Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645815 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2595 -: Март 18, 2016, 01:33:59 pm »
Преди седмица сънувах кръв по мен .Оказа се буквално.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2596 -: Март 18, 2016, 03:12:42 pm »
Аз от няколко дни сънувам, че се изкачвам по стълби, но със страшен страх. Опс, не изкачване, а пълзене, защото отстрани няма ограда.  ;D
Не разбирам от сънища, но съм имала подобен по същество.Житейската ситуация беше-боря се за нечий живот, а в съня-трябваше да изкача 90-градусов баир с автомобил, страх-огромен, е ,качих го, и в ситуацията от бититето се справих. Кураж е думата.
Подсъзнанието вероятно ти казва-трупаш скрити страхове и тревоги, ще се справиш, ще се изкачиш в конкретната трудност.
Нещо сатурново в момента покрай теб-от прогностиката? Илии-уран?
« Последна редакция: Март 18, 2016, 03:16:21 pm от enigma »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2597 -: Март 18, 2016, 03:26:01 pm »
Като казахте изкачване се сетих,че преди "събитието" от последните дни сънувах и,че съм на разходка в планината с Тор-богът на гръмотевиците  :043:  (Крис Хемсуърт)  :D и още двама-трима.Паднал е много сняг и всичко е бяло.Изведнъж някакво торпедо ни помете и ние се оказахме върху него като на шейна.Вместо надолу,то се пързаляше бясно нагоре.  :012: По едно време спряхме на много високо място,от където планината,в която бяхме допреди малко се виждаше много мъничка и много далече долу.Ами седяхме и си гледахме пейзажа,а аз много се чудех на това как е възможна такава височина и мащаб.Да не съм била за малко във Валхала?  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2598 -: Март 18, 2016, 03:30:48 pm »
Ама, Драко, ти с боговете се сваляш, нас си тръгнала да питаш за сънища.... :57:
А овенският марс не екзалтира ли при сатурн? зНам, че е водолейски май при теб, но приниципът е важен.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2599 -: Март 18, 2016, 03:43:14 pm »
Ама, Драко, ти с боговете се сваляш, нас си тръгнала да питаш за сънища.... :57:
А овенският марс не екзалтира ли при сатурн? зНам, че е водолейски май при теб, но приниципът е важен.
Пише,че моят Марс във Водолей или е в падение(броено от Скорпион) или е перегрин,та не знам.Иначе би ми се искало тригонът със стария му господар Сатурн да му е от някаква полза.  :012: Тор ми беше спътник и компания.  :d030: Не съм се сваляла с него-не се сетих.  :D
« Последна редакция: Март 18, 2016, 03:44:49 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2600 -: Март 18, 2016, 11:20:43 pm »
Много откачено нещо сънувах. Някаква жена беше уж умряла. На практика беше преминала в друго измерение — завинаги. Тя го възприемаше като апартамент, вечно затворена в отвъдната квартира. Беше събрала много гняв, всеки ден прехвърляше възможности и "ако"-та през главата си, чакаше някой да я посети. Ако дойдеше Х, щеше да е много щастлива. Ако дойдеше Б, по-малко. Ако ли В, щеше да излее върху му всичко, което е събирала на това място без време. Тъкмо В реши да я посети — с голямо нежелание, но нещо го принуждаваше. Сложи ръка на… нещо, да го наречем копче за асансьор… плътта на ръката започна да изчезва, отдолу се показа нещо като лапа и той изчезна/появи се при нея. (В този момент разбирам, че това не са хора. Най-близката идея е "вампири", но приликата е като между крокодила и големия северен елен). Тя го вижда и се нахвърля върху него с ужасни думи. Потръпвам от злобата ѝ. И се събуждам.

(Сетих се за възможното значение, да вметна.)
« Последна редакция: Март 18, 2016, 11:25:28 pm от Reptil »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2601 -: Март 19, 2016, 10:19:16 am »
Аз от няколко дни сънувам, че се изкачвам по стълби, но със страшен страх. Опс, не изкачване, а пълзене, защото отстрани няма ограда.  ;D

Борба.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2602 -: Март 19, 2016, 10:22:03 am »
Малко след рождения си ден и преди да почине баба сънувах много ярък сън.
Една жена - непозната, дори лицето не й видях, държеше бебе. Зарадвах му се с цялата си душа, ама толкова много. Усетих прилив на щастие, на обич. Бебето беше дебеличко и розово. Хванах го за едната ръка, разглеждах го и му се радвах без да говорим нищо.

Никога не съм си представяла моите деца, не съм си мислила за бременности. Като видя дете не изпадам в амок и не съм от жените, които щипят, пипат и заговарят чуждите деца. За първи път сънувах бебе.

Ще започнеш нещо ново.

п.п.Възможно е и да е буквален сънят. Аз имах такъв- преди доста години. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2603 -: Март 19, 2016, 10:26:29 am »
Онази нощ сънувах, че далматинец ме хапе по ръката, ама не ме заболя, сякаш нямаше зъби.

Счепкване с приятел.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2604 -: Март 19, 2016, 10:28:20 am »
Сънувах нещо много странно. Гледах планетата Земя от космоса и забелязах, че има нов континент, древен, но неизвестен досега. Постепенно континентът набъбна и се отдели в нова, по-малка планета, стоеше като спътник на Земята. Какво може да означава това?

С родителите ли си живееш? Търсиш ли автономия/самостоятелност?
Може  и обратното- ако си родител, детето ти да се отдели от теб. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2605 -: Март 19, 2016, 10:33:02 am »
Няколко поредни вечери сънувам все един и същ човек. Със сигурност съм афектирана от събитията. Той е мъж на моя много близка приятелка. Лекари скоро го наплашиха, че може би има рак на белия дроб. Според мен, на усет, на карти, на натални карти - такова нещо няма. Но скоро е изкарах тежка пневмония, от която има петно на белия дроб.

Тази нощ сънувах как се катерим в планина. Много висока и с много странни скали - червени, ронливи, без никаква растителност. Вървим по пътека направена от животни. И на места има стъпаловидни тераски, които са по-високи и двамата си помагаме в изкачването им. Не знам къде отиваме и с каква цел. Но по пътя намерихме много красиви изумруди и рубини. Цели находища на самата пътека. Взехме си по една шепичка, вървяхме си и им се радвахме на красотата. Говорехме си приятни неща.

В друг сън от близките нощи се озовах с него в блница.... в лудница. Бяхме затворени там и искахме да избягаме. Но самите етажи сякаш бяха разместени от земетресение. Вратите бяха много високо. Той успя да мине през една врата, аз не можех да се изкача. Той намери заобиколен път през столова с луди. И ми помогна да избягам.

Искам да го "лекувам" в сънищата си ли?
Да.
Относно червения цвят- скалите и рубините, възможно е да символизира кръв или кръвоносни съдове.
Лудницата- стреса, на който е подложен в момента.
Разместените етажи- нарушеният дневен ред и хаоса, породен от тази вест.
Заобиколния път- може и да се откаже от лекарските "съвети".

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2606 -: Март 19, 2016, 10:40:27 am »
Много откачено нещо сънувах. Някаква жена беше уж умряла. На практика беше преминала в друго измерение — завинаги. Тя го възприемаше като апартамент, вечно затворена в отвъдната квартира. Беше събрала много гняв, всеки ден прехвърляше възможности и "ако"-та през главата си, чакаше някой да я посети. Ако дойдеше Х, щеше да е много щастлива. Ако дойдеше Б, по-малко. Ако ли В, щеше да излее върху му всичко, което е събирала на това място без време. Тъкмо В реши да я посети — с голямо нежелание, но нещо го принуждаваше. Сложи ръка на… нещо, да го наречем копче за асансьор… плътта на ръката започна да изчезва, отдолу се показа нещо като лапа и той изчезна/появи се при нея. (В този момент разбирам, че това не са хора. Най-близката идея е "вампири", но приликата е като между крокодила и големия северен елен). Тя го вижда и се нахвърля върху него с ужасни думи. Потръпвам от злобата ѝ. И се събуждам.

(Сетих се за възможното значение, да вметна.)

Възобновил ли си прекъснати отношения?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2607 -: Март 19, 2016, 10:51:23 am »
Уране, липсваш!  :38:

Да, много си права във всичко, което написа. Май иска да тегли една дълга и напоитела майна на лекарите.  :72: И по-добре.
Преди години по същ начин се опитаха да поставят диагноза рак на моето седмодомие. Въртяха, сукаха, чудеха се как да точат пари от него. Накрая една съвестна лекарка, която ни е приятелка, му вдигна скандал и му каза да си хваща пътя и да заминава на море за 1 месец. И да не се занимава с глупости, не е болен от нищо подобно. Голям стрес ни докараха.
Аз предложих на моята приятелка да се срещне с въпросната лекарка. И тя му казала същото - за нея рак няма, да си гледа живота и да не променя ежедневните си навици.
Та толкова за лекарите. Явно съвсем буквално съм сънувала. Но като няма очи да го разтълкувам. :58:
Благодаря!  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2608 -: Март 19, 2016, 11:42:46 am »
Сега живея сама и нямам деца. Самостоятелна съм като поведение от години. Много странен сън.

Опитай се да го свържеш с работата си. Сънят е свързан с израстване, завършеност и самостоятелност- трансформацията от континет (част от планета, най- общо каано) към планета.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2609 -: Март 19, 2016, 12:05:35 pm »
Опитай се да го свържеш с работата си. Сънят е свързан с израстване, завършеност и самостоятелност- трансформацията от континет (част от планета, най- общо каано) към планета.

О, да, вярно, напълно си права, браво! :clap: В работата ми предстоят трансформации точно в този смисъл. Ще ми се наложи и откъсване от позната среда, поне според плановете ми. Но всичко е още в проект. Интересно дали сънят е проекционен или предсказателен.