Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 626041 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #195 -: Януари 23, 2014, 11:52:39 pm »
според мен значи, че ще разбереш за някаква интрига, по-специално "ще й хванеш спатиите" :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #196 -: Януари 24, 2014, 12:05:17 am »
Ще ти дам обратна връзка. То напоследък колко интриганти си отидоха от живота ми - мале мале!  :012:

сатурн да не е 11/12?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #197 -: Февруари 06, 2014, 02:40:32 pm »
Тази нощ и аз имах странен сън.

В съня ми изведнъж се появи двойка много светли хора, излъчващи странна бяла светлина. Млада жена и малко детенце – момче. Жената беше млада, много бяла, руса и със светли очи, цялата сякаш светеше. До нея имаше малко дете на възраст между 2 и 4 годинки. Жената го държеше за ръчичка, но когато ги доближих, погледна ме и го пусна, детето се втурна към мен. Само си спомням как малкото буквално скочи в ръцете ми, искаше да го гушкам. Около главата му имаше ореол светлина, цялото излъчваше някаква странна бяла светлина. Докато го докосвах, изпитвах неземно блаженство, сякаш бях в Рая, от него струеше умиротворяваща енергия.

След това сънувах голям непознат град, бях на централния площад с много големи модерни сгради. В съня си бях заедно с две млади жени или пък млада двойка съпрузи. Щяхме да влизаме в някакъв музей, но се оказа, че нямам местна валута, нито друга конвертируема, бях с български пари. Излязох навън и търсех къде да си сменя парите, минах покрай някаква улична лавка и се заговорих с продавача. Накрая разбрах, че градът е Киев (украинска столица).

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #198 -: Февруари 06, 2014, 06:25:59 pm »
Носиш чиста любов в себе си,.майчинска и свята, щом си я видяла и разбрала. Не всеки има око и душа да я усети. Имаш, обаче, съпротиви, въпреки натовареният ти 5 дом. като се "разправиш" с миналото, е време да създадеш по 5 дом -каквото ти казва душата-връзка, любов, дете, творчески продукт.
Киев-не е ли оттам коренът и на хубавото в душата ти, и но и на недовършеното от миналото? Не знам от коя област е "руският" ти корен, но Киев символизира нещо лично за теб.
Аз нямам познания, така си ги измислям-навързвам. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #199 -: Февруари 06, 2014, 07:54:58 pm »
Киев е столицата на родната ми държава, но съм родена в друг голям град.

През последните няколко години доста неприятности ми се събраха, та си помислих, че тоя сън ми казва, че скоро ще се възнасям. Напоследък все по-често сънувам детската си стая и покойните дядо и баба, при които се връщам. Казват ми да остана при тях.

А в големия град от съня се чувствах изгубена и объркана - от една страна се наслаждавах на красивите гледки и сгради, но от друга страна ми беше притеснено, чувствах се дезориентирана - без пари, без багаж, без посока.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #200 -: Февруари 06, 2014, 08:02:57 pm »
Не знам, казах, каквото си помислих на първо четене-инстинктивно интуитвно.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #201 -: Февруари 06, 2014, 08:05:17 pm »
Киев е столицата на родната ми държава, но съм родена в друг голям град.

През последните няколко години доста неприятности ми се събраха, та си помислих, че тоя сън ми казва, че скоро ще се възнасям. Напоследък все по-често сънувам детската си стая и покойните дядо и баба, при които се връщам. Казват ми да остана при тях.

А в големия град от съня се чувствах изгубена и объркана - от една страна се наслаждавах на красивите гледки и сгради, но от друга страна ми беше притеснено, чувствах се дезориентирана - без пари, без багаж, без посока.

Няма да се възнасаяш, имаш работа тук още, и то хубава.
Големият град не е ли свързан с новото, а ти се обръщаш там към миналото. Пари, багаж, посока, способна си, талантлива, ще си ги изработиш. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #202 -: Февруари 06, 2014, 08:10:41 pm »
Големият град може да означава нова перспектива, нови хоризонти, но и готовност да рискуваш и да тръгнеш по непознати пътища. А с това изгубване и разпиляване на багажа по пътя може да означава, че е време да се изхвърли старият и ненужен емоционален товар, да се освободи място в душата за нови опитности. Аз така си го тълкувам, ако гледаме оптимистично на тези сънища.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #203 -: Февруари 06, 2014, 08:20:40 pm »
И аз така ти го пожелавам. В края на краищата си стелиумен овен в 5 дом, вземи силата на асц. за трансформация, и5 дом. Само когато решиш обаче, марс в риби и на ъгъл-в 4 много ти разсейва съвпада.
Често се питам, абе, шийтПапи ще се изпоти :57:/, защо космическият режисьор ще нареди такава карта-като твойта-няма да повтарям нещата по овен лъв, пети дом, а мунданно в 1 овен- и ще даде другото-асц. и марса. Уравнението чака теб, аз пък се надявам утвърждението да победи, не другото. На себе си го дължиш и на бъдещето. :08:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #204 -: Февруари 06, 2014, 08:22:39 pm »
Защо не гледаш оптимистично на тези неща? Свърши черната работа и върви напред. Бъди! :08:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #205 -: Февруари 06, 2014, 08:24:34 pm »
Багажът е нещо веществено-материално, минало. И да го загубиш, дарбата и способностите ти ще ти осигурят бъдеще. загуби само ненужния багаж. Направи крачка, откога си на кръстопът...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #206 -: Февруари 06, 2014, 08:42:10 pm »
То не остана много за губене, сам в чужда държава... На път съм да елиминирам и малкото останали близки хора от обкръжението - тези, които по някакъв начин съм усещала близки. Кой знае, може това да привлече нови хора в живота ми, след като се освободи достатъчно празно пространство. Дирекция на Плутон в съвпад с АС имам тази година, вече работи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #207 -: Февруари 06, 2014, 09:26:02 pm »
Лили, може би се задушаваш в скучното и предсказуемо ежедневие, подсъзнателно ти се иска да оставиш всичко и да заминеш в някой голям град, където има повече пространство, но те е страх да рискуваш и да оставиш познатото и сигурното.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #208 -: Февруари 06, 2014, 09:31:25 pm »
Ако имах възможност, щях да напусна не само Варна, а и държавата, да се върна по родните места. Но този вариант е изключен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #209 -: Февруари 08, 2014, 10:12:35 pm »
A аз миналата нощ сънувах някакъв странен сън с рис ( дива котка) :) Бях в няякаква къща и познатите ми ( само в съня) имаха рис за домашно животно. Гледаха го и ми казваха, че ще свикна с него. Сещам се , че в началото ме беше страх, но после взех да го галя, а той ме слушаше и спедваше. И си беше наистина като котка, но с много по-големи размери ( и зъби). Сега четох в уикито разни неща за вида. Имнали много добро зрение,
Цитат
Рисът е животно, митологизирано от много народи. Древните гърци се възхищавали на острото зрение на голямата котка. „Ostrovid“ е името, с което някои западнославянски народи описват вида. Потайността и ловкостта на риса са другите му качества, които всявали респект у древните народи. Първите документирани сведения за наличието на рисове по българските земи са от 1862 г.[3] Дълго преди това обаче българите приемат това животно като нечисто, поради потайния хищнически живот и спорадичните нападения над домашния добитък.

Дали изобщо може да означава нещо този сън ( и по -специлано животното) ???
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name