Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645483 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3225 -: Май 14, 2017, 09:18:53 pm »
Сънувах, че съм певица, на сцена, залята от светлина на прожектори.
Още не бяха стихнали аплодисментите като взех микрофона от стойката и казах, че следващата песен посвещавам на моята починала братовчедка, която беше певица. Започнах да пея и се събудих.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3226 -: Май 14, 2017, 09:47:06 pm »
Да, заради мислите ти, но не само. Съпротивата, която в съня е отразена чрез дружката на вратата, отсрещното отношение ли е или конкуренция? /конкуренцията може да не е реална, а само такава- в твоите представи/

Ахааа, интересно. Тази съпротива на бравата беше само за секунди, за да се маркира присъствието на духа. След това беше отпусната и вратата можеше да се отвори. Да, може да се каже, че е отсрещното отношение или по-скоро аспекти в поведението или още по-точно - обстоятелства, които са ми трудни за приемане. Като синхроничност, може би, на Таро много често в последно време ми излиза Провесеният - явно животът иска да ме научи и на друга гледна точка.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3227 -: Май 22, 2017, 04:58:09 am »
Сънувах как след много неуспешни търсения на брат ми, се опитах да се обеся, но една позната видя това и ми се притече на помощ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3228 -: Май 22, 2017, 05:52:29 pm »
Сънувах как след много неуспешни търсения на брат ми, се опитах да се обеся, но една позната видя това и ми се притече на помощ.
Имаш ли усещането, че си стегнат като в примка? Очакваш ли нечие съдействие?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3229 -: Май 22, 2017, 05:56:18 pm »
Сънувах как след много неуспешни търсения на брат ми, се опитах да се обеся, но една позната видя това и ми се притече на помощ.
може да си медиум, днес нали се обесил млад човек в града ви, бивш фурболист

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3230 -: Май 22, 2017, 05:58:35 pm »
може да си медиум, днес нали се обесил млад човек в града ви, бивш фурболист
Сериозно?!!  :-\
Не гледам телевизия и не чета новини, затова не знаех за това.

Имаш ли усещането, че си стегнат като в примка? Очакваш ли нечие съдействие?
За първото да - имам чувството, че се въртя в омагьосан кръг. За второто не знам - по-скоро не, защото съм по-недоверчив, но може би тайно се надявам да има хора, които да ме подкрепят и то не само на думи.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3231 -: Май 23, 2017, 10:45:34 am »
Тази нощ имах интересен сън. Стоях пред тоалетката в стаята на баба ми, там имаше голямо огледало, и си разплитах косата. Видях се като момиче на 11–12 г., още когато имах дълга руса коса и я носех на плитка. Баба ми мина и ме пита защо съм си отрязала косата, толкова хубава била. После сънувах друг сюжет. Дойде покойната ми майка, беше щастлива и сияеща. Каза ми, че иска да ми покаже човека, когото вече познавам. И сякаш се пренесохме в миналото. Отстрани стоях и наблюдавах едно играещо момченце с черна коса, изглеждаше на възраст между 9 и 11–12 години, не мога да преценя. Момченцето се обърна, погледна ме и ми се усмихна. По всичко личеше, че все още не ме познава. Докато аз знаех, че това е човекът, когото познавам, но в детския си образ. В тази част от съня бях на възраст, на каквато съм сега в реалния живот.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3232 -: Май 23, 2017, 08:49:07 pm »
Тази нощ имах интересен сън. Стоях пред тоалетката в стаята на баба ми, там имаше голямо огледало, и си разплитах косата. Видях се като момиче на 11–12 г., още когато имах дълга руса коса и я носех на плитка. Баба ми мина и ме пита защо съм си отрязала косата, толкова хубава била. После сънувах друг сюжет. Дойде покойната ми майка, беше щастлива и сияеща. Каза ми, че иска да ми покаже човека, когото вече познавам. И сякаш се пренесохме в миналото. Отстрани стоях и наблюдавах едно играещо момченце с черна коса, изглеждаше на възраст между 9 и 11–12 години, не мога да преценя. Момченцето се обърна, погледна ме и ми се усмихна. По всичко личеше, че все още не ме познава. Докато аз знаех, че това е човекът, когото познавам, но в детския си образ. В тази част от съня бях на възраст, на каквато съм сега в реалния живот.
Може да разплетеш възела, който те е стегнал и пак да почувстваш умиротворение/спокойствие.
Подстригването на коса може да бъде ограничение или обратното- има отношение към усещането за вътрешна свобода и личната енергетика.
Е ли е възможно някой, който си познавала в миналото/детството/младостта си да се появи отново в живота ти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3233 -: Май 23, 2017, 09:10:20 pm »
В съня нямаше ножица и отрязване на коса, а сякаш се пренесох в миналото – в годините, когато още бях момиче с дълга коса. А в следващия сън пак имаше пътуване във времето, само че в миналото на някакъв мъж. Беше ми показан като играещо дете, дори не ме разпозна, но ме погледна и ми се усмихна. Майка ми ме пренесе там, може да е било астрално преживяване. И даже ми каза "в това време той още не те познава... искаш ли да го видиш?". Интересното е, че и в двата съня имаше досег с детството, невинността. Годините преди навлизане в пубертета.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3234 -: Май 23, 2017, 09:41:16 pm »
В съня нямаше ножица и отрязване на коса, а сякаш се пренесох в миналото – в годините, когато още бях момиче с дълга коса. А в следващия сън пак имаше пътуване във времето, само че в миналото на някакъв мъж. Беше ми показан като играещо дете, дори не ме разпозна, но ме погледна и ми се усмихна. Майка ми ме пренесе там, може да е било астрално преживяване. И даже ми каза "в това време той още не те познава... искаш ли да го видиш?". Интересното е, че и в двата съня имаше досег с детството, невинността. Годините преди навлизане в пубертета.

Ти си виждала себе си- в огледалото на миналото, с дълги коси, а баба ти- така- както си в реала- с къса?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3235 -: Май 23, 2017, 09:58:56 pm »
Ти си виждала себе си- в огледалото на миналото, с дълги коси, а баба ти- така- както си в реала- с къса?

Да. В огледалото видях момиче с разплетена пухкава светлоруса коса, а покойната ми баба сякаш виждаше сегашния ми образ. Бях пред тоалетката в нейната стая – спалнята на баба и дядо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3236 -: Май 23, 2017, 10:02:42 pm »
Да. В огледалото видях момиче с разплетена пухкава светлоруса коса, а покойната ми баба сякаш виждаше сегашния ми образ. Бях пред тоалетката в нейната стая – спалнята на баба и дядо.
Пак е свързано с ограниченията. В миналото- с дълга, пусната коса- волна. Сега- с къса- ограничена.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3237 -: Май 25, 2017, 08:34:04 am »
Сънувах как състоянието на баща ми се влоши и челюстта му се издължи страшно много напред, а той ми каза, че май няма да го бъде.  ???

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3238 -: Май 28, 2017, 06:28:02 pm »
Сънувах как състоянието на баща ми се влоши и челюстта му се издължи страшно много напред, а той ми каза, че май няма да го бъде.  ???
В реалността баща ти болен ли е?


Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3239 -: Май 28, 2017, 07:34:44 pm »
В реалността баща ти болен ли е?
Да, има злокачествен рак на простата, сега уж е по-добре. Какво според теб може да показва съня - че ще се влоши ли?