Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645504 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2850 -: Септември 10, 2016, 11:54:17 pm »
Искам да споделя тук един, че ще го забравя. Дори не ми е толкова важно тълкуването, колкото шегата, смеха в този сън. Може да има предупреждение, но аз се забавлявам на майтапчийският си висш Аз-евала копеле, мислех, че само облечени в мръвка физически творения имаме чувство за хумор. Но не, убеждавам се, че хуморът не е присъщ само на въплътени човеци, а и на починали хорица, ангели и архангели. Та сънувам на улицата стелаж с безплатни нови сандали за взаимопомощ, нещо като безплатно кафе ли ,кво беше.. :017: Та поглеждам- първо сандали хубави, ама черни-дощя ми се-циганска душица, хем хубави хем на аванта, но ми стана неудобно, викам има боси наистина. Обаче голяма тая платформа, па се завъртя и ми се ококориха едни червени сандали -еее не издържах.. :012: Ама не такива дамски с ток, а ниски спортни с бутонки, като шипове!Като зимните ми котки, ама по-големи бутонки, все едно стъпил на нокти .Изкуших се взех да меря първите бяха 37, не съвсем, ама тамън и се събудих. Офф едно от най-важните бяха марка Беъргрилс, та сега четох за този че съм чувала за него от племеникът ми, но не съм го гледала, само онзи дето го ухапа риба меч. Та всъщност името на сандалките с бутони ме разхили-сандалки за оцеляване-беъргрийлс  :D Още сънища имам ама мразя дълги постове :)
Този сън истински ли е? :017:
Сексуален ми е този сън. :)
« Последна редакция: Септември 18, 2016, 06:21:14 pm от Uran »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2851 -: Септември 11, 2016, 10:23:29 pm »
Ти пък Уран, ако не беше истински, щеше да ме мързи да пиша повече от ред. Аз не си падам по празнословието в особени размери. Сънувах го преди две вечери, после четох за този Беър ли какъв е, но не се задълбочих в тълкуването, защото ме грабна битовия реализъм и натрапчивият невротизъм :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2852 -: Септември 11, 2016, 10:44:56 pm »
Тъй като съм явно в ролята на лъжливото овчарче, което като не лъже/ майтапи, казва истината, но никой не му вярва, ще споделя за аналите друг сън, два дни преди този.Бях нещо като фея ангел с благословения ,можех да ги сипя и материализирам ву човек, но живеех в друга сфера, но  стана нещо и бях запратена тук, станах нещо като паднал ангел ,после имаше още но ето че като не го написах забравих ..Истински е и този. А да, сетих се страхотен сън беше -значи паднах и бях с усещането, че сам нещо като нефилим, обаче вече бях в полубудно състояние и осъзнах че съм паднала тук с невидима свастика на гръбначния стълб по-близо до кръста .Нещо като перката на Карлсон но невидима После четох за свастиката, но пак заебах тълкуването щото съм изморена. 

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2853 -: Септември 12, 2016, 09:36:31 am »
Бляк, сънувах, че се женя. Имах даже 2 златни пръстена сложени на ръката, но интересното беше, че всички бяха в тъмни дрехи и на единия пръстен също имаше черно. :o
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2854 -: Септември 13, 2016, 01:24:22 pm »
Странно, сънувах, че съм в затвора. Не го усещах лош затвор, ама факта, че бях там изобщо не импонираше на Урана ми  :012: :012: :012:. После имаше някаква амнистия и ме освободиха.


Може и да съм се повлияла от съдебното дело, което водя и факта, че на онзи тиквеник му се пишат от 1 до 6 години зад решетките.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Сънувах...
« Отговор #2855 -: Септември 13, 2016, 09:29:19 pm »
Снощи сънувах, че кърмя бебе, което не беше моето...странно.
А сутринта излизам и пред вратата умрял гълъб-черен ::)
Нещо може би старо да си отиде и да дойде ново?
Някакви предположения? :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #2856 -: Септември 17, 2016, 10:00:48 am »
Сънувам,че не знам защо съм отишъл на риболов(по принцип не ходя,не ми е навик) и виждам че жена по странен начин - не с въдица,а с нещо дървено - остро,копие може би? Постеля,тоест нарежда летви или по-точно изработени ... неща от дърво,забива ги до дъното на ловния басейн,за да може да се разкарва между двата бряга на коритото на басейна и така разкарвайки се - с дървено... копие(ще го нарека) забива и улавя риба,голяма над средния размер,после пак,пак,пак,изглеждаше така като че ли покриваше някакъв норматив... Жената беше висока,стройна,добре изглеждаща,не възбуждаща,а една такава войнствена,със сериозна осанка,къдрава коса до раменете..
« Последна редакция: Септември 17, 2016, 10:02:51 am от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2857 -: Септември 17, 2016, 10:09:36 am »
Според старото поколение рибата май беше за бременност  :012:

Имаш ли близки жени във фертилна възраст? Сестра, братовчедка? Някоя от тях да е пред "свиване на гнезденце"?

---

Аз пък предната вечер, преди лунното затъмнение, сънувах странен сън. Бях в жилището на моята леля, до мен беше покойният ми дядо. Но интересното е, че дойде друг дядо, с който никога не сме били близки - братът на покойната ми баба. Той още е жив, но от години е в тежко състояние - епилептик, по едно време дори беше парализиран, не можеше да става от леглото. Та, този не толкова близък дядо ме доближи и целуна по бузата.

Сега се притеснявам в скоро време да не ми сервират новина, че е заминал от този свят.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #2858 -: Септември 17, 2016, 10:20:21 am »
Според старото поколение рибата май беше за бременност  :012:

Имаш ли близки жени във фертилна възраст? Сестра, братовчедка? Някоя от тях да е пред "свиване на гнезденце"?

---

Аз пък предната вечер, преди лунното затъмнение, сънувах странен сън. Бях в жилището на моята леля, до мен беше покойният ми дядо. Но интересното е, че дойде друг дядо, с който никога не сме били близки - братът на покойната ми баба. Той още е жив, но от години е в тежко състояние - епилептик, по едно време дори беше парализиран, не можеше да става от леглото. Та, този не толкова близък дядо ме доближи и целуна по бузата.

Сега се притеснявам в скоро време да не ми сервират новина, че е заминал от този свят.

Не се сещам за такава жена.. или жени..
Може пък да има изненада... Но,не ми се вярва много.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2859 -: Септември 17, 2016, 02:02:24 pm »
Чудех се какво съм сънувала в нощта на затъмнението, сега ми се избистри. Като сънувам нещо отвъд тоя свят, споменът сякаш се затрива и на сутринта забравяш.

Сънувах как стоя навън и гледам небето, беше нощ. Имаше много съзвездия, изведнъж видях падаща звезда /комета/, а после - прелитащ извънземен космически кораб. Но не беше в нашата небесна сфера, а сякаш космосът се беше "отворил" и гледах в дълбочина, виждах други галактики. А в момента, в който прехвърча комета, ми се каза, че е някакво знамение, щели да дойдат промени за хората на Земята... Тази комета сякаш минаваше през пълния лунен диск или през слънчевия, беше много странно, не мога да го опиша.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2860 -: Септември 18, 2016, 12:10:21 pm »
Тази нощ сънувах много интересен сън, със символично послание. От сорта на това, че дори ако минеш два пъти през една и съща река, следващия път тя вече няма да е същата.

Сънувах, че пътувам с голям автобус, приличаше на междуградски или международен. За кратка почивка беше спрял в една красива природна местност, излязохме да се поразходим. Разхождайки се, видях красива река, имаше някакви хора на брега, изглеждаха спокойни и безгрижни. В реката имаше брод, през който преминах на другия бряг. Вървях без багаж, само с телефон в ръка. И сякаш на тоя бряг трябваше да се срещнем с някакъв мъж от миналото, звънях му няколко пъти, а той игнорираше позвъняванията ми. Стана ми много обидно и болно. На ръката ми имаше голям часовник - или подарен от него, или по някакъв начин свързан с него. Когато така и не го дочаках, се сетих за автобуса и реших пак да премина през брода. Но той изведнъж просто изчезна, в реката започна да приижда вода и някакви хора до мен ми казаха да не рискувам, защото мога да се удавя, дълбочината била над 4 метра. Реших да преплувам това разстояние. Не знам защо, но много се притеснявах да не взема да намокря часовника и да спре. Свалих го от ръката и го закачих на врата си, скочих в реката. В началото беше страшно, усетих колко е дълбоко и как водата може да ме погълне, но с учудваща лекота успях да преплувам до другия бряг, а разстоянието не бе никак малко. Излязох, погледнах часовника - продължаваше да върви напред, не беше спрял.

После сънувах друг сън, свързан с жилището, в което за кратко живеех като малка в родния си град /беше на една прабаба/. Разхождах се и търсех блока, имам го само като детски спомен. Намерих го, оказа се висок многоетажен, 13-15 етажа. Имаше партерен етаж, а над него - жилището. На партерния етаж имаше медицински кабинет, фитнес зала и някакви други места за общо ползване. Спрях се за кратко да поговоря с някакви хора от входа, дадоха ми ключове за моето старо жилище. Влязох вътре - в началото усещането беше потискащо, приличаше на необитавано и занемарено, но не беше мръсно, а просто затрупано и трябваше да се разчисти. Във всекидневната, която беше и спалня /гарсониера/, ме посрещна покойната ми прабаба. После продължих нататък, сякаш правех оглед на апартамента. Влязох в кухнята и се оказа, че там има и тераса. В стаята ме посрещна охранен рижав котарак. Даже се учудих как толкова безстопанствена котка може да изглежда толкова добре. Взех го на ръце - беше едър, дебел, с мека и лъскава козина. Започнах да го галя, изпитах блаженство и той се размърка. После продължих към терасата, излязох и установих, че тя е светла и просторна, а навън се откриваше хубава гледка, имаше много зеленина и свеж въздух. След това се събудих.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2861 -: Септември 18, 2016, 06:03:56 pm »
Тази нощ сънувах много интересен сън, със символично послание. От сорта на това, че дори ако минеш два пъти през една и съща река, следващия път тя вече няма да е същата.

Сънувах, че пътувам с голям автобус, приличаше на междуградски или международен. За кратка почивка беше спрял в една красива природна местност, излязохме да се поразходим. Разхождайки се, видях красива река, имаше някакви хора на брега, изглеждаха спокойни и безгрижни. В реката имаше брод, през който преминах на другия бряг. Вървях без багаж, само с телефон в ръка. И сякаш на тоя бряг трябваше да се срещнем с някакъв мъж от миналото, звънях му няколко пъти, а той игнорираше позвъняванията ми. Стана ми много обидно и болно. На ръката ми имаше голям часовник - или подарен от него, или по някакъв начин свързан с него. Когато така и не го дочаках, се сетих за автобуса и реших пак да премина през брода. Но той изведнъж просто изчезна, в реката започна да приижда вода и някакви хора до мен ми казаха да не рискувам, защото мога да се удавя, дълбочината била над 4 метра. Реших да преплувам това разстояние. Не знам защо, но много се притеснявах да не взема да намокря часовника и да спре. Свалих го от ръката и го закачих на врата си, скочих в реката. В началото беше страшно, усетих колко е дълбоко и как водата може да ме погълне, но с учудваща лекота успях да преплувам до другия бряг, а разстоянието не бе никак малко. Излязох, погледнах часовника - продължаваше да върви напред, не беше спрял.

Може би, все още имаш време/шанс за реанимиране на лични отношения. Възможно е, доброжелатели, да те съветват, че не си струва. Послушай вътрешния си глас и плувай, докато времето ти не е изтекло. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2862 -: Септември 18, 2016, 06:07:27 pm »
Тази нощ сънувах много интересен сън, със символично послание. От сорта на това, че дори ако минеш два пъти през една и съща река, следващия път тя вече няма да е същата.


После сънувах друг сън, свързан с жилището, в което за кратко живеех като малка в родния си град /беше на една прабаба/. Разхождах се и търсех блока, имам го само като детски спомен. Намерих го, оказа се висок многоетажен, 13-15 етажа. Имаше партерен етаж, а над него - жилището. На партерния етаж имаше медицински кабинет, фитнес зала и някакви други места за общо ползване. Спрях се за кратко да поговоря с някакви хора от входа, дадоха ми ключове за моето старо жилище. Влязох вътре - в началото усещането беше потискащо, приличаше на необитавано и занемарено, но не беше мръсно, а просто затрупано и трябваше да се разчисти. Във всекидневната, която беше и спалня /гарсониера/, ме посрещна покойната ми прабаба. После продължих нататък, сякаш правех оглед на апартамента. Влязох в кухнята и се оказа, че там има и тераса. В стаята ме посрещна охранен рижав котарак. Даже се учудих как толкова безстопанствена котка може да изглежда толкова добре. Взех го на ръце - беше едър, дебел, с мека и лъскава козина. Започнах да го галя, изпитах блаженство и той се размърка. После продължих към терасата, излязох и установих, че тя е светла и просторна, а навън се откриваше хубава гледка, имаше много зеленина и свеж въздух. След това се събудих.

Може да е свързан с ремонтите, които правиш- бита определя съзнанието. :) /в една от темите, доколкото помня, беше споменала нещо подобно/

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2863 -: Септември 18, 2016, 06:08:34 pm »
Може би, все още имаш време/шанс за реанимиране на лични отношения. Възможно е, доброжелатели, да те съветват, че не си струва. Послушай вътрешния си глас и плувай, докато времето ти не е изтекло. :)

Благодаря, Уранче!  :58:

Да, много доброжелатели се навъдиха със съвети и опити да ми "оправят" личния живот. Но аз съм упорито магаре и слушам само вътрешния си глас, права си.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2864 -: Септември 18, 2016, 06:08:56 pm »
Чудех се какво съм сънувала в нощта на затъмнението, сега ми се избистри. Като сънувам нещо отвъд тоя свят, споменът сякаш се затрива и на сутринта забравяш.

Сънувах как стоя навън и гледам небето, беше нощ. Имаше много съзвездия, изведнъж видях падаща звезда /комета/, а после - прелитащ извънземен космически кораб. Но не беше в нашата небесна сфера, а сякаш космосът се беше "отворил" и гледах в дълбочина, виждах други галактики. А в момента, в който прехвърча комета, ми се каза, че е някакво знамение, щели да дойдат промени за хората на Земята... Тази комета сякаш минаваше през пълния лунен диск или през слънчевия, беше много странно, не мога да го опиша.
Лили, как е на любовния фронт?