Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645630 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3345 -: Август 19, 2017, 08:42:05 pm »
Налага ли ти се да си пестелива?
Добра оценка на работното място?

Пестеливост, да. А за работното ми място едва ли някога ще ме оценят.  :( То е причината за ниското ми самочувствие и честото изпадане в мрачни настроения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3346 -: Август 19, 2017, 08:56:55 pm »
Сънувах как в лявото ми рамо, близо до врата, имам два забити пирона, единият от които успях да извадя лесно, но другият остана забит и въпреки, че помолих майка ми да го извади, тя не посмя и го остави така. Какво според вас означава това? Пак ли показва някаква неприятност, както преди, когато сънувах тумора?  ???  ??? ???
В нета за пирони казва, че показват финансови неприятности, но няма описана точно ситуацията, която сънувах.
Нямаш рамо/подкрепа от семейството си. Налага ти се сам да се справяш /вадиш пирон/.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3347 -: Август 19, 2017, 09:11:01 pm »
Ясно. Благодаря ти много!

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Сънувах...
« Отговор #3348 -: Август 23, 2017, 03:40:03 pm »
Сънувах краката на висок мъж. Не видях как изглежда в лице, виждах само краката му и как се разхожда бос, нямаше дрехи, беше увит с нещо като хавлия. Имаше някакви проблеми с някой или нещо от сорта... И следствие на това всичките пръсти на краката му бяха отрязани. Странен и неприятен сън.
« Последна редакция: Август 23, 2017, 03:45:29 pm от CancerSun »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3349 -: Август 26, 2017, 12:16:56 pm »
Сънувах краката на висок мъж. Не видях как изглежда в лице, виждах само краката му и как се разхожда бос, нямаше дрехи, беше увит с нещо като хавлия. Имаше някакви проблеми с някой или нещо от сорта... И следствие на това всичките пръсти на краката му бяха отрязани. Странен и неприятен сън.
Да, неприятен е сънят, но може да не е свързан с конкретна събитийност, а да отразява вътрешния ти свят и нагласи.
Бъди внимателна с другите. Краката символизират придвижването/издигането ни в професионален и духовен план.
Има ли алчни и непочтени хора край теб?

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Сънувах...
« Отговор #3350 -: Август 26, 2017, 01:33:56 pm »
Уран, не се случи издигане, а падение. Сънят е отпреди 1-2 месеца, но ми остана в съзнанието.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3351 -: Август 26, 2017, 02:09:55 pm »
Уран, не се случи издигане, а падение. Сънят е отпреди 1-2 месеца, но ми остана в съзнанието.
Да, в твоя случай е обратното заради наранениете нозе. Може би трябваше да поясня, че е с различен знак.
Стройни движещи се крака- успех.
Инвалидизираните- крах, болка, неудовлетворение, измама и т.н.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3352 -: Август 27, 2017, 07:12:54 am »
Сънувах много странен и гаден сън. С брат ми бяхме в кухнята, когато някакъв човек се опита да ме нападне, обаче успях да го застрелям някак и казах на брат ми да почисти пистолета и да го изхвърли. Той го направи, обаче забрави да махне и трупа.
После се оказах на някаква маса с много ястия, бяхме на някакъв официален обяд с родителите ми, брат ми не беше там. Поисках да се върна у нас, за да разбера какво е направил, обаче се оказа, че съм оплетен в пипала от октопод. Те бяха около мен, обаче в един момент видях, че всъщност са разрязани и мога да се освободя.
Какво мислите означава този сън? В съновниците пише, че да сънуваш убийство, е лош знак и предупреждение за лошо събитие.  ??? На друго място прочетох обаче, че сънищата сънувани през уикенда, не важат и обикновено не предсказват събития. Вярно ли е това?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3353 -: Август 27, 2017, 10:19:49 am »
Сънувах много странен и гаден сън. С брат ми бяхме в кухнята, когато някакъв човек се опита да ме нападне, обаче успях да го застрелям някак и казах на брат ми да почисти пистолета и да го изхвърли. Той го направи, обаче забрави да махне и трупа.
После се оказах на някаква маса с много ястия, бяхме на някакъв официален обяд с родителите ми, брат ми не беше там. Поисках да се върна у нас, за да разбера какво е направил, обаче се оказа, че съм оплетен в пипала от октопод. Те бяха около мен, обаче в един момент видях, че всъщност са разрязани и мога да се освободя.
Какво мислите означава този сън? В съновниците пише, че да сънуваш убийство, е лош знак и предупреждение за лошо събитие.  ??? На друго място прочетох обаче, че сънищата сънувани през уикенда, не важат и обикновено не предсказват събития. Вярно ли е това?
Oпитай се да чувстваш сънищата си, което означава- да разчиташ, правилно, посланията на подсъзнанието си.
Убийството може да бъде край на житейски етап/ освобождение от токсични отношения, чийто труп не можеш, все още, да изхвърлиш.
Куршумите- остри реплики, кавги, разногласия.
Октоподът- само потвърждава горното- чувстваш се ограничен, оплетен, в пипалата на отношения. Усещане за несвобода.
Може да се чувстваш впримчен на работното си място или в семейството.
Ако искаш пълна маса- осигурен щастлив живот, трябва да поразчистиш край себе си.
Това, че не си забелязал, първоначално, че пипалата са разрязани означава, че не осъзнаваш, докрай, че автономията ти от семейство/работа е изцяло твое дело.
Е, ще трябва да изговориш /стреляш/ нещата и това няма да се хареса, но ще се почувстваш вътрешно освободен.
« Последна редакция: Август 27, 2017, 11:14:17 am от Uran »

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Сънувах...
« Отговор #3354 -: Август 27, 2017, 06:33:55 pm »
Имам чувството, че цяла нощ сънувах. По-дълъг сън не съм имала. Сънувах семейни кавги с намесена любовница. После сънувах, че отивам през нощта на морето и виждам, че има вода, но като влязох в нея, не я усещах, сякаш се беше изпарила и имаше само едни огромни камъни на които стъпвах...бяха навсякъде.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #3355 -: Август 27, 2017, 07:11:36 pm »
Oпитай се да чувстваш сънищата си, което означава- да разчиташ, правилно, посланията на подсъзнанието си.
Убийството може да бъде край на житейски етап/ освобождение от токсични отношения, чийто труп не можеш, все още, да изхвърлиш.
Куршумите- остри реплики, кавги, разногласия.
Октоподът- само потвърждава горното- чувстваш се ограничен, оплетен, в пипалата на отношения. Усещане за несвобода.
Може да се чувстваш впримчен на работното си място или в семейството.
Ако искаш пълна маса- осигурен щастлив живот, трябва да поразчистиш край себе си.
Това, че не си забелязал, първоначално, че пипалата са разрязани означава, че не осъзнаваш, докрай, че автономията ти от семейство/работа е изцяло твое дело.
Е, ще трябва да изговориш /стреляш/ нещата и това няма да се хареса, но ще се почувстваш вътрешно освободен.
Благодаря ти много, Uran, за обясненията, и за това, че още днес имаше възможността да ми отговориш!  :58: :58: :58:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3356 -: Август 27, 2017, 07:46:53 pm »
Имам чувството, че цяла нощ сънувах. По-дълъг сън не съм имала. Сънувах семейни кавги с намесена любовница. После сънувах, че отивам през нощта на морето и виждам, че има вода, но като влязох в нея, не я усещах, сякаш се беше изпарила и имаше само едни огромни камъни на които стъпвах...бяха навсякъде.
Заобиколена си от неприятели. Висок градус на емоциите.
Ако успееш да ги канализираш /пресушиш морето/, ще успееш да подредиш живота си /стъпиш в/у камъни- здрава основа/.
Всичко това може да е само на вътрешно ниво, без изразена външна събитийност
Успокой топката! :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3357 -: Август 28, 2017, 09:49:05 pm »
Какво са мустаците в сън? Сънувах ги на мъж, който в реалността няма. Гъсти и плътни, не някакви едва наболи. 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3358 -: Август 28, 2017, 09:58:26 pm »
Какво са мустаците в сън? Сънувах ги на мъж, който в реалността няма. Гъсти и плътни, не някакви едва наболи.

Предстояща промяна в статуса – професионален, семеен? Може да се задава по-улегнал, зрял житейски период, в някакъв смисъл да спечели уважението и респекта на хора от обкръжението си. В очите на близките да влезе в ролята на "улегнал" мъж.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3359 -: Август 28, 2017, 10:01:40 pm »
Благодаря ти, Лили. Но това мен ли би трябвало да касае (мой е сънят) или мъжът? То всъщност може и да е едно и също на практика ;) , но все пак.