Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646114 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2640 -: Март 22, 2016, 09:18:40 pm »
Приеми, че няма принцове, а само мъже с техните положителни и недотам, качества.
Така го асоциирах. Страх от загуба на контрол- първо, последвана от тази- на резидънса (съвместното съществуване- затвор), който, всъщност, може да се окаже много приятно място, изпълнено с топлина и удоволствия. Воали, цветя тинтири- минтири, меден месец. :)

Пошегувах се за принца  :)
Ще докладвам, ако има нещо  :)

Мерси, Уран и Енигма  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2641 -: Март 22, 2016, 10:43:21 pm »
Полумесец със звезда е символ на исляма, ако трябва да потърсим символична връзка. Е, не е толкова буквално, но пак е сънувала Луна и звезди. А ако Луната е била огромна, пълна, това може да означава и масовост, широк резонанс на събитието. Тук има и индиректна препратка към това, че основните принципи на това религиозно направление се погазват /паднала Луна/ и се използват за целите на определена група хора /грозните лица/.
Луната беше  пълна, да.
А за събитията разбрах едва преди два часа, и то от клюкарника, та се поразтърсих за подробности, по принцип не гледам новини, защото съзнателно всяват паника. Това нашето не са новини, а промиване на мозъци.
Еле пък с тия мангали, дето превземат Европа и се правим, че нищо не се случва.
То чак да е благодарен човек, че държавата ни е бедна, защото ми се уплаши окото преди две години в Турция- под всяка палма една сюрия бездомна измет, само с парцалите на гърба си, спяща на кашони, мръсни, миризливи, тогава явно беше началото на бежанската вълна.
Това е същото като нашите роми- как ще интегрираш нещо, дето е родено в гората. Привидно уж е цивилизовано, но отвътре дивото го зове и чака сгоден момент да изскочи.
Може наистина да е било предчуствие, само дето е било напразно.
Спомням си един такъв момент, през 2012 имаше голямо земетресение и буря с наводнения в един ден, целия предходен ден бях с ужасно главоболие и се събудих минута преди силния трус.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2642 -: Март 23, 2016, 02:33:52 pm »
Да не дава Господ, но тази нощ сънувах издигащ се ядрен облак, даже бяха няколко.

С един млад мъж се опитвахме да се да се спасим, тичахме в посока към някакво море. После се покатерихме по някакви високи дървета /палми?/, а долу ги бяха обкръжили озлобени кучеподобни маймуни, подскачаха и се опитваха да ни захапят по краката.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2643 -: Март 23, 2016, 08:30:48 pm »
Наскоро сънувах, че намирам цял шкаф с умрели котки в къщи и ги хващам с два пръста и ги хвърлям през терасата като зяпам надолу на коя глава ще паднат...  :D :D :D :D :D

То няма други такива извращения бе!  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2644 -: Март 23, 2016, 09:22:21 pm »
Вещер, в скоро време може да подпукаш тези около теб, не знам дали ще ги хвърляш от терасата, но определено ще ги поставиш на мястото им  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #2645 -: Март 23, 2016, 11:19:50 pm »
Вещер, в скоро време може да подпукаш тези около теб, не знам дали ще ги хвърляш от терасата, но определено ще ги поставиш на мястото им  :)
Допадна ми това тълкуване.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2646 -: Март 24, 2016, 07:34:17 am »
Сънувах голяма риба, която плуваше в реката и една бивша съученичка я хвана с въдицата. Рибата не беше ли на пари  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2647 -: Март 24, 2016, 09:47:29 am »
Много съм се разсънувала в последно време. По няколко различни сънища на нощ имам. Тази нощ беше богата, но помня само един от тях.

Стоим на брега на море, но е висок бряг, каменист. Под стара беседка от камъни, с големи и бели колони, приличащи на римски. Има ветрец, ситен дъжд. Говорим си с моето седмодомие и детенце. Появява се жена, която в реалния живот хич не ме понася и чувствата ни са взаимни. Но водим нормален и приятен разговор, хапваме сладолед. До нас паркира стара кола с възрастна двойка, говорят си също. От колата падат парцали, а аз обснявам, че не е нищо опасно това. Жената се съгласява и поиска съвет от мен.

Уране, а по стария сън с монетите и събранието - вярно получих предложение, което е свързано с обществена дейност. Малко съм на кантар в решението си. Интересно ще ми бъде, имам идеи, бих се справила. Дори ми е леко ентусиазирано. Но на моменти ме удря несигурността. Ще видим.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Сънувах...
« Отговор #2648 -: Март 25, 2016, 01:04:37 pm »
Снощи сънувах, че бях в къщата на родителите ми и забелязах, че мрежата на единия прозорец беше скъсана в единия край. През нея бързо се шмугна една бяла котка, за миг се стреснах, но котката излезе през другия прозорец. След това затворих прозорците и дръпнах частично завесите.
Какво искат да ми кажат с тази бяла котка? Четох в съновника, че котката се свързва с измама, предателство и прочие.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2649 -: Март 25, 2016, 01:27:16 pm »
Тази нощ толкова разкъсани сънища сънувах, но все тематично свързани с починали близки. Усещането в съня обаче беше хубаво, не беше тегаво, потискащо.

Първият сън беше свързан с детската ми стая, при родителите на майка ми. Стоях пред огледалото на гардероба и се гласях за някъде, пробвах и съчетавах различни комбинации от дрехи и все не се харесвах. Приличах на тийнейджърка. По едно време се появиха покойните ми дядо и баба, казаха ми нещо.

После, в друг сън, се сънувах в пробната на някакъв магазин. Тръгнах да се преобличам и с почуда установих, че долу съм с бели дантелени бикини и жартиери, бяло бельо не нося никога.  ;D

След това сънувах една бивша съученичка и една бивша състудентка - по какъв принцип бяха събрани заедно, не разбрах. Тръгнахме заедно през някаква местност, сякаш търсехме извор с вода - да пием или да си наплискаме лицето. Когато стигнахме там, изведнъж видях, че местността е заблатена, беше обрасла с тръстики. И те ми заявиха, че не съм като тях, казаха "виж се, ти си различна!", което ме накара да обърна посоката и да си тръгна от там.

Имаше и още един сън, преди или след това. Сънувах покойната си майка - беше видимо подмладена, сияеща, хубаво облечена и изглеждаше много безгрижна и доволна. Беше се облякла като за излизане, а на краката ѝ имаше странни обувки - като цвички, но приличаха на български цървули. Даже ѝ казах, че се е облякла доста стилно в етно стил. Тя се усмихна и тръгна придружена от един млад мъж /или двама - ?/, да се поразходят - типично в неин стил.  :012:

Последният сън пак беше свързан с покойната ми майка. Появи се и ми каза, че носи цветя за мен. Видях две или три летни градински цветчета, бяха огромни - по-високи от мен, а самото съцветие беше по-голямо от главата ми. И бяха живи, създаваха аура на блаженство. Когато се доближих до тях, протегнаха се към мен, а тичинките започнаха да помръдват и да ме галят, гъделичкат по лицето. Имаше и някакъв неуловим аромат, носещ усещане за безгрижие, лекота, и ме обзе безпричинен смях от удоволствие. Усещането беше сякаш съм се озовала в нещо астрално.

Цветята бяха подобни като тези на картинката /спомен от детството ми/, но с гигантски размери и по-красиви съцветия. Бяха с живи тичинки, приличаха на пипалца.







Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2650 -: Март 25, 2016, 09:23:28 pm »
Не е твърде за споделяне, имах астрално нощно нападение. Около всеки 25 март се случва нещо, тогава почина мой близък, имам чувството, че не е намерил покой. Свърших всички неща в църквата и у дома с молитва и светена вода, и пак има някаква астрална следа. Някакви съвети?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2651 -: Март 25, 2016, 09:51:46 pm »
Ами ако те притесняват такива контакти... На мен даже са ми интересни, но не е имало отдавна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #2652 -: Март 25, 2016, 09:54:22 pm »
Какви са тези астрални нападения, я разкажете  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2653 -: Март 25, 2016, 09:58:33 pm »
Ами ако те притесняват такива контакти... На мен даже са ми интересни, но не е имало отдавна.
Май трябва да простя, затова е, сторих го с ума си, за другото време трябва.
Имала съм през годините такива неща, вече не е страх, а-защо и какво трябва да разбера, направя?Не е правене, не е....друго е, ама още не съм готова.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2654 -: Март 26, 2016, 10:28:58 am »
Вещер, в скоро време може да подпукаш тези около теб, не знам дали ще ги хвърляш от терасата, но определено ще ги поставиш на мястото им  :)

Мхм, очертава се нещо такова... Много съм търпелива по принцип, но де факто взе да ми писва...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн