Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625996 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #390 -: Април 22, 2014, 09:16:18 pm »
Тази нощ сънувах странен сън, малко налудничав. Отстрани тоя фрагмент някому може да му се стори смешен, но в съня хич не ми беше смешно. Сънувах как лежа в детската си стая (преди беше на едната ми прабаба, която почина там), на нейното легло. Сънувам как спя. Изведнъж се появиха две починали близки - баба ми и майка ми, в ръцете си държаха някакви пръчки и ми се развикаха, нещо от сорта "стига си лежала!" или "стига си спала!". Бях много учудена защо така са нахлули в стаята и се опитват да ме събудят. Сигурно искат да ми кажат с тоя нептунов транзит сега да не си проспя живота.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #391 -: Април 24, 2014, 10:49:33 pm »
Ако сънувам нещо по-подробно, ще пиша на мацето, но няма да я занимавам с глупости
. Днеска помня някакви отклъслечни мигове, че имаше някакъв стар зъл магьосник, който все едно ни беше поробил, аз живеех в някакво село. И този магьосник винаги се появява под формата на бабичка, но много личи цялата злоба и тъмна енергия от нея. И успях(ме) да го прокудим от селото или нещо такова и помня, че сме застнали около някакъв огън, много хора, и самия огън беше много голям, високо се издигаше и така на третия ред от хора, виждам тази бабичка пак и тя ме гледа и ми пуска някакъв поглед, много превзето жален, един вид "Оооо, гадно ли ти е че съм тук пак" и едновременно с това "Как не те е срам да гониш старата невинна женица". И после се събудих ...

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #392 -: Април 24, 2014, 11:05:25 pm »
На 6то чувство ти го казвам, струва ми се благонадеждна.  :29:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #393 -: Април 24, 2014, 11:21:47 pm »
Не намирам някъде да се продава книгата явно още не е издадена, а звучи много любопитно и ако се издаде, определено бих си я купила.  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #394 -: Април 24, 2014, 11:47:53 pm »
Ам, тука къде си разказвала, сори, не ми се рови?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #395 -: Април 25, 2014, 12:00:43 am »
Ами не съм. Видях, че няма много желаещи за тълкуване :) А и никой не е длъжен, разбира се.

е, що бе, има интерес, аз понякога също хвърлям по едно око, ама не всички сънища нещо ми проговарят...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #396 -: Април 25, 2014, 06:45:31 pm »
Рени, преди няколко вечери те сънувах.
Беше много интересен сън. Но в съня ми ти беше зодия Везни.  ;D Беше преродена Нефертити и до теб имаше един доста едър тъмнокож мъж, който те пазеше. Стоеше на един тротоар, а този мъж имаше ветрило от пера. На твой тротоар беше лято. Аз се возех в неще, което нямаше покрив, може и животно да е било. Говорехме си сякаш телепатично. На отсрещния тротоар беше зима и имаше дълбок сняг, който прекосих и влязох в сграда.

Просто ми стана интересно, че те сънувах - преродена Нефертити, но в съвременен вариант. Облеклото ти беше рокля от интересна и ефирна материя, нещо като воал, в много светъл, млечен нюанс на розово/прасковено. С презрамки, падаща свободно до земята и нещо като колан под гърдите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #397 -: Април 25, 2014, 06:48:56 pm »
Аммм, дали е била тя, щом не е била с червена рокля? :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #398 -: Април 25, 2014, 07:05:13 pm »
Да, тя беше. Много е странно усещането. Аз знаех, че това е Рени, а и ние си говорихме телепатично. Беше странно.
Аз не съм сънувала Рени по мисъл за нея, сега да си мисля, че нея съм сънувала. Аз в съня си комуникирах с Рени. Не го обясних много добре, но още в съня стана ясно коя е.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #399 -: Април 25, 2014, 07:25:25 pm »
а, много добре си го обяснила, шегувам се просто :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #400 -: Април 26, 2014, 10:07:05 pm »
Рени, преди няколко вечери те сънувах.
Беше много интересен сън. Но в съня ми ти беше зодия Везни.  ;D Беше преродена Нефертити и до теб имаше един доста едър тъмнокож мъж, който те пазеше. Стоеше на един тротоар, а този мъж имаше ветрило от пера. На твой тротоар беше лято. Аз се возех в неще, което нямаше покрив, може и животно да е било. Говорехме си сякаш телепатично. На отсрещния тротоар беше зима и имаше дълбок сняг, който прекосих и влязох в сграда.

Просто ми стана интересно, че те сънувах - преродена Нефертити, но в съвременен вариант. Облеклото ти беше рокля от интересна и ефирна материя, нещо като воал, в много светъл, млечен нюанс на розово/прасковено. С презрамки, падаща свободно до земята и нещо като колан под гърдите.

Ема,сега прочетох за съня ти-мммн много ми хареса ,но не знам как съм "влязла " в него .Аз не умея да тълкувам сънища ,но ми се случва да "погостувам " в нечий други,надявам се с приятни "послания". ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #401 -: Април 26, 2014, 10:08:14 pm »
Аммм, дали е била тя, щом не е била с червена рокля? :)

 :012: :012: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #402 -: Април 27, 2014, 12:16:54 am »
Рени, и аз не мога да си обяснявам сънищата. Не знам защо те сънувах, няколко дена нямах възможност да посещавам форума. Не е било следствие на пренасищане с твои мнения и да съм прехвърлила това в съня си. Беше хубав сън, носеше спокойствие, една медитираща тишина.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #403 -: Април 27, 2014, 12:53:02 pm »
Уфф, снощи не можах да заспя до много късно и ми беше много нервно и имах някакво неприятно усещане ... Малкото ми братче сега ми каза, че съм го събудил докато съм бълнувал и съм крещял ...

Иначе помня само, че сънувах как отивам до кокошарника на село и взимам едно яйце, а то се беше отчупило на половина - по две части. Всяка част от черупката съдържаше яйце и аз трябваше много внимателно да ги отнеса - за да не се разслеят .... :012: И прибирам се и започвам да пиша тук във форума.  :57: :57: И аз качих снимка с половината яйце, а другата половина се оказа в Тъндър  :012: и затова реших да я помоля тя да качи другата половина.  :57: Та, качи я и след това си имахме и двете половинки  от яйцето във форума иии в този момент Папии се обади и каза нещо много иронично с привкус недоволство от спама.  :72: Мисля, че яйцето го качихме в "Специална тема".  :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #404 -: Април 27, 2014, 12:56:47 pm »
Мисля, че яйцето го качихме в "Специална тема".  :57:

А темата взе, че изчезна, барабар с яйцето.  :29:

Майтап ли си правиш или наистина си го сънувал?  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui