдих.
В ниското има път към град - модерен град, нормален. И път за висок хълм без никаква растителност, пустинно място с камъни и пясък. На хълма се намира крепост с обли кули, от камък. Туристическа дестинация. До това място се стига по калдъръмена улица, има в ниското й няколко сергии със знаменца, гербове.

Периодично съм на това място в сънищата си.
Тази нощ бях в замъка, беше пусто, с много лабиринти, малко мрачно, сякаш след епидемия. Открих стая пълна с бели балони и бели салфетки - в очакване на някакво събиране. В следващата стая балоните бяха в бордо, салфетките също. Напуснах мястото и се спуснах до ниското. Видя ми се, че в град е същото мъртвило, сякаш живот беше спрял, нямаше жива душа и беше много задушно и горещо.
И тръгнах към крепостта.

В замъка посетих една библиотека с много стари книги. Там беше красиво и спокойно. Чувствах се сякаш ще излезат цяло стадо с вещици от този замък.  :85:

Има ли смисъл този сън?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2560 -: Февруари 11, 2016, 05:06:54 pm »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2561 -: Февруари 11, 2016, 05:16:37 pm »
Благодаря, Акрукс. Но аз този замък го познавам добре.  :012: Има прилика със замък от мой сън, но мястото на този е много равно. А в моите сънища е подобно на В. Търново - хълмисто. Но не е и Търново, и там ми е до болка познато.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2562 -: Февруари 17, 2016, 03:36:44 pm »
Онзи ден имам чувството, че съм сънувала или минала инкарнация, или паралелна реалност. Криминални филми не гледам, за да се впечатля от нещо и после да сънувам такива сюжети. Напоследък въобще не гледам никакви филми.

Сънувах сюжет, достоен за детективски филм  ;D

Млад мъж и млада жена, вероятно любовници. Спомням си как двамата убиват някой - или съпруга на жената, или друг близък /не помня пола на убития/. Само си спомням окървавено тяло, което увиха в нещо, и се опитваха да се отърват от трупа.

После обаче ги разобличават, идва полиция да прибере жената. А мъжът, който ѝ се кълнеше във вечна любов и вярност, побягва. Изоставя я сама да понесе последиците. Гледах го като на филм - мъжът успява да се качи на някакъв влак и да избяга в чужбина, където се скрива от правосъдието.

Кой от двамата съм била - мъжът или жената, така и не можах да разбера. Но явно е ставало въпрос за извършено престъпление и последвало след това предателство.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2563 -: Февруари 19, 2016, 10:30:36 am »
Сънувах,  че шефът ми ме води по едни стълби,  но вървяхме надолу - и то под ръка.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2564 -: Февруари 19, 2016, 01:11:30 pm »
Хм, да няма съкращения във фирмата?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui