Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645947 пъти)

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Сънувах...
« Отговор #2805 -: Юли 18, 2016, 01:16:44 pm »
Uran, извинявай за закъснелия отговор, не съм боледувала , но чисто емоционално не се чувствам добре, и да смятам че имам нужда от спокойствие. Благодаря ти за коментара  :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2806 -: Юли 18, 2016, 02:01:45 pm »
Наскоро /преди две-три седмици/ имах сън, свързан с детството ми, но мястото беше друго, по-особено. Не е мястото, където съм живяла, а беше холографска представа, събрана от подсъзнателни образи, чувства и спомени.

И интересното е, че тия дни сънувах отново същото място. Все едно, че се бях върнала в същия сън отпреди.

Гледката беше красива /живописна природна местност, но откъсната от външния свят/, но този път вече имах ясното усещане, че отвъд "стените" /не бях в къща, а навън/ има друга реалност и те започват да изтъняват вече, да се пропукват. Сякаш нещо се руши в подсъзнанието ми, разширява се, границите се размиват.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Сънувах...
« Отговор #2807 -: Юли 18, 2016, 03:52:13 pm »
Здравейте.

Регистрирах се специално заради темата със сънищата.

Искам да попитам какво означава асансьор в съня?Всеки втори мой сън(или по-скоро кошмар) е свързан с асансьор,на който аз се возя и винаги се случват необичайни неща - загубила съм се,не знам на кой етаж съм,асансьора води на лошо място,в болница и т.н.
Също,когато сънувам вход (жилищен в голям блок) изпитвам страх.... Аз попринцип съм си много страхлива де.
Ох,дано не е нещо лошо....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2808 -: Юли 18, 2016, 04:08:30 pm »
Страх, безпокойство от резки и неочаквани промени в живота? Усещаш ли някаква несигурност в живота или страх от промяна в статуквото извън твоята воля и съзнателен контрол?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Сънувах...
« Отговор #2809 -: Юли 18, 2016, 04:44:56 pm »
Цитат
Страх, безпокойство от резки и неочаквани промени в живота? Усещаш ли някаква несигурност в живота или страх от промяна в статуквото извън твоята воля и съзнателен контрол?

Да,постоянно съм безпокойна.Страх ме е от лоши новини,страх ме,е какво ще ми кажат като вдигна телефона...Страх ме е някой близък да не умре :( Как да се преборя с това?
ПП Благодаря за бързия отговор!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2810 -: Юли 18, 2016, 04:45:40 pm »
Тук вече не мога да помогна, не съм специалист.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Сънувах...
« Отговор #2811 -: Юли 18, 2016, 04:50:15 pm »
Въпреки това Ви благодаря за разтълкуването на съня!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2812 -: Юли 19, 2016, 06:45:23 pm »
Здравейте.

Регистрирах се специално заради темата със сънищата.

Искам да попитам какво означава асансьор в съня?Всеки втори мой сън(или по-скоро кошмар) е свързан с асансьор,на който аз се возя и винаги се случват необичайни неща - загубила съм се,не знам на кой етаж съм,асансьора води на лошо място,в болница и т.н.
Също,когато сънувам вход (жилищен в голям блок) изпитвам страх.... Аз попринцип съм си много страхлива де.
Ох,дано не е нещо лошо....

Издигане/смъкване в йерархията /не само служебна/ или страх по отношение на тези теми. Ако помниш номера на етажи, можеш да ги свържеш с определени събития- било като дати, било- в конкретни числови измерения.
Понякога се свързва и с либидото.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #2813 -: Юли 20, 2016, 09:13:26 pm »
Какво значи, ако сънуваш, че убиваш някого и то в много интимен момент? И ако после починал твой роднина ти каже, че това, което правиш не е хубаво? Четох популярните значения, но не мисля, че важат в случая.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2814 -: Юли 21, 2016, 07:28:50 pm »
Какво значи, ако сънуваш, че убиваш някого и то в много интимен момент? И ако после починал твой роднина ти каже, че това, което правиш не е хубаво? Четох популярните значения, но не мисля, че важат в случая.
Ах, ти, богомолке! :)

Да не би, подсъзнанието ти да ти подсказва, че кастрираш/фрустрираш/подтискаш мъжете край себе си?!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2815 -: Юли 21, 2016, 07:34:48 pm »
Последните ми два съня:
Отварям входната врата и малко черно куче с дълга козина ми се хвърли с лай и увисна на дрехите ми, мисля, че ме захапа, но нямаше болка. Дойде стопанката му с друго куче и каза, че той си е такъв, напада хората, но не е опасен.
Другият- чистих една стая с прахосмукачка и колкото повече се стараех, толкова повече прах и вълма се трупаха. Изведнъж осъзнах, че и липсва торбата и всичко вкарано отпред, се разнася отзад. Голяма мръсотия и дим беше.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2816 -: Юли 21, 2016, 07:39:05 pm »
Последните ми два съня:
Отварям входната врата и малко черно куче с дълга козина ми се хвърли с лай и увисна на дрехите ми, мисля, че ме захапа, но нямаше болка. Дойде стопанката му с друго куче и каза, че той си е такъв, напада хората, но не е опасен.
Другият- чистих една стая с прахосмукачка и колкото повече се стараех, толкова повече прах и вълма се трупаха. Изведнъж осъзнах, че и липсва торбата и всичко вкарано отпред, се разнася отзад. Голяма мръсотия и дим беше.

Свързани ли са двата съня? Ако- да, то, възможно е да настъпят усложнения /втори сън/ вследствие на влошена комуникация- първи сън.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2817 -: Юли 21, 2016, 07:48:24 pm »
Събудих се между двата, нямат връзка един с друг.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сънувах...
« Отговор #2818 -: Юли 21, 2016, 09:20:46 pm »
Ах, ти, богомолке! :)

Да не би, подсъзнанието ти да ти подсказва, че кастрираш/фрустрираш/подтискаш мъжете край себе си?!

Не знам, възможно е. В съня дори планирах къде ще крия трупа, доста реалистичен беше  :57:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2819 -: Юли 23, 2016, 09:21:47 am »
Сънувах, че със синът ми се катерим, за да стигнем до една пещера и да видим мечката. Но като стигнахме, видяхме че е с малко мече, изплашихме се и се върнахме.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."