Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646256 пъти)

AMONRA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Сънувах...
« Отговор #3060 -: Декември 27, 2016, 07:19:40 pm »
Какво се опитваш да съживиш? И пряко силите ли ти е?

Да, много вероятно е да има отношение към здравето или топлината на някой от живеещите в това жилище преди 20 години.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3061 -: Януари 06, 2017, 03:31:50 pm »
Сънувах,  че ми падна един от предните зъби. Загуба на жизнени сили?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3062 -: Януари 06, 2017, 05:29:09 pm »
Сънувах,  че ми падна един от предните зъби. Загуба на жизнени сили?
Грип? Либидо? :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3063 -: Януари 06, 2017, 07:34:55 pm »
Грип? Либидо? :)

Второто.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3064 -: Януари 12, 2017, 08:18:18 am »
Сънувах,  че с мама сме пред входната врата на апартамента и имаше една касетка с големи и сочни червени ябълки; и една с много елегантни обувки - но всички бяха по една бройка, нямаше чифт.
Помня, че мама каза "не бързай да се радваш, не всичко е такова,  каквото изглежда".
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3065 -: Януари 12, 2017, 07:09:29 pm »
Сънувах,  че с мама сме пред входната врата на апартамента и имаше една касетка с големи и сочни червени ябълки; и една с много елегантни обувки - но всички бяха по една бройка, нямаше чифт.
Помня, че мама каза "не бързай да се радваш, не всичко е такова,  каквото изглежда".
Да не би да не можеш да си намериш половинка?
Изкушения?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3066 -: Януари 12, 2017, 08:33:10 pm »
Един познат е сънувал, че кара колело в един квартал на неговия роден град, под звуците на песента don't worry. Има ли някакъв смисъл в това?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3067 -: Януари 13, 2017, 01:27:15 pm »
В един от многото си... сънища,тоест в съня,който си спомням  - виждам,че пъдя от вратата котки,които се опитват да влязат вътре вкъщи.
Интересно - какво ли ще бъде тълкуванието на този сън.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3068 -: Януари 14, 2017, 03:17:07 am »
В един от многото си... сънища,тоест в съня,който си спомням  - виждам,че пъдя от вратата котки,които се опитват да влязат вътре вкъщи.
Интересно - какво ли ще бъде тълкуванието на този сън.
Уран, ако има време и желание да ти говори на теб, знае много. Като се има предвид колко си неамбициозно инатлив и излишно твърдоглав, чак няма да направи усилие за споделеното ти , предполагам. Но котките са плутонови създания, пък ти къв скорпион си ,аджеба?
Аджеба какво значи буквално, наистина не знам, а се ползва като дума често по нашите ширини, кажи ти.
Винаги виждам крещене за помощ от теб, а аз реагирам на това по диагноза хаха,  и после нещата се насират-осират от теб, защо така правиш?. Така ти реагират и другите, предполагам. ЧЕТИ за скорпион , не си още разбрал, той е един от най-силните зод.знаци.
Винаги имам желание да те набия.
« Последна редакция: Януари 14, 2017, 03:27:51 am от enigma »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3069 -: Януари 14, 2017, 12:59:01 pm »
Уран, ако има време и желание да ти говори на теб, знае много. Като се има предвид колко си неамбициозно инатлив и излишно твърдоглав, чак няма да направи усилие за споделеното ти , предполагам. Но котките са плутонови създания, пък ти къв скорпион си ,аджеба?
Аджеба какво значи буквално, наистина не знам, а се ползва като дума често по нашите ширини, кажи ти.
Винаги виждам крещене за помощ от теб, а аз реагирам на това по диагноза хаха,  и после нещата се насират-осират от теб, защо така правиш?. Така ти реагират и другите, предполагам. ЧЕТИ за скорпион , не си още разбрал, той е един от най-силните зод.знаци.
Винаги имам желание да те набия.

Набиеш ти.. Пфу..
Та,аджеба - означава чуденка,чудене. Например - Неден аджаба - означава Защо ли?
И какво правиш по това време във форума... - О,близнаци - вашето име е... Шантавост..

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3070 -: Януари 15, 2017, 12:02:04 am »
Знаеш ли смисъла на думата отвратитко :85:, не бъди неприятник, антипатяга.
« Последна редакция: Януари 15, 2017, 12:08:35 am от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3071 -: Януари 15, 2017, 12:16:11 am »
Да сънуваш котки не винаги е знак за неприятности, зависи от отношението ти към тях. Но щом ги пъдиш, то е ясно.

Не знам какъв живот живееш... Има ли вариант да ти е натежало да поемаш грижа за някого или някой да се опитва да ти вмени такова задължение? А то не ти е по сърце, щом прогонваш животинките.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3072 -: Януари 15, 2017, 10:59:33 am »
Един познат е сънувал, че кара колело в един квартал на неговия роден град, под звуците на песента don't worry. Има ли някакъв смисъл в това?
Има. :) Грабнал го е животът и изпитва "носталгия" към безгрижните, детски/младежки години.
Има ли някакви тревоги/грижи? Нещо, за чийто изход се безпокои?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3073 -: Януари 15, 2017, 11:03:30 am »
В един от многото си... сънища,тоест в съня,който си спомням  - виждам,че пъдя от вратата котки,които се опитват да влязат вътре вкъщи.
Интересно - какво ли ще бъде тълкуванието на този сън.
Чувстваш дома си незащитен.
Имаш ли проблем с жените или женското- в теб?
п.п.Котките символизират домашния уют и женската страна. Зависи от контекста в съня.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #3074 -: Януари 15, 2017, 01:07:29 pm »
Чувстваш дома си незащитен.
Имаш ли проблем с жените или женското- в теб?
п.п.Котките символизират домашния уют и женската страна. Зависи от контекста в съня.

Да,незащитен - това е думата. Без да влизам в подробности,но... с такава държавност как да се чувства човек,някой ти влезе в дома и? Да се чудиш,да го пазиш него и себе си да пазиш - да не вземеш да го убиеш.