Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645687 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #3150 -: Март 18, 2017, 04:06:34 pm »
Уран , точно това е , без размяната на реплики. Благодаря! :58:
Досетих се какво е значението на съня малко след като писах тук.
Отмених резервацията си за дългочаканото пътуване заради некоректно поведение от страна на едната " приятелка" , пращаща ми линкове за сериозен скандал, засегнал другата- трябваше да пътуваме трите.
Не мога да приема като загриженост подобно отношение, честно.Много се подразних от този факт.Така или иначе щях да разбера, но такава "грижа" ми идва като злорадство.
И без това намерих компромисен вариант, не ми се ще да споделям хубави моменти с подобен тип хора.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3151 -: Март 22, 2017, 08:38:47 am »
Близка жена  сънувала, че съм бременна, а на другия ден сънувала, че съм родила момиче. Сега сънят нея ли засяга или мен?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сънувах...
« Отговор #3152 -: Март 22, 2017, 11:25:31 pm »
Снощният сън беше ужасен, тъкмо се оплакала, че не сънувам фантасмагории.
Бях на разходка с някого/ губи ми се мъж или жена/ край старата вила от детството. До нея има два доста големи водни резервоара, от които се поливаха растенията и в които наистина имаше жаби, водни змии и разни там гадини.
Както бях застанала на ръба, изведнъж от водата се изстреля като пружина огромно тяло на змия и ме захапа за крака. Живо чудовище си беше, помня само страховития размер. Успях  да се освободя сама въпреки шока и то пак потъна.
Още ми е потръпващо от спомена.

Аз съм имала подобни сънища.
Общо взето вещае "да те захапят" от неочаквано място/неочаквани хора или нетипични за твоето обкръжение и предпочитания за общуване.
Змията никога не е нещо, което ще пропуснеш да забележиш. Тя е реална заплаха. Може дори да се разминеш "на косъм" с някакъв сериозен инцидент.

Стискам палци! Пиши какво се случва!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сънувах...
« Отговор #3153 -: Март 22, 2017, 11:29:06 pm »
Близка жена  сънувала, че съм бременна, а на другия ден сънувала, че съм родила момиче. Сега сънят нея ли засяга или мен?

Тебе. Но много зависи, дали жената е "сънуваща" - т.е. дали по принцип сънищата й носят послания.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3154 -: Март 23, 2017, 01:05:56 pm »
Близка жена  сънувала, че съм бременна, а на другия ден сънувала, че съм родила момиче. Сега сънят нея ли засяга или мен?
Ако жената е склонна да има ясновидски сънища, може и теб да засегне :)

Тази нощ сънувах как съм при дъщерята и целувам бебе по кълките, а то ми се смееше насреща, аз пък му се радвах, но по едно време се усещам, че бебето не е внук ми, а момиченце, защото имаше розово по дрешките и памперса- днес ми е писала жена, която беше родила в 8-ми месец, че са вече у дома с нейното бебе-момиченце. Много ме зарадва с тази новина. Почувствах се астро-щъркел, понеже следя жената още когато искаше да зачене  :)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Сънувах...
« Отговор #3155 -: Март 23, 2017, 10:28:53 pm »
И аз съм в подобен филм тези дни, но след като коментирах съня на Скорпиончето, снощи сънувах близка приятелка, за която знам, че вече не може да има деца, но в съня ми беше в 4ти месец.
Тя не харесва деца, но беше решила да го задържи плода.
В съня също се оказа, че вобще не е следвала здравословен начин на живот и е нехайна към развитието на бременността си.
Освен това беше забременяла от бивш на своя приятелка, която дружески й го предотстъпила?!?!?! :o :o :o

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3156 -: Март 29, 2017, 07:35:39 pm »
Тази сутрин сънувах как в главата ми има тумор, голям колкото камък, и още няколко мънички. Странното беше, че имах усещането, че все още има шанс да се махне, но е там. Не знам дали този сън не е искал да ми покаже това, което се случи днес. Когато се събудих, си помислих, че е знак, че е крайно време да изляза от депресията, в която съм, защото може наистина да се разболея.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3157 -: Март 29, 2017, 07:56:20 pm »
И аз мисля, че сънят ти е бил с предсказателна символика, знак за днешната случка.

В нощта на 27ми срещу 28ми сънувах много неприятен сън. Отвратителен направо. Сънувах, че предните зъби от долната ми челюст изведнъж са се накривили и разместили. И имаше един крив, кух и развален отвътре.

Когато станах, видях пропуснато обаждане от една квартална приятелка. Звъняла е, за да излее кофа помия и да се оплаче, че пак имат битов инцидент. Говорих и с пострадалия, много ме натовари с безмозъчни опити за внушения и вменяване на мисли колко силна потребност имам аз от тях и от тяхната намеса в живота ми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3158 -: Март 29, 2017, 07:58:59 pm »
Благодаря, Лили!
И твоят сън е бил много гаден. Да се чуди човек колко много такива хора има като тези, които описваш. Понякога се чудя защо разни намусени бабки на работата се опитват на няколко пъти да ме докосват по ръцете и не мисля, че си въобразявам, понеже не е за първи път. Чудех се дали и това не е един вид енергиен вампиризъм.  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3159 -: Март 29, 2017, 08:03:24 pm »
Чудех се дали и това не е един вид енергиен вампиризъм.  :017:

Освен ако не те свалят!  :57: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3160 -: Март 29, 2017, 08:23:11 pm »
Освен ако не те свалят!  :57: :043:
То само това оставаше!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3161 -: Март 29, 2017, 08:24:16 pm »
То само това оставаше!

Тогава ще те призная за по-голям карък от мен.  :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #3162 -: Март 29, 2017, 08:33:56 pm »
Мен баби не са ме сваляли, само дядовци ,но сега като казахте преосмислих отношението на някои по-любезни бабички и реших, че може да са дърти лесбийки под прикритие. Вече ще гледам на всяка баба с подозрение. Мерси, че ме просветлихте, била съм толкова наивна ,вече я ме погледне бабичка, я съм отвърнала на кръв.. Иначе сънищата ви са затлачена енергия, която да може да се превърне в болест, ама говори за нужда от проветрение, стоп на мислите, почивка, природа :engel016:   Прилепнали чужди енергийни паразити, които трябва да се изчистят сред природа, иначе спират вървежа, прогреса  :017:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3163 -: Март 29, 2017, 10:15:18 pm »
 Поради лични и роматнични разходки, се оказах на място на служебни събития. Видях си оръдието на труда-инструмент, неприбрано от колегите, по фирмени условия и политика трябваше да е . В действителност сме -голяма фирма, бедно положение. В реалността,  бях в болнични с кашлици, секрети, извикаха ме на работа, отидох, предизборно, да се представят там, важно им е , все пак не умирах, само грип стар хронично  отгледан зимно. Днес чувам, че ще ни отсвирят звеното скоро, прекрасно. Аз не инициирам промени, а трябва, може би е за добро, сто про е така. :012:

« Последна редакция: Март 29, 2017, 10:16:57 pm от enigma »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3164 -: Април 02, 2017, 03:58:38 pm »
Тази сутрин сънувах как в главата ми има тумор, голям колкото камък, и още няколко мънички. Странното беше, че имах усещането, че все още има шанс да се махне, но е там. Не знам дали този сън не е искал да ми покаже това, което се случи днес. Когато се събудих, си помислих, че е знак, че е крайно време да изляза от депресията, в която съм, защото може наистина да се разболея.
Грижи, тежки мисли, депресия... това е туморът.