Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646046 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2580 -: Февруари 25, 2016, 08:27:46 pm »
Бях в ситуация с двама мъже. С единия бях близка, другият е  познат отскоро. Този, вторият реши да покаже нещо, или да впечтли, започна да забива остри предмети в главата на трети човек. Обхвана ме ступор, а трябваше да е ужас :57: и си викам-спокойно, изчакай, не знаеш какво става. Оказа се, че на ранения в главата нищо му няма и това е една едва ли не шаманска демонстрация.
Персонажите  се реални хора от живота ми.
« Последна редакция: Февруари 25, 2016, 08:30:19 pm от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2581 -: Февруари 28, 2016, 01:41:09 am »
Какво означават скандалите в съня? Много агресивна го раздавам.
Търпиш ли нахална агресия, набий я, за да не я изразяваш на сън. Просто едно предложение. :)Ритни я по г-за, тя от друго не чува....
« Последна редакция: Февруари 28, 2016, 01:48:27 am от enigma »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2582 -: Март 01, 2016, 07:04:52 am »
Сънувах змия - ухапа ме и на другия ден и видях сметката, и то в локва вода.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2583 -: Март 02, 2016, 10:16:24 pm »
Вчера сънувах някакви много странни неща. Бях на пищна сватба. Беше в някакъв много лъскав ресторант, а младоженците и гостите ходеха като на парад, хванати по двама под ръка и се извървяха в колонка. Най-накрая се настаниха и се оказа, че всичко в менюто е с шоколад — супа с шоколад, салата с шоколад, филе по еди-как си с шоколад… и не можех да си избера. А наоколо се чуваха сумтящи звуци от шоколадовата оргия :)

И пак някак свързано, но неясно как, видях в профил една масивна негърка с оранжев тюрбан, която ме галеше по главата :017:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #2584 -: Март 03, 2016, 03:47:36 pm »
Малко след рождения си ден и преди да почине баба сънувах много ярък сън.
Една жена - непозната, дори лицето не й видях, държеше бебе. Зарадвах му се с цялата си душа, ама толкова много. Усетих прилив на щастие, на обич. Бебето беше дебеличко и розово. Хванах го за едната ръка, разглеждах го и му се радвах без да говорим нищо.

Никога не съм си представяла моите деца, не съм си мислила за бременности. Като видя дете не изпадам в амок и не съм от жените, които щипят, пипат и заговарят чуждите деца. За първи път сънувах бебе.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2585 -: Март 04, 2016, 02:59:27 pm »
бебе, бременност, раждане- на ново начало са символ

аз пък днес сънувах как мерех разни очила, с цветни и готини рамки, но все не виждах добре през тях- накрая почистих стъклата на едни с рамка цвят мастило, паснаха ми идеално и взех тях
такъв модел бяха, като тези тук на Бенетон
https://media-3.fashiondays.com/media/products/17680/3367634/detail_2.jpg?m=1456920650
« Последна редакция: Март 04, 2016, 03:07:55 pm от akruks »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #2586 -: Март 04, 2016, 07:53:17 pm »
Акрукс, да не би да си смениш виждането по важен въпрос?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Сънувах...
« Отговор #2587 -: Март 08, 2016, 05:15:42 pm »
по принцип страдам от безсъние и когато спя, спя ужасно леко.
обикновено сънувам филмови, плътни, цветни сънища, които сама моделирам.
имам периоди с кошмари, от които не мога да се събуждам. и от няколко дни съм в един от тях.

сънувам епизодични срещи с хора от далечното ми минало, включително разни почти произволни познати на познати, за които будна отдавна не си спомням. ситуациите винаги са някакви неловки, в които дадения човек би трябвало да е най-близкият ми (на когото да разчитам, да се "измъкваме" заедно), но всъщност не е така. приличат на последни виждания преди окончателна раздяла, която никой не изговаря, даже напротив, но аз го усещам/знам. не ми харесва, като някаква прецизна равносметка на всичко и всички дотук/наоколо. не ми носят покой тези сънища, натоварват ме и ме тревожат допълнително. край.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2588 -: Март 08, 2016, 09:06:42 pm »
Акрукс, да не би да си смениш виждането по важен въпрос?
Не съм си променила виждането по никакви въпроси, дори отстоях вижданията си по важен въпрос- както писах в общата тема, същия следобед бях посетена от свидетели на Йехова, които се опитваха да ме впримчат в мрежата си, но не успяха.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2589 -: Март 12, 2016, 11:29:45 am »
Онази нощ сънувах, че далматинец ме хапе по ръката, ама не ме заболя, сякаш нямаше зъби.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2590 -: Март 12, 2016, 02:16:54 pm »
Сънувах нещо много странно. Гледах планетата Земя от космоса и забелязах, че има нов континент, древен, но неизвестен досега. Постепенно континентът набъбна и се отдели в нова, по-малка планета, стоеше като спътник на Земята. Какво може да означава това? 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2591 -: Март 12, 2016, 02:23:15 pm »
Този сън е от по-специалните и няма стандартно тълкуване. Може да си видяла нещо, което съществува в друго измерение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2592 -: Март 17, 2016, 08:08:14 pm »
Не знам дали е свързано с прогресивния съвпад Луна/Нептун или с изолирания начин на живот, но напоследък имам чувството, че съзнанието ми изцяло се е преформатирало поради липса на дразнители в обкръжението и належащи битови въпроси, рутинни служебни задачи. Преди, когато се изморявах и натоварвах психически в службата, нощем сънувах откъслечни и рутинни сънища, нямаше нищо интересно и заслужаващо внимание. А сега сънувам цели филми, много ярки и вълнуващи. И най-интересното е, че в сънищата ми все по-често нахлуват забравени спомени от детството. Сред тях има моменти, които съм отдавна забравила. И от подсъзнанието се вади отдавна избледнял спомен и се надгражда - получава се нещо като холограма, в която детските спомени се преплитат с фантазиите и създават някакво подобие на астрален свят. Толкова се увличаш в тези сънища, че изобщо не искаш да се събуждаш и да се връщаш към сивата реалност. При други обстоятелства /тежко заболяване/ дори бих си помислила, че върви някаква подготовка, че това са предсмъртни сънища. Майка ми сънуваше много такива картини от детството си преди да почине.
Мисля,че е от изолацията ти.Може би съзнанието ти рестартира.Този Уран в Овен върху Мерк може да си казва думата.Хубавото е,че Уран носи бъдеще и продължение.  :38: Предполагам,че някъде на несъзнателно ниво,в теб протича ток към "прераждане на интелекта".
 Дали го написах разбираемо?  :017:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2593 -: Март 18, 2016, 12:02:23 am »
Няколко поредни вечери сънувам все един и същ човек. Със сигурност съм афектирана от събитията. Той е мъж на моя много близка приятелка. Лекари скоро го наплашиха, че може би има рак на белия дроб. Според мен, на усет, на карти, на натални карти - такова нещо няма. Но скоро е изкарах тежка пневмония, от която има петно на белия дроб.

Тази нощ сънувах как се катерим в планина. Много висока и с много странни скали - червени, ронливи, без никаква растителност. Вървим по пътека направена от животни. И на места има стъпаловидни тераски, които са по-високи и двамата си помагаме в изкачването им. Не знам къде отиваме и с каква цел. Но по пътя намерихме много красиви изумруди и рубини. Цели находища на самата пътека. Взехме си по една шепичка, вървяхме си и им се радвахме на красотата. Говорехме си приятни неща.

В друг сън от близките нощи се озовах с него в блница.... в лудница. Бяхме затворени там и искахме да избягаме. Но самите етажи сякаш бяха разместени от земетресение. Вратите бяха много високо. Той успя да мине през една врата, аз не можех да се изкача. Той намери заобиколен път през столова с луди. И ми помогна да избягам.

Искам да го "лекувам" в сънищата си ли?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2594 -: Март 18, 2016, 07:26:38 am »
Аз от няколко дни сънувам, че се изкачвам по стълби, но със страшен страх. Опс, не изкачване, а пълзене, защото отстрани няма ограда.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."